5 Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Diyarbakır civarında 5 Şehirler Arası Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
M
Mustafa u.İstanbul > Diyarbakır
10
Ev taşıma işi çok zor olduğunu biliyordum ancak kale firması ile telefonla konuşmamdan itibaren bir güven geldi herhangi bir sıkıntı olmayacağını söyledi.

Ev taşıma günü geldiği zaman da eve girdiler, bizim toplayamadıklarımızı dahi en detaylı şekilde topladılar.

Diyarbakır'a eve getirdiklerinde ise en detaylı şekilde İstanbul'dan çıkardıkları gibi kurdular.

Gayet samimi çalışma arkadaşları, işlerini en profesyonel şekilde yapıyorlar.

Siz yanlış toplasanız dahi düzeltiyorlar öyle güven veriyorlar. Nasıl yükledilerse öyle indirdiler hiç bir bardağından tabağına kadar sapa sağlam indi.

Kesinlikle tavsiye ediyorum, siz hiç bir şey bilmeseniz dahi arkadaşlar profesyonel şekilde toplayıp yükleyip getirip kuruyorlar. Gayet saygılı arkadaşlar.

Tereddüte asla düşmeden profesyonel Kale Taşımacılığa güvenin. Başka firmalara bakmayın, Instagram'da dahi 13 bin takipçisi var, güvenilir bir firmadır.

Kendilerine ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum, umarım bir daha ki taşınmada tekrardan görüşürüz, kesinlikle başka firma aramayın tavsiye olunur.
Kale Taşımacılık
S
Süreyya k.Diyarbakır > İstanbul
10
Firmadan çok memnun kaldık. Her şey konuştuğumuz gibiydi. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Özen ve ilgileri sebebiyle teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışacağımız firma yine kale taşımacılık olur.
Kale Taşımacılık
M
Mustafa s.Diyarbakır > Konya
10
Gerçekten çok memnun kaldım, tuttuğum evi tam göremedim aslında 2.katmış ben 1 zannetmiştim yine de fiyat farkı istemeden yardımcı oldular. Allah güç kuvvet versin ödeme konusunda da yardımcı oldular hiç sorun çıkarmadılar. Diyarbakır Hani'den Konya Yunak'a atandım.
Nurs
M
Mehmet b.Diyarbakır > Sakarya
10
Tüm içtenlik, samimiyet ve inançların ile söylüyorum ki, hayat boyu dostluk kurmak isteyeceğim bir firma. Muhteşem ötesi hizmet, iyi niyet ve anlayış. Kaliteli hizmet demeye utanırım. Kalite ötesi hizmet demek vicdani sorumluluk. Cemil bey, Sedat bey ve Gençlere örnek olabilecek nitelikteki Deniz kardeşime teşekkür ediyorum. Allah sayılarını arttırsın. Düşünmeden tercih edebileceğiniz bir firma. En ufak sorun yaşamadan, terlemeden evimi Diyarbakır'dan Sakarya Karasu'ya getirdiler. Rabbim razı olsun. Çok ama çok teşekkür ediyorum.
Safran Varyap
K
Kuddusi t.Diyarbakır > Konya
9.6
Çerkezoğlu nakliyat firması ile Diyarbakır dan Konya ereğli'ye parça eşya gönderdim zamanında teslim alıp hızlı teslimattan dolayı çok memnun kaldım. Eşya paketlemesi gayet iyi ve düzenli yerleşim ile kırılma yada çizilme gibi bir zarar olmadı. Herkese tavsiye ederim firma yetkilisi Bora beye de ilgi ve alakası ve işine gösterdiği özenden ötürü çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz..
Çerkezoğlu
M
Mehmet a.İstanbul > Diyarbakır
10
Tüm eşyalar eksiksiz ve hiçbir zarara uğramamış şekilde adrese ulaştı.
Çalışanlar güler yüzlü ve işinin ehli insanlar.
Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.
Gözünüz kapalı güvenin.
Çerkezoğlu
İ
İsmail h.Diyarbakır > Kütahya
10
Teşekkürler memnun kaldık, ailecek tavsiye ederim.
Çerkezoğlu
E
Emre d.İstanbul > Diyarbakır
9.7
Harun bey ve ekibine İstanbul-Diyarbakır arası yaptıkları temiz ve profesyonel taşımacılık için teşekkür ediyorum.
Kale Taşımacılık
Ş
Şaban k.Diyarbakır > Afyonkarahisar
10
Doğuş nakliyata çok teşekkür ederim.🤲
Doğuş Karabük
E
Erva ü.İstanbul > Diyarbakır
8.6
Zamanlaması haricinde her şey çok iyiydi. Çalışanlar çok ilgili. Paketleme gayet iyi. Asansör kurulumu oldu.
Safran Varyap
D
Delal y.İstanbul > Diyarbakır
10
18-9-2022 den İstanbul'dan Diyarbakır'a evimi taşıdım. Çerkezoğlu firması hızlı ve güvenli hizmeti için teşekkür ederim.
Çerkezoğlu
M
Mesut k.İstanbul > Diyarbakır
8.4
Bora beye teşekkür ederim. İstanbul'dan Diyarbakır'a eşyalar sağlam, sorunsuz ve kırıksız geldi. Pazar günü yükledik eşyayı Perşembe günü geldi, ilk defa taşınıyorum ama süre bana uzun geldi. Belki normaldir ama her şey için teşekkür ederim.
Çerkezoğlu
A
Ayhan y.Ordu > Diyarbakır
9.8
Personel deneyimli ve kibar. Takvime uygun hareket edildi.
Aktaş Nakliyat
E
Ertuğrul ü.Diyarbakır > İstanbul
10
Ayazoğlu Nakliyat tarafından sunulan fiyat, zamanlama, paketleme, montaj demontaj işlemleri sözleşmemiz dahilindeki her şey söz verildiği gibi yerine getirildi. Hiç bir ek ücret talep edilmedi. Eşyalarım hiçbir zarar görmedi. Çok memnun kaldım. 7/24 ulaşılabilir olmasından ve ilgisinden dolayı öncelikle Hülya Hanım'a ; eşyalarımı gelip önce evimde inceleyen, paketlemesinde, taşınmasında birebir başında bulunan İdris Bey'e ; yanında çalışan tüm arkadaşlara özverili ve düzenli çalışmalarından dolayı ; ayrıca E Nakliyat Müşteri Hizmetlerine anında bilgilendirme ve aracılık faaliyetleri ile birlikte taraflar arası sözleşme hazırlanmasında göstermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkürü borç bilirim. Sağ olsunlar.
Ayazoğlu
M
Melih g.İstanbul > Diyarbakır
10
Çerkezoğlu firması ile Enakliyat sitesi sayesinde tanışma fırsatım oldu. İstanbul Diyarbakır arasına 1500 km vermiş olduğu teklif ile anlaşma sağladık. Gün olaraktan sözleşme tarihimize ve saatine riayet ederek kamyon evimize geldi ve sanki kendi evlerini taşıyor gibi paketleme yaparaktan işlerini düzgün yaptıklarını kanıtladılar. eşyalarımız Diyarbakır'a söz verildiği tarih aralığında geldi ve kırılan dökülen hiçbir şey olmadı. En önemlisi ise konuşulan fiyat üzerine hiçbir fiyat eklemesi yapılmadı. İşini hakkıyla yapan başta Öztürk bora kardeşime ve ekibine teşekkür ediyorum, ellerine sağlık, yolları açık olsun.
Çerkezoğlu
R
Rojbin m.Diyarbakır > İstanbul
10
Teşekkür ederiz, bütün eşyalarımız eksiksiz hasarsız ve zamanında geldi.
Safran Varyap
B
Bahattin d.İstanbul > Diyarbakır
10
En uygun fiyatı vermişlerdi, paket ve taşıma hizmetleri de çok kaliteydi. Eşyamı Diyarbakır'a kadar hasarsız götürmüşler teşekkür ediyorum.
Safran Varyap
M
Mehmet b.Ankara > Diyarbakır
10
Ankara'dan Diyarbakır Ergani'ye Soykanlar nakliyat firmasıyla anlaştık. Her şey söz verdikleri gibi oldu aksi hiç bir şey yaşamadık. Paketleme ve taşıma sistemleri 10 numara, gelen ekipteki kişilerin davranışları da aynı şekilde kesinlikle bir firmayla anlaşacaksanız Soykanlar nakliyatı tercih edin buradan. Ekip başları Sinan ve Mesut beye çok teşekkür ederim. Selamlar.
Soykanlar Nak
N
Nimet ö.Hatay > Diyarbakır
10
Hatay'dan Diyarbakır'a taşınma münasebetiyle tanıştım sizinle, tam anlamıyla her anlamda yardımcı olan bir firmasınız. İletişimde Ömer bey, taşımada güler yüzlü, candan özverili çalışma anlayışıyla hareket eden Mirza bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Taşınma stresini bilgilendirmeleriyle sıfıra indiren yegane ve sorumluluk sahibi ilgili bir firma. Elinize emeğinize sağlık. Eşyalarımızı titizlikle paketleyip taşımanız insanın içinin rahatlatıyor. Yolunuz her daim acık olsun.
Simbo
S
Sevgi c.İstanbul > Diyarbakır
10
Semt nakliyat ailesine çok teşekkür ederim. Belirtilen tarihte ve saatte gelip temiz şekilde eşyalarımı taşıdılar. Güler yüzlü saygılı kişilerdi. Anlaştığımız dışında ekstra bir kaç isteğim de olmuştu sağ olsunlar beni kırmadılar. Herkese tavsiye ederim.
Semt Nakliyat
K
Kinem b.İstanbul > Diyarbakır
9.6
Memnuniyet %100 özenle paketleme ve zamanında yükleme yapılması harika herkesin eline emeğine sağlık.
Balıkesirli
K
Kenan ö.İstanbul > Diyarbakır
10
Kaliteli işçilik İstanbul'dan Diyarbakır'a evi taşıdık sorunsuz kurulumu yapıldı. Herkese öneririm, Cemil beye teşekkürler.
Safran Varyap
S
Sidar b.İstanbul > Diyarbakır
10
Öncelikle Uluhan Nakliyat firmasına taşınma süremiz boyunca gösterdikleri sabır ve ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.
Telefonlaştığımız akşam bizzat Fatih Bey’in gelip ilgilenmesi bizi gayet memnun etti. Taşınma sürecinde Sedat Bey, Osman Bey başta olmak üzere tüm arkadaşların hem paketleme ve yükleme hem de taşındığımız evde eşyaların yerleştirilmesi konusundaki hassasiyeti takdire değerdi.
Biz ailecek Uluhan Nakliyat ailesinin özverisini ve anlayışlı yaklaşımını çok beğendik. Uluhan Nakliyatı tercih edecek arkadaşların pişman olmayacağına eminim.
Ailem adına teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..
Uluhan Nakliyat
A
Abdulvahap s.İstanbul > Diyarbakır
9.2
İşin ehli insanlar, gerek iletişim olsun gerek montaj paketleme konusunda çok memnun kaldık, işin hakkını veren bir firma. Zamanlamaları çok iyiydi çevremde nakliye ihtiyacı olan dost, arkadaşlarıma tavsiye ederim, başarılarının devamını dilerim, teşekkürler Stil nakliyat ekibi.
Stil Nakliyat
S
Sadri c.İstanbul > Diyarbakır
9.2
İstanbul'dan teslim aldığı eşyalarımı, 3 farklı şehire parça parça güvenle teslim etti. İletişimi iyi. Parça eşya taşımacılığında değerlendirilebilir.
Çerkezoğlu
R
Rozerin z.İstanbul > Diyarbakır
9.9
Herhangi bir sorun yaşanmadan nakliyatı yaptırlar. Çalışanlar gayet ilgiliydi. Hiçbir sorun yaşamadım.
Çerkezoğlu
B
Bahar i.Manisa > Diyarbakır
10
Hiç sorun yaşamadan söz verdikleri şekil ve saatte ve seri şekilde aktarma ve boşaltma yapıldı kamyondan. Elemanları ile birlikte geldiler. Hem dürüst hem de hızlı çalışıyorlar. Çok memnun kaldık ailece. Allah razı olsun.
Uşak Yılmaz
Ö
Ömer y.Ankara > Diyarbakır
10
Ankara Siirt arası evimin taşıma işini yapan Adem bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Sahte firmaların sonradan fiyat arttırdıkları ve insanı enayi yerine koydukları bir zamanda TÜRKİYEM Nakliyat'a ve eşyaları düzenli olarak taşıyarak sadece kendi işini layıkıyla yapan firma çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık. ALLAH işinizi rast getirsin İnşaallah.
Türkiyem Nakliyat
M
Mrt k.Ankara > Diyarbakır
10
Tek tek yorumlara bakarak araştırma sonucu Türkiyem nakliyatla taşıma kararına vardık. Gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirsiniz. Paketleme, taşıma ve iletişim gayet iyi kırık, dökük, ezik vs. hiçbir sorun olmadı. Firma olarak bu işi profesyonelce yapıyorlar. Yasin bey ve ekibine teşekkür ederim...
Türkiyem Nakliyat
M
Mehmet .Kahramanmaraş > Diyarbakır
10
Gayet uygun ve düzenliydi her şey.
Işık Nakliyat

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2+1 Diyarbakır Adana arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺26.667
Diyarbakır Adana arası evden eve nakliyat
Nerden

Eliaçık Mah. / Bismil / Diyarbakır
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Gülbahçesi Mah. / Seyhan / Adana
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Diyarbakır Konya arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺27.250
Diyarbakır Konya arası evden eve nakliyat
Nerden

Merkez Mah. / Hani / Diyarbakır
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Fatih Mah. / Yunak / Konya
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Aslında Ev 1+1 Ama Ivır Zıvır Çok Fazla Olduğu İçin 2+1 şeklinde yazdım,sadece yatak ve yüklüğün sökülmesi lazım

3+1 Diyarbakır Tekirdağ arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺36.000
Diyarbakır Tekirdağ arası evden eve nakliyat
Nerden

Şehitlik Mah. / Yenişehir / Diyarbakır
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Önerler Mah. / Çorlu / Tekirdağ
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Eşyalar villadan villaya taşınacaktır.

1+1 Diyarbakır Ankara arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺17.333
Diyarbakır Ankara arası evden eve nakliyat
Nerden

Adnan Menderes Mah. / Ergani / Diyarbakır
3. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

/ Yenimahalle / Ankara
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

3+1 Diyarbakır Afyonkarahisar arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺18.500
Diyarbakır Afyonkarahisar arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Hani / Diyarbakır
3. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Sahipata Mah. / Merkez / Afyonkarahisar
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

En İyi 1 Diyarbakır Evden Eve Nakliyat Firması
 • Ev Taş 0
  0/10
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenişehir şehirler arası nakliyat, Diyarbakır şehirler arası nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat asansörlü sigortalı marangozlu usta ekibimizle hizmetinizdeyiz

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat İçin Neden Enakliyat Tercih Edilmeli?

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular
Her Nakliyat Firması Diyarbakır Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verir Mi?

Her nakliyat firması Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat ile nakliyat firmalarından teklif alırken hangi firmanın şehirler arası nakliyat hizmeti verdiğini kolayca müşteri yorumlarından görebilirsiniz.

Hatta teklif veren firmanın yeni taşınacağınız bölgeye taşıma yapıp yapmadığını bile kolayca görebilirsiniz. Örneğin İzmir’e taşınmayı düşünüyorsanız teklif veren firmaların özellikle İzmir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğini müşteri yorumları ile kolayca görebilirsiniz.

Ancak telefon ile yaptığınız görüşmeler ile size teklif veren bir firmanın Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat yapıp yapmadığını bilmeniz çok zor.

Teklif aldığınız firmanız Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermiyorsa büyük olasılıkla evinizi taşımasına daha önce hiç görüşmediğiniz bir firma gelip taşımayı yapacaktır. Bu durum yüksek ihtimal ile iyi bir hizmet almayacağınız anlamına gelir.


Diyarbakır Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor, Doğru Fiyat Nasıl Belirlenir?

Diyarbakır Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları şehir içi nakliyat fiyatlarına kıyasla daha geniş bir skalada gerçekleşir. Yani Diyarbakır şehir içinde fiyatlar arasından 5000 TL lik fiyat farkları olması çok nadir iken Diyarbakır şehirler nakliyat fiyatları arasında 10000 TL fiyat farklılıklarının olması normaldir.

Taşınacağınız şehre zaten gidecek bir firma veya o yönde yükü olan nakliyat firmaları şehirler arası nakliyat için size daha uygun teklifler verecektir. Size uygun teklif veren firma dönüş yapan bir firma değilse çok uygun teklifleri şüphe ile karşılamanızı öneriyorum.

Sizin için en iyi şehirler arası evden eve nakliyat fiyatını en düşük ve en yüksek fiyatı eleyip kalan diğer tekliflerin ortalamasını alarak belirleyebilirsiniz. Bu ortalama fiyat işiniz için en ideal nakliyat fiyatıdır. Bu fiyata yakın teklifleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tabi firmanın müşteri yorumları iyi ise...


Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Diyarbakır şehir arası evden eve nakliyat için en iyi önerimiz gerçekten şehirler arası hizmeti veren ve iyi şehirler arası nakliyat hizmeti verdiği müşterilerinin yazdığı yorumları incelemenizdir.

İyi müşteri yorumları olan firmaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 12. yılının içinde bulunan Enakliyat müşteri memnuniyet oranı %94 siz de iyi hizmet alacağınızdan emin olduğunuz nakliyat firmalarını tercih edin. Burada firma müşteri yorumları size rehberlik edecektir.

Diyarbakır şehirler arası evden eve nakliyat için nakliyat sigortasız taşınmanızı önermiyoruz. Enakliyat’ın sunduğu nakliyat sigortası ile eşyanızı her türlü riske karşı sigorta yaparak rahat ve huzurlu bir taşınma yapmanız en iyi seçim olacaktır.

Taşınma tarihine en az 4 hafta kala bir nakliyat firması seçmenizi öneriyoruz. Taşınma tarihinizi bu süreçte esnek tutup firma ile beraber belirlemenizi öneriyoruz.

Uçak, tren veya otobüs bileti alacaksanız tarih değiştirme opsiyonu ile birlikte satın almanız en doğru karar olacaktır. Yada tarihsiz bir bilet almanızı öneriyoruz. Böylece olası aksiliklerde bilet için ödediğiniz ücret zayi olmamış olur.

Taşınacak tüm eşya resimlerini şehirlerarası nakliyat firması ile paylaşın. Kısa videolarda çekebilirsiniz. Böylece nakliyat firması ne kadar eşyanız olduğunu net bir şekilde öğrenebilir. Bu adımı kesinlikle ihmal etmeyin.

Anlaştığınız her detayı kısa sms veya whatsapp yazışmaları ile yazılı hale getirmenizi öneriyoruz. Enakliyat bana özel sayfanızda online sözleşme ile de her detayı yazılı hale getirip nakliyat firmanızın onayına sunabilirsiniz. Hiçbir detayı sözde bırakmayın, unutmayın söz uçar yazı kalır.


Enakliyat Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Hizmetini Nasıl Kolaylaştırıyor?

Enakliyat taşınma sürecinde ihtiyaç duyduğunuz birçok yardımcı aracı hizmetinize sunarak taşınma işini sizin için kolaylaştırır.

Online ödeme, online sözleşme, en kapsamlı nakliyat sigortası, örnek sözleşme, aklınızdaki sorulara cevap veren yazılar, hacim hesaplama ve profesyonel destek ile taşınmak daha kolay. İhtiyaç duyduğunuz her konu için profesyonel destek alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra teklif veren firmaların üye alım sürecinde evden eve nakliyat için gerekli yetkinliğe sahip olup olmadı ile ilgili resmi evrak tespiti ve bunların e-devlet üzerinden gerçekliğinin onaylanması ile firma üye olabildiği için gönül rahatlığı ile müşteri yorumları iyi olan firmayı seçebilirsiniz.

Üye başvurusunda bulunan her firma titiz bir araştırma sürecinden geçirilir ve öyle üyeliğe kabul edilir. Firma profil sayfasında firma araçları, yetki belgeleri ve paketleme resimlerini bir arada görebilirsiniz.

Firma müşteri yorumları ve reytingleri ile kolayca firma seçimi yapabilirsiniz.


Diyarbakır Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık İçin Özellikle Dikkat Etmem Gereken Bir Detay Var Mı?

Diyarbakır şehirler arası evden eve taşımacılık için yaşanan problemlerin ana kaynağı anlaştığınız nakliyat firmasının taşınmaya gelmemesi, sizinle anlaştıktan sonra taşıma işini başka bir nakliyat firmasına komisyon karşılığı ile devretmesi durumudur.

Budurum ile karşılaştığınızda daha önce hiç görüşmediğiniz ve taşınmaya dair birçok detaya hakim olmayan bir nakliyat firması kapınıza geldiğinde problem yaşama ihtimaliniz çok yüksektir.

Gelen nakliyat firması olası tüm problemlerde sizin ilk anlaştığınız nakliyat firmasını sorumlu göreceğinden hiçbir durumda sorumluluk almayacaktır. Her durumda ödediği komisyonu çıkarmak için fiyat arttırmaya gidecektir. Çoğunlukla bir miktar eşya araca yüklendikten sonra sizin caymanızı engellemek için önlem aldıktan sonra bu yolları tercih edecektir.

Bu durumu engellemenin basit bir yolu var anlaştığınız nakliyat firmasına taşınmaya hangi plakalı araç ile geleceğini sorun ve bu plakaya sahip araç gelmez ise kesinlikle taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Eğer taşımacılık firması henüz araç belli değil diyorsa olası tüm araçların plakalarını isteyin. Çünkü büyük çoğunluk nakliyat firmasının en fazla 3 kamyonu şehirler arası taşımacılık işine gitmektedir. Bu 3 kamyondan biri geleceği için 3 kamyonun plakasını da isteyin ve bu 3 firmadan biri gelmezse taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Size plaka vermeyecek nakliyat firması ile kesinlikle taşınmayı önermiyoruz.

Ayrıca mutlaka Diyarbakır şehirler arası taşınırken nakliyat sigortanızı yaparak taşının. Sigortalı taşınmanız için elinizde sigorta poliçenizin olması gerekir. Poliçeniz ve poliçede taşınmanın yapıldığı kamyonun plakası mevcut değilse sigortasız taşımacılık yapılıyor demektir. Bunun başka açıklaması yok.


Enakliyat'ta Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Çalışır?

Şehirler arası nakliyat ihtiyaçların için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Şehirler arası evden eve nakliyat için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok Diyarbakır nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alın

Diyarbakır şehirler arası nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
desteğimizle yanınızdayız
Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyatta Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Diyarbakır Şehirler Arası Nakliyat Firmalarından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın