Gerçek Müşteri Yorum ve Değerlendirmeleri

Ankara Güneş Nakliyat

ankara » trabzon
Öznur kamiloğlu10
Güneş nakliyattan çok memnun kaldık. Gerçekten ilk baştan itibaren sürekli iletişimde bulundular. Dedikleri saatte geldiler kısa sürede işlerini bitirdiler. Nakliye sırasında da sürekli irtibatta oldular. Fiyat olarak çok uygunlar. Sorunsuz bir taşıma süreci yaşadık. Tekrar teşekkür ederim.

ankara » muş
Fatih Bey915
Zamanlama açısından gayet iyiydi. Paketleme de iyiydi. Montaj konusunda biraz sıkıntı yaşadım

ankara » eskişehir
Serkan durmaz10
Çok teşekkür ederim. İlgili ve güler yüzlü personel ve eşyaları taşırken hiçbir zarar vermediler. Özenli ve güvenli bir şekikde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Yaklaşık 1 aydır hem şirketimi hem evimi taşımak için yaklaşık 10 farklı firma ile çalıştım. Hem en ekonomiği hem de en iyi performans aldığım şirket. Herkese tavsiye ederim.

kayseri » ankara
mahmut sami10
Gayet güzel paketlediler çalışanlar çok ilgililer işlerinde uzmanlar zamanlamada herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Ayrıyeten kaptan Necmettin beye çok teşekkür ederim.

ankara » denizli
Seval Çiftçi10
Merhabalar bugün sabahtan yüklenen eşyalarımız Ankara'dan Denizli'ye hemen getirtilip akşamında yeni adresime yerleştirilmesi beni çok memnun etti. Tüm eşyalarımı sağlam ve eksiksiz teslim aldım. Gayet özverili ve profesyonel çalıştılar ellerine sağlık. Recep beye ayrıca çok teşekkürler o kadar hızlıydı ki hakkını verenlerden... Herkese gerçekten içten gelerek tavsiye ediyorum.👍👏 Güneş nakliyat 👍👍

çankaya » çankaya
Serap Tekbacak10
Gayet güzel paketleme, gayet efendi çalışanlar ile sorunsuz tertemiz bir taşınma gerçekleştirdik. Daha önce birçok nakliye firması gördüm ama gerçekten böyle düzgün çalışan bir firma ile tanıştığıma çok mutluyum.

gölbaşı » gölbaşı
TUNCAY ŞİMŞEK10
Efendi terbiyeli güzel insanlar. Kısa zamanda kırmadan dökmeden taşıdılar. Teşekkür ederiz.

istanbul » ankara
Merve Ozak10
Önceden anlaştığımız gibi biz kendi eşyalarımızı önceden kutulara hazırladık ve onlar büyük mobilyalarımızı ve beyaz eşyalarımızı güzelce paketlediler. Hepsini düzenli bir şekilde toparlayıp kamyona yerleştirdiler. Avizeleri ve büyük bir gardırobumuzu titizlikle söküp tekrardan birleştirdiler.

Çok dakik ve hızlı bir şekilde eşya taşıdılar ve belirlenen yerlere gittiler.

Üç farklı yerlerden eşyaların taşınmasına rağmen hiç bir eksik ve hiç bir kırık veya zarar görmüş eşyamız olmadı.

Arkadaşlar kibar ve bilgiliydi. Anlaştığımız fiyat üzerinden aynısını verdik ve çok memnun kaldık. Çok tavsiye ederiz.

yenimahalle » etimesgut
Hasan Bedel10
Zamanlama ve taşıma mükemmel. Hızlı ve pratik taşımacılık.

çankırı » konya
Guvenc Ekici10
Zamanında taşıma işlemi gerçekleşti çalışanlar özverili ve çalışkan, montaj kusursuz, tavsiye ederim 🖒

çankaya » çankaya
barış blir10
Şu güne kadar sektörde isim yapmış firmalar dahil, pek çok taşıma yaşadım, ev taşıma denilen travmatik sürecin insanı nasıl yıprattığına ilk elden defalarca şahit oldum. Enakliyat üzerinden anlaştığım Güneş taşıma, şimdiye kadarki en pozitif taşınma deneyimi oldu. Hem fiyat olarak, hem zamanında gelip verimli ve hızlı bir paketleme ile özenli çalışmaları, eşyayı taşırken ehemmiyet vermeleri, düzgün ve samimi iletişimleri bu süreci yaşayan herkese tavsiye edebileceğim bir firma olduklarını gösterdi. Taşındıktan sonra etrafı temiz ve tertipli bırakmaları, aynı tertibi kendi araçlarında iş bittikten sonra bile göstermeleri, günümüzde ne yazık ki çok rastlanmayan olumlu özellikler. Güneş nakliyat Adem ve Necmettin beylere teşekkür ediyorum, hızlı ve sorunsuz evimizi taşıdılar.

ankara » mersin
Erkut Melek955
Evet bu zamana kadar sürekli ev taşıttırmış ve hep pişmanlıklar yaşamış biri olarak yazıyorum. Elemanlar işinin uzamanı, güler yüzlü ve anlayışlı. İstediğim zamanda ve özenle işini yaptılar. Bakın nakliye işlerinde tam anlamıyla %100 problemsiz kimse kimseden iş beklemesin biraz gerçekçi olmak lazım ufak tefek pürüzler muhakkak çıkıyor ama çözüme yönelik insanlar olmaları çok pozitif. Kısaca firma gerçekten olabilecek en sonucu alabileceğiniz firmadır. Teşekkürler Güneş(sun) nakliyat, teşekkürler Enakliyat, bir teşekkür de Necmettin kaptanımıza :)

mamak » mamak
Cengiz Kara10
10 numara iş yaptılar. Eşyalarım zarar görmedi, iletişim sıkıntısı olmadı. İşlerinde başarılılar.

çankaya » çankaya
Tolga Kurt97
5+1 evimizdeki eşyaları dedikleri vakitte aldılar, 6 saatte iki farklı eve yerleştirdiler. Üstelik evlerden birisi 4. kattaydı ve asansör yoktu. Çalışanlar taşıma esnasında dikkatli ve titizdiler, talimatlara uydular. Sonradan belli olan bazı isteklerimizi de kırmadan yerine getirdiler. Taşınma sürecimizi sayelerinde sorunsuz tamamladık. Herkese tavsiye ederim.

çankaya » çankaya
özlem sarıkaya10
Hızlı ve dikkatli taşındık, hiç sıkıntı yaşamadık, teşekkürler.

ankara » muş
mustafa özcan10
Bana söyledikleri saati gerek paketleme gerekse taşınma zamanını hiç geçirmediler. Her şeyi dört dörtlük yaptılar, aldıkları ücreti fazlasıyla hak ediyorlar. Bir eşyama bile zarar gelmeden taşıdı ve kurdular. Adem bey ve yanındaki arkadaşlara defalarca teşekkür ederim. Herkese ama herkese tavsiye ederim. Saygılarımla.

ankara » malatya
Furkan Bey925
Firma çalışanları çok ilgililer. Eşyalarımızda kırık dökük olmadan, oldukça nazik bir şekilde şehirlerarası taşıdılar. Öyle ki, her eşya, koli vs. yere kibarca koyuldu, asla atılmadı. İki küçük meseleyi de çözseler mükemmel olacaktı. İlki, mobilyaların bazıları direk battaniyelere sarılıyor o da kumaşlarda yoğun battaniye tüyü bırakıyor, ikinci olarak da bazı mobilyaların her yeri tam sarılmadığından etrafa sürülünce çizikler oluşuyor. Genel olarak kesinlikle tavsiye ederim. Verdikleri özenli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

van » ankara
çağlar demirhan8399
Gerek eşyaların taşınma işleminde olsun gerek ücret konusunda olsun çok yardımcı oldular, gözünüz kapalı güvenebilirsiniz firmaya. Sağ olun Necmettin bey adem bey.

çankaya » yenimahalle
Ozan Şimşek10
Ankara Güneş Nakliyatla haftasonu gerçekten sorunsuz ve mükemmel bir taşınma gerçekleştirdim. Firma tam söz verdiği gün ve saatte geldi, tüm evi çok profesyonel bir şekilde hiç bir şeyi kırmadan, çizmeden Oran'dan Çayyolu'na taşıdı. Ekip gerçekten çok özverili ve iyi niyetli idi. Daha önce sıkça taşınmış biri olarak samimiyetle söyleyebilirim ki gördüğüm en iyi nakliye şirketiydi. Adem bey montaj işlerini tam bir profesyonellikle, hatasız bir şekilde tek başına yaparken taşıyıcı arkadaşlar gerçekten insan üstü bir çabayla ve çok temiz ve titiz bir şekilde taşımayı yaptılar. Uygun fiyata profesyonel ve sorunsuz bir nakliyat istiyorsanız kesinlikle Ankara Güneş Nakliyatı seçin. Ramazanda Oruçlu olmasına rağmen tüm özverisiyle çalışan Başta Adem'ye ve abisi anlaşmayı yapmış olduğum Necmettin beye olmak üzere Tüm Güneş Nakliyat ekibine verdikleri mükemmel hizmet için çok teşekkür ederim.

antalya » afyonkarahisar
fatih  lehimci875
Hiç tereddütte kalmadan verilmesi gereken nakliyat. Çok sağ olun Güneş nakliyat. Fiyatta olsun taşımada olsun çok olanaklı ve düzenli bir firma ellerinize sağlık. Artık nakliyat denilince akla gelen firma güneş nakliyat olur.

ankara » balıkesir
burhan elmas985
Her şey çok iyiydi.

yenimahalle » yenimahalle
metin kaplan9
Arkadaşlar iyi çalıştılar. Hepsinin ellerine sağlık. Bu hizmete aracılık ettiğiniz için sizlere de çok teşekkürler.

ankara » zonguldak
caner gökdemir10
Taşınma günümü perşembe olarak bildirmiştim ancak firma yetkilisinin ricasıyla bir gün öncesinde taşınma gerçekleşti. Sadece kolilemelerde biraz daha acele etmek zorunda kaldım bu ve birkaç çok küçük mobilya çizikleri dışında her şey çok güzeldi. Yumurtalar bile kırılmadan kolinin içerisinde geldi. Adem Bey ve çalışanlarına teşekkür ederim.

istanbul » ankara
Eda Lafcı975
Sorunsuz ve zamanında yükleme ve boşaltma yapıldı. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

çankaya » yenimahalle
GÖZDE BIYIKLI10
Taşıma planlanan saatte ve planlanan şekilde yapıldı. Hiç sorun yaşamadık. Teşekkürler.

etimesgut » çankaya
BARIŞ KAPUSUZ885
Tam zamanında geldiler. Öğlen olmadan iş bitti Adem Bey ve ekibine teşekkürler oldukça profesyonel bir ekip. Çoğu şey demeden halloldu kesinlikle tavsiye ederim.

yenimahalle » etimesgut
Hasan Sakallı865
Ne çok iyi ne de çok kötü.

ankara » bolu
Emre Cekici10
Arkadaşların eline koluna sağlık. Profesyonel şekilde islerini yapıyorlar.

ankara » kırıkkale
Namık Kemal Urhan92
Genel olarak memnun kaldım.

ankara » amasya
Sinan Demir975
Arkadaşlar sıcakkanlı ve işlerini temiz yapıyorlar. Eksiksiz ve hızlı. Teşekkür ediyoruz yardımları için.