Gerçek Müşteri Yorum ve Değerlendirmeleri

Ekim Nakliyat

ankara » izmir
Kenan bakkal10
İyi.

ankara » istanbul
Derya keleş10
Vakitli geldiler zararsız taşımacılık yaptılar hiç bir eşyam da sıkıntı olmadı ve çözüm odaklı bir firmaydı ve uygun fiyat şiddetle tavsiye ediyorum Bülent beye ve ekibine teşekkürler.

istanbul » ankara
Kaya EKİNCİ10
Çok teşekkür ediyorum, çok başarılı bir çalışma oldu. Bülent beyi ve ekibine teşekkür ederim, çok iyi firma. Tam zamanında geldiler ve çok güzel paketlediler, herkese tavsiye ediyorum. İstanbul Ankara taşınmamız.

kars » ankara
GÜRKAN PİR10
Verdiğim süre aralığına tam uyuldu, çalışanları çok hızlı ve alakalı, işlerini biliyorlar. Altı kapaklı gardırop söküldü ve aynısı gibi yerine takıldı, hiç bir eşyam zarar görmedi. Hepsine ve özellikle Bülent bey'e çok teşekkürler, hem ekonomik hemde kaliteli nakliyat için sağ olun.

ankara » kocaeli
idris candan10
Bülent bey ve ekibi sayesinde sorunsuz bir şekilde Ankara’dan Kocaeli’ye taşındık. Çok titiz ve temiz taşıdılar eşyaları. Bülent bey ve ekininden çok memnun kaldık. Teşekkürü hak ediyorlar.
Herkese tavsiye ederim.

ankara » konya
Pelin Kertmen10
Eşyalarımız güvenle taşındı. Bülent Bey ve ekibine özenli ve titiz davranışlarından ötürü teşekkür ederiz.

istanbul » ankara
BARIŞ ÇİLOĞLU10
Efendi ve dürüst arkadaşlar tavsiye ediyorum.

çankaya » yenimahalle
Duygu Fadıloğlu10
Zamanlama, hız, güler yüz... her şeyiyle iyiydi. Çok yardımcı oldular.

sakarya » ankara
Hüseyin Ensarioğlu97
Taşıma işim çok güzel oldu. Arkadaşların zamanlaması ve paketlemesi iyi. Bülent bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Taşınan arkadaşlara tavsiye ederim, çok iyi şirket.

ankara » bursa
Gülnur Elçik95
Ekip gayet iyi. Aldıkları ücrete kıyasla çok iyi iş yapıyorlar. Güler yüzlü ve iyi niyetli tavırları sayesinde stressiz bir taşınma oldu. Çok teşekkürler.

ankara » bursa
Gülnur Elçik95
Ekip gayet iyi. Aldıkları ücrete kıyasla çok iyi iş yapıyorlar. Güler yüzlü ve iyi niyetli tavırları sayesinde stressiz bir taşınma oldu. Çok teşekkürler.

keçiören » keçiören
İBRAHİM UĞUR10
Arkadaşlar taşımayı gayet iyi gerçekleştirdiler. Tam dedikleri saatte geldiler, özenli bir şekilde taşıdılar.
Bülent beye ve ekibine teşekkür ederiz.

istanbul » ankara
Yılmaz Sevimli99
Güvenilir, ilgili ve işini iyi yapan arkadaşlar. Sorunsuz bir sevkiyat oldu teşekkürler...

istanbul » ankara
Halil İbrahim Dönmezbilek10
Bülent Bey ve ekibi gerçekten çok cana yakın insanlardı, tüm süreç boyunca iletişimimiz hiç kesilmedi. Eşyalarımı sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde evimden alıp taşınacağım yere kadar getirdiler. Birçok nakliyat firmasında paketleme sırasında, taşıma sırasında, özellikle güven ve ücret konusunda sorunlar yaşanıyor ancak eşyalarınızı emin ellerde sorunsuz bir şekilde taşınsın istiyorsanız Ekim Nakilyatı ben çok tavsiye ederim. Hem hizmet olarak hem ücret olarak Ekim Nakliyat gerçekten çok iyi. Bülent Bey ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederim:)

istanbul » ankara
Bey Dağı10
Sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınma işlemimi gerçekleştiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum tavsiye ederim.

istanbul » ankara
Bey Dağı10
Sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınma işlemimi gerçekleştiren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum tavsiye ederim.

istanbul » ankara
Gamze Sevim10
Paketleme özenle yapıldı. Her şey tek tek sarıldı. Çok dikkatlilerdi. Çok hızlı dikkatli ve iyiler. Tavsiye ederim.

ankara » tekirdağ
mehmet tezcan995
Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı taşıtabileceğiniz. Özenli ve dakik tavsiye edeceğim arkadaşlar. Ayrıca Bülent bey ve ekibine teşekkür ederim.

ankara » bolu
Levent Turan10
Bülent Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Ankara’dan Bolu’ya iki ev eşyası taşıdılar. 4 kişilik ekiple anlaşılan gün ve saatte geldiler, taşıma hızlı, düzenli ve özenle yapıldı. Eşyalarda en ufak bir kırık veya zedelenme olmadı. Taşıma sırasında ekip son derece saygılıydı, ücretleri de piyasaya göre makuldü. Bülent Beye ve ekibine çabalarından dolayı teşekkür ederim.

Ayrıca, taşınma sürecini sık sık telefon ederek takip eden Enakliyat’a da ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

İyi çalışmalar.

kocaeli » ankara
Kaan Kaan Metin10
Bülent abi ve yanındaki arkadaşa teşekkür ediyorum. Hem söyledikleri gun ve saatte geldiler, hem mükemmel paketlediler, verdikleri sözleri tuttular. Daha kutularımızı açmadık ama eminim tek bir bardak bile kırılmamıştır çok özenli taşıdılar. Ellerine sağlık. Bülent abiye güvenebilirsiniz. Allah yollarını açık etsin.

yenimahalle » etimesgut
Emre Taytan885
Zamanlama iyi, paketleme iyi, iletişim iyi tavsiye ederim taşınmak için ideal bir firma. Çalışanların bazı eksiklikleri olsa da Bülent Bey sağolsun bu eksiklikleri fazlaca kapatıyor ve ilgileniyor. Teşekkür ederiz

ankara » yalova
eymen dik10
Mobilyaları güzelce sarıp paketlediler. Tam zamanında ve hızlı şekilde taşıma işlemi yaptılar. Araçları gayet büyük tüm eşyaları alabildi. Memnun kaldım.

etimesgut » gölbaşı
rauf oduncu10
5 kişilik bir ekiple zamanında geldiler ve özenli taşıdılar. Öğlen 3 e kadar da bitirdiler. Bülent Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz...

altındağ » yenimahalle
emre eymir925
Bülent bey anlaşmadan önce ne konuştuysak aynısını yaptı ne fazla ne eksik. Eşyalarım özenli taşındı, tavsiye ederim.

ankara » kırıkkale
Fatih Efe10
Sözleşmeye sadık kalan, zamanında gelen, zamanında taşıma işlemini tamamlayan, makul ücret teklif eden, eşyaları taşıma sırasında tahrip etmeyen, özellikle yatak odası mobilya montajını orijinalden daha iyi yapan bir firmadır. Bülent Beye, ekibine (Şafak Nakliyata) ve taşıma sürecini telefon ederek takip eden Enakliyat'a teşekkür ederim.

kocaeli » ankara
Abdulkadir ÖREN9700
Öncelikle Hepsi Teker Teker Haklarını Helal etsinler çok uğraştılar. Paketlemeleri, Yüklemeleri ve Taşımalarıda çok iyiydi hepsine kolay gelsin diyorum Hayırlı işler diliyorum...

çankırı » ankara
Mustafa  Yoncu10
Bülent' Bey'e. Çok teşekkür ediyorum çok temiz ve titiz çalışıyorlar taşın arkadaşlara tavsiye ederim çok iyi bi firma çalşanların eline sağlık.

keçiören » çankaya
Meriç Kuşku10
Arkadaşlar çok hızlı temiz ve nazik. Herkese tavsiye ederim.

ankara » istanbul
berkay tutuk10
Tam zamanında taşıma, sorunsuz montaj işlemi yapıldı. Şafak beyle her şey ilk konuştuğumuz gibi tertemiz halledildi. Eşyalarda herhangi bir sıkıntı olmadı. Hiç macera aramadan, gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

yenimahalle » çankaya
yusuf solmaz10
Taşınma 12 eylül 2018 de gerçekleşti. Yenimahalle'den Ümitköy'e. Arkadaşlar çok iyi niyetli ve çalışkan tavsiye ederim. Özellikle işin başındaki Bülent Bey'e teşekkürler...