5 Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Zonguldak civarında 5 Şehirler Arası Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
E
Emine y.İstanbul > Zonguldak
10
Çok efendi çok titizdiler. Kesinlikle güvenilir. Söyledikleri zamandan da daha önce teslim ettiler. Talep ettikleri fiyatta gayet uygundu. Yüksel beye çok çok teşekkür ediyorum.
Doğuş Karabük
F
Fatih d.Şırnak > Zonguldak
10
Güzel bir taşınma oldu.
Safran Varyap
A
Ahmet g.Zonguldak > Tekirdağ
10
Deneyimleri ve hizmetleri çok iyi beni hiç yormadılar. Her şey anlaşıldığı gibi işlemler yapıldı.
Uşak Yılmaz
G
Guven k.Ankara > Zonguldak
10
Yani eşya fazla diyerek bir miktar fazla para istendi ama çok önemsemedim verdim vermeseydim de problem çıkarmazlardı insanlık kalitesi olarak gayet iyi, işlerinde güzel temiz yaptılar.
Ankara Güneş
S
Salih e.Zonguldak > Hatay
10
Hızlı ve çözüm odaklılardı. Tavsiye ederim.
Adana Baran
D
Deniz s.İstanbul > Zonguldak
10
Taşınma kolay ile çok hızlı bir şekilde taşındık. Firma çalışanları söküm ve kurulum işlemlerini de yaptılar. Firmayı tavsiye ederim. Teşekkür ederim.
Taşınma Kolay
D
Dinçer e.Zonguldak > İstanbul
10
Zonguldak’tan İstanbul'a taşımacılık olarak güvenli, sakin ve zayiatsız bir iş başarıldı. Şirin İstanbul nakliyatı tebrik ediyorum ve tavsiye ediyorum.
Şirin 34
V
Volkan k.Zonguldak > Ankara
10
Hiç beklemiyordum böyle bir davranış ama beklediğimden daha iyi, güler yüzlü ve işlerinin her konusunda uzmanlar, ellerinize sağlık. Bundan sonra kendim de dahil olmak üzere taşınmak veya eşya taşımak isteyen bir tanıdığım olursa tavsiye edebileceğim tek adres, sizlere çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık.
Ankara Yavuz
E
Esra k.İstanbul > Zonguldak
10
Her şey için çok teşekkür ederim. Paketleme taşıma yerleştirme çalışan arkadaşlar her şey mükemmel.
Safran Varyap
S
Selçuk k.İzmir > Zonguldak
10
Bu zamana kadar yaptığım en iyi taşınmaydı. Öncelikle fiyat olarak oldukça makul bir teklif aldım. Teklif değerlendirme aşamasından, taşınma anına ve taşıma sonrasına kadar, firma tarafından sürekli arandım. Özellikle Bora Bey'e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. Tek bir eşyamız zayi olmadı. Söz verilen saatte araç kapımdaydı, söz verilen saatte yeni evime ulaştı. Güvenle tercih edebilirsiniz.
Çerkezoğlu
P
Pehluldane y.İstanbul > Zonguldak
10
Serhat beye, Şener ustaya ve Ertaç ustaya verdiği hizmet ve anlayışlı davranışlarından dolayı çook teşekkür ederim. Düzenli, temiz ve terbiyeli insanlar. Bu işin gereğini fazlası ile yerine getiriyorlar. Herkese tavsiye ederim.
Türker Nakliyat
M
Mustafa k.İstanbul > Zonguldak
10
Birkaç günde mutfaktaki tencereleri, tabakları bile toplayamamıştım. Özhan Evden Eve Nakliyat firması çalışanları 1 saat gibi kısa bir sürede 2+1 evimdeki mobilyaların sökümünü ve paketlemesini yaparak yükleme işini temizlikten ve özenden taviz vermeden başarıyla tamamladılar. İlk kez taşınma olayım olduğu için çok tedirgindim eşyalara zarar gelebilir diye. Ancak benim paketlediğim koliyi bile tekrar paketlediler. Eşyaların taşınması ve kurulumunda son derece başarılılar. Telefon numaralarınız rehberimde kayıtlı, ihtiyaç durumunda ilk tercihim olacaksınız.
Başta Mehmet Bey ve Adem Bey olmak üzere; tüm Özhan Evden Eve Nakliyat çalışanlarına teşekkür ederim...
Semt Nakliyat
B
Bilgin a.Zonguldak > Zonguldak
10
Harikaydı.
Berat Nakliyat
T
Turgay a.Ankara > Zonguldak
9.6
Firma erkenden gelip çok planlı ve düzenli bir şekilde eşyaları paketleyip araca yükledi. Planlanan saatte yola çıkıp varış yerine geldiler. Yine aynı şekilde eşyaları kurup istediğimiz yere güzel bir şekilde yerleştirdiler. Eşyalarımıza bir zarar gelmeden özenli bir şekilde hareket ettiler. Gerçekten herkese tavsiye edeceğim bir firma, güvenebilirsiniz. Bütün çalışan arkadaşlara tekrardan teşekkür ediyorum, emeklerine sağlık ayrıca site yönetiminden çok memnun kaldık süreç boyunca aradılar ilgilendiler.
Yeniçağ
E
Erdi b.Zonguldak > Kocaeli
10
Arkadaşlar bu işin piri maşallah ben çok memnun kaldım tavsiye ederim.
Güven67
E
Emine y.İstanbul > Zonguldak
10
Türker nakliyatın hizmetinden çok memnun kaldık. Dedikleri gibi titiz bir şekilde ürünümü yerine ulaştırdılar. Teşekkür ederim.
Türker Nakliyat
Ş
Şafak e.Zonguldak > İstanbul
8.8
Bütüne bakıldığında firmayı tavsiye ederim, çalışanlar çok saygılılar, fakat eşya taşımada biraz daha hassasiyet gerekli. Bulaşık makinemin kapağı ezilmiş ama kazadır dedim. Yine de bu fiyata iyi tavsiye ederim.
Türksoy Ltd Şti
M
Mervenur s.İstanbul > Zonguldak
10
Eşyalarım çok güzel paketlendi, iletişimimiz çok rahat oldu, çalışanlar da işlerini çok güzel ve kısa sürede yaptılar. Fiyat konusunda da çok memnun kaldım. Bir daha taşıma işlerim olursa aynı firmayı tercih ederim. Eşyalarımı olduğu gibi alıp teslim ettikleri için Türksoy Nakliyata teşekkür ederim. :))
Türksoy Ltd Şti
Ş
Şükrü ü.Kocaeli > Zonguldak
10
Mükemmellik böyle bir şey olsa gerek. Ellerinize sağlık. Her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüz, temiz işçilik, ilgi alaka, uygun fiyat ve güvenilirlik. Ne aradıysak sizde bulduk. İyi ki varmışsınız.
Türker Nakliyat
L
Lokman t.Antalya > Zonguldak
9.7
Antalya'dan Zonguldak'a yük taşımak isteyen pek firma olmadığını göz önüne alarak yardımcı oldukları için teşekkür ediyorum. Verilen tekliften biraz yüksek bir miktar ödedim ancak zannediyorum standart uygulama bu şekildedir, çünkü ihaleye verilen teklifin gidiş dönüş 1500 km mesafe taşıma için biraz düşük olduğunu düşünmekteyim. Bereketli kazançlar dilerim.
Oğuzhan
Ü
Ümit ü.Zonguldak > İstanbul
8.6
Birkaç parça kırık ve ezik dışında bir sorun yaşamadım, yaklaşık 300 km yol yapıldı ve bu kadar kusur normal. Genel olarak firmanın iletişiminden ve yapılan işten memnunum.
Çerkezoğlu
B
Bora s.Zonguldak > İstanbul
9.5
Tüm çalışanlar saygılı ve mesafeli. Çalışkanlık çok iyi. Zamanlama güzel. Hepsi eski çalışan ve tanıdık. Yine taşınsam yine kale ile taşınırım.
Kale Taşımacılık
E
Eray t.İstanbul > Zonguldak
9.7
Kendimce oldukça sıkıntı yaptığım nakliye işini gerçekten çok kolaylaştırdılar benim için. Farklı isimde bir nakliyat firması gelmiş olmasına rağmen oldukça iyi bir deneyim oldu benim için. Gün içerisinde bütün taşıma ve montaj işleri bitti, gerçi çok eşyam yoktu (2+1) ancak yine de ilgileri ve organizasyonları çok iyiydi. Bir sonraki nakliyede mutlaka tekrar düşünürüm kendilerini.
Türker Nakliyat
İ
İsa k.Bitlis > Zonguldak
9.2
İletişimin, paketlemenin, zamanlamanın gayet başarılı olduğu bir taşınma oldu. Taşınma esnasında ufak tefek sıkıntılar elbet olacaktır ama Simbo nakliyatla bu ihtimalleri de minimuma indiriyorsunuz. Ben bir sıkıntı yaşamadığım için gönül rahatlığıyla Simbo nakliyatı tavsiye ediyorum. Mirza abiye ve ekibine teşekkürler...
Simbo
M
Melike o.İstanbul > Zonguldak
10
Topaloğlu Nakliyat söylediği saatte geldi, eşyalarımızı özenle paketledi ve çok hızlılardı. Herkese tavsiye ederim.
Topaloğlu
İ
İpek d.Ankara > Zonguldak
8.7
Sayelerinde Ankara'dan Zonguldak'a eşyalarımızı kolayca taşıdık. Bizi hiç üzmediler. Özellikle Ahmet Bey ve Şeref Bey'e tüm yardımları ve yakınlıkları için teşekkür ediyoruz.
R.huzur
Y
Yener y.Zonguldak > Ankara
10
Arkadaşlar çok güzel şekilde eşyaları toplayıp aynı şekilde teslim ettiler. Hamza kardeşim ve ekibine çok teşekkür ederim. Tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.
Ankara Yücel
U
Uğur t.İstanbul > Zonguldak
10
"EŞYALARINIZI KENDİ EŞYAMIZ GİBİ TAŞIRIZ, MERAK ETMEYİN" derken ne demek istediklerini; zamanlamalarından, bey efendiliklerinden, paketleme, taşıma, montaj işlemlerinden anlayabilirsiniz. Hiç abartmıyorum ne bir çizik, ne kırık bir tane bile bardak. Toplanma 2 saat yerleştirme ve montaj keyfi yapa yapa 3 saat sürdü. Gerisini siz düşünün. Sürekli şehir değiştiren biri olarak şiddetle tavsiye ederim. Muhtemelen tekrar şehir değiştirecem ve yine Varyap'ı tercih edecem. Başta Cemil Bey ve Sedat Bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim...
Safran Varyap
N
Nuray ö.Zonguldak > İstanbul
9.7
Esat Bey ve ekibine, ve de Enakliyat yetkililerine sonsuz teşekkürler.
Taşıma işi hep gözümü korkutan bir konu olmuştur. Tek parça eşya olsa da, şehir dışına yapılacak bir taşıma olacağı için oldukça tedirgindim. Enakliyat sitesini keşfetmemle, firma seçimi konusu benim açımdan daha kolaylaşmış oldu. Gelen teklifleri verdikleri fiyatla beraber, kullanıcı yorumlarını okuyarak da değerlendirmeye çalıştım. Bu noktada Haliloğlu Nakliyat'tan yana tercihimi kullandım. Taşımanın her aşamasında verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. Özellikle Esat Bey'e taşıma sürecindeki ilgisi ve desteğinden ötürü müteşekkirim. Kendileriyle her zaman gönül rahatlığıyla çalışabilir, ve firma arayışında olanlara da tavsiye ederim.
Enakliyat'a da bizlere sundukları bu hizmetten ve müşterilerine verdikleri yerinde yönlendirmelerinden ötürü teşekkür ederim. İlk kez bu ortamı kullanıyor olmama rağmen, güvenilir bir nakliyat sitesi olduklarını kanıtladılar.
Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler. İyi günler dilerim.
Haliloğlu
C
Caner g.Ankara > Zonguldak
10
Taşınma günümü perşembe olarak bildirmiştim ancak firma yetkilisinin ricasıyla bir gün öncesinde taşınma gerçekleşti. Sadece kolilemelerde biraz daha acele etmek zorunda kaldım bu ve birkaç çok küçük mobilya çizikleri dışında her şey çok güzeldi. Yumurtalar bile kırılmadan kolinin içerisinde geldi. Adem Bey ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Ankara Güneş

Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2+1 Zonguldak Mersin arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺13.833
Zonguldak Mersin arası evden eve nakliyat
Nerden

Karamusa Köyü / Çaycuma / Zonguldak
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Merkez Mah. / Erdemli / Mersin
4. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Zonguldak Tekirdağ arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺11.750
Zonguldak Tekirdağ arası evden eve nakliyat
Nerden

Merkez Mah. / Zonguldak / Zonguldak
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Hürriyet Mah. / Süleymanpaşa / Tekirdağ
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

3+1 Zonguldak Hatay arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺10.500
Zonguldak Hatay arası evden eve nakliyat
Nerden

Süleymanlar Mah. / Ereğli / Zonguldak
2. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Sakarya Mah. / İskenderun / Hatay
3. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Zonguldak İstanbul arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺4.983
Zonguldak İstanbul arası evden eve nakliyat
Nerden

Tepebaşı Mah. / / Zonguldak
2. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

İstiklal Mah. / Ümraniye / İstanbul
1. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Mobilyanın montaj ve demontajı için hizmet almak istiyorum

1+1 Zonguldak Ankara arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺2.075
Zonguldak Ankara arası evden eve nakliyat
Nerden

Akçahatipler Köyü / Çaycuma / Zonguldak
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Plevne Mah. / Sincan / Ankara
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.
1 adet buzdolabi 1 adet camasir makinasi 1 adet surgulu gardolabi 1 adet 2 kapakli esbise dolabi 4 adet tekli baza 2 adet tekli yatak 1 adet cift kisilik yatak 1 adet aynalik r cekmeceli maksimum 20 adet koli ivir zivir 2 adet kapanir katlanir masa

En İyi 1 Zonguldak Evden Eve Nakliyat Firması
 • 0/10
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Zonguldak şehirler arası nakliyat, Zonguldak şehirler arası nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Zonguldak ili ve ilçelerinde Asansörlü Ambalajlı Sigortalı Şehiriçi ve Şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz

Zonguldak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat İçin Neden Enakliyat Tercih Edilmeli?

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular
Her Nakliyat Firması Zonguldak Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verir Mi?

Her nakliyat firması Zonguldak şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat ile nakliyat firmalarından teklif alırken hangi firmanın şehirler arası nakliyat hizmeti verdiğini kolayca müşteri yorumlarından görebilirsiniz.

Hatta teklif veren firmanın yeni taşınacağınız bölgeye taşıma yapıp yapmadığını bile kolayca görebilirsiniz. Örneğin İzmir’e taşınmayı düşünüyorsanız teklif veren firmaların özellikle İzmir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğini müşteri yorumları ile kolayca görebilirsiniz.

Ancak telefon ile yaptığınız görüşmeler ile size teklif veren bir firmanın Zonguldak şehirler arası evden eve nakliyat yapıp yapmadığını bilmeniz çok zor.

Teklif aldığınız firmanız Zonguldak şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermiyorsa büyük olasılıkla evinizi taşımasına daha önce hiç görüşmediğiniz bir firma gelip taşımayı yapacaktır. Bu durum yüksek ihtimal ile iyi bir hizmet almayacağınız anlamına gelir.


Zonguldak Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor, Doğru Fiyat Nasıl Belirlenir?

Zonguldak Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları şehir içi nakliyat fiyatlarına kıyasla daha geniş bir skalada gerçekleşir. Yani Zonguldak şehir içinde fiyatlar arasından 5000 TL lik fiyat farkları olması çok nadir iken Zonguldak şehirler nakliyat fiyatları arasında 10000 TL fiyat farklılıklarının olması normaldir.

Taşınacağınız şehre zaten gidecek bir firma veya o yönde yükü olan nakliyat firmaları şehirler arası nakliyat için size daha uygun teklifler verecektir. Size uygun teklif veren firma dönüş yapan bir firma değilse çok uygun teklifleri şüphe ile karşılamanızı öneriyorum.

Sizin için en iyi şehirler arası evden eve nakliyat fiyatını en düşük ve en yüksek fiyatı eleyip kalan diğer tekliflerin ortalamasını alarak belirleyebilirsiniz. Bu ortalama fiyat işiniz için en ideal nakliyat fiyatıdır. Bu fiyata yakın teklifleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tabi firmanın müşteri yorumları iyi ise...


Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Zonguldak şehir arası evden eve nakliyat için en iyi önerimiz gerçekten şehirler arası hizmeti veren ve iyi şehirler arası nakliyat hizmeti verdiği müşterilerinin yazdığı yorumları incelemenizdir.

İyi müşteri yorumları olan firmaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 12. yılının içinde bulunan Enakliyat müşteri memnuniyet oranı %94 siz de iyi hizmet alacağınızdan emin olduğunuz nakliyat firmalarını tercih edin. Burada firma müşteri yorumları size rehberlik edecektir.

Zonguldak şehirler arası evden eve nakliyat için nakliyat sigortasız taşınmanızı önermiyoruz. Enakliyat’ın sunduğu nakliyat sigortası ile eşyanızı her türlü riske karşı sigorta yaparak rahat ve huzurlu bir taşınma yapmanız en iyi seçim olacaktır.

Taşınma tarihine en az 4 hafta kala bir nakliyat firması seçmenizi öneriyoruz. Taşınma tarihinizi bu süreçte esnek tutup firma ile beraber belirlemenizi öneriyoruz.

Uçak, tren veya otobüs bileti alacaksanız tarih değiştirme opsiyonu ile birlikte satın almanız en doğru karar olacaktır. Yada tarihsiz bir bilet almanızı öneriyoruz. Böylece olası aksiliklerde bilet için ödediğiniz ücret zayi olmamış olur.

Taşınacak tüm eşya resimlerini şehirlerarası nakliyat firması ile paylaşın. Kısa videolarda çekebilirsiniz. Böylece nakliyat firması ne kadar eşyanız olduğunu net bir şekilde öğrenebilir. Bu adımı kesinlikle ihmal etmeyin.

Anlaştığınız her detayı kısa sms veya whatsapp yazışmaları ile yazılı hale getirmenizi öneriyoruz. Enakliyat bana özel sayfanızda online sözleşme ile de her detayı yazılı hale getirip nakliyat firmanızın onayına sunabilirsiniz. Hiçbir detayı sözde bırakmayın, unutmayın söz uçar yazı kalır.


Enakliyat Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Hizmetini Nasıl Kolaylaştırıyor?

Enakliyat taşınma sürecinde ihtiyaç duyduğunuz birçok yardımcı aracı hizmetinize sunarak taşınma işini sizin için kolaylaştırır.

Online ödeme, online sözleşme, en kapsamlı nakliyat sigortası, örnek sözleşme, aklınızdaki sorulara cevap veren yazılar, hacim hesaplama ve profesyonel destek ile taşınmak daha kolay. İhtiyaç duyduğunuz her konu için profesyonel destek alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra teklif veren firmaların üye alım sürecinde evden eve nakliyat için gerekli yetkinliğe sahip olup olmadı ile ilgili resmi evrak tespiti ve bunların e-devlet üzerinden gerçekliğinin onaylanması ile firma üye olabildiği için gönül rahatlığı ile müşteri yorumları iyi olan firmayı seçebilirsiniz.

Üye başvurusunda bulunan her firma titiz bir araştırma sürecinden geçirilir ve öyle üyeliğe kabul edilir. Firma profil sayfasında firma araçları, yetki belgeleri ve paketleme resimlerini bir arada görebilirsiniz.

Firma müşteri yorumları ve reytingleri ile kolayca firma seçimi yapabilirsiniz.


Zonguldak Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık İçin Özellikle Dikkat Etmem Gereken Bir Detay Var Mı?

Zonguldak şehirler arası evden eve taşımacılık için yaşanan problemlerin ana kaynağı anlaştığınız nakliyat firmasının taşınmaya gelmemesi, sizinle anlaştıktan sonra taşıma işini başka bir nakliyat firmasına komisyon karşılığı ile devretmesi durumudur.

Budurum ile karşılaştığınızda daha önce hiç görüşmediğiniz ve taşınmaya dair birçok detaya hakim olmayan bir nakliyat firması kapınıza geldiğinde problem yaşama ihtimaliniz çok yüksektir.

Gelen nakliyat firması olası tüm problemlerde sizin ilk anlaştığınız nakliyat firmasını sorumlu göreceğinden hiçbir durumda sorumluluk almayacaktır. Her durumda ödediği komisyonu çıkarmak için fiyat arttırmaya gidecektir. Çoğunlukla bir miktar eşya araca yüklendikten sonra sizin caymanızı engellemek için önlem aldıktan sonra bu yolları tercih edecektir.

Bu durumu engellemenin basit bir yolu var anlaştığınız nakliyat firmasına taşınmaya hangi plakalı araç ile geleceğini sorun ve bu plakaya sahip araç gelmez ise kesinlikle taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Eğer taşımacılık firması henüz araç belli değil diyorsa olası tüm araçların plakalarını isteyin. Çünkü büyük çoğunluk nakliyat firmasının en fazla 3 kamyonu şehirler arası taşımacılık işine gitmektedir. Bu 3 kamyondan biri geleceği için 3 kamyonun plakasını da isteyin ve bu 3 firmadan biri gelmezse taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Size plaka vermeyecek nakliyat firması ile kesinlikle taşınmayı önermiyoruz.

Ayrıca mutlaka Zonguldak şehirler arası taşınırken nakliyat sigortanızı yaparak taşının. Sigortalı taşınmanız için elinizde sigorta poliçenizin olması gerekir. Poliçeniz ve poliçede taşınmanın yapıldığı kamyonun plakası mevcut değilse sigortasız taşımacılık yapılıyor demektir. Bunun başka açıklaması yok.


Enakliyat'ta Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Çalışır?

Şehirler arası nakliyat ihtiyaçların için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Şehirler arası evden eve nakliyat için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok Zonguldak nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Zonguldak Şehirler Arası Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alın

Zonguldak şehirler arası nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
desteğimizle yanınızdayız
Zonguldak Şehirler Arası Nakliyatta Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Zonguldak Şehirler Arası Nakliyat Firmalarından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın