5 Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çekmeköy civarında 1 Şehirler Arası Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
H
Halil s.Başakşehir > Çekmeköy
10
Ellerine sağlık. Sorunsuz bir taşıma oldu.
Safran Varyap Nakliyat
B
Bilge y.Kadıköy > Çekmeköy
9.8
Çalışanlarla koordineli iletişim ve vaktinde taşıma gerçekleşti. Güler yüzlüler. Harun Bey'e çok teşekkür ederiz.
Saran Nakliyat
S
Salih ö.Çekmeköy > Beykoz
9.6
Fiyat verme konusunda daha tutarlı ve ciddi olunması gerekir, ilk konuşulan fiyatda sabit kalınması gerekir. Fiyat tutarsızlığı sebebi ile müşteri kaybına uğrayacaktır. Lütfen daha ciddi ve kurumsal olun. Taşıyan personele çok teşekkür ederim, çok profesyonel, hızlı, işlerini bilen, son derece saygılı ve özen ile işlerini layıkıyla yapmışlardır. Teşekkürler Hancıoğlu firma çalışanları.
Hancıoğlu Nakliyat
A
Ahmet k.Üsküdar > Çekmeköy
10
Üsküdar’dan Çekmeköy’e taşındık. Çok iyi insanlardı çalışanlar özenle eşyaları taşıdılar çok memnun kaldık model nakliyata teşekkür ederiz.
Model Nakliyat
Z
Zuhal s.Çekmeköy > Çekmeköy
10
Çalışanların saygılı ve güzel iş yapması, zamanlama olarak çok dakik olmaları her detayı bana danışarak gösterip yapmaları ve ekstra çıkan eşyaları vs sıkıntı yok deyip çözüm üreterek halletmiş olmaları çok güzel. Gerçekten çok yorucu ve stresli olan bu süreci beni hiç yormadan tamamladılar. Şark görevi çıkıp doğuya giderken de ilk sizi arayacağım ve tüm arkadaşlarıma önereceğim. Teşekkürler Tursan nakliyat.
Tursan Nakliyat
S
Serkan ü.Çekmeköy > Sancaktepe
9.7
Arkadaşlar güzel taşıdı, ellerine sağlık.
Hancıoğlu Nakliyat
Ö
Özgür ü.Çekmeköy > Çekmeköy
10
Malum site üzerinde ilan ihale açmıştım hem afaki fiyatlar söz konusu hem de kaprisler havada uçuyordu. Sağ olsun arkadaşlar her konuda profesyonel her konuda samimi ve dostçaydı. Teşekkür ederim.
Tursan Nakliyat
İ
İrem m.Ümraniye > Çekmeköy
10
Çalışanlar düzgün insanlar, eşyalar kırılmadan taşındı.
Yolexpress Nakliyat
B
Başak a.Kartal > Çekmeköy
10
Planlanan saatte gelip kısa sürede her şeyi titizlikle paketleyip taşıdılar. Tekrar teşekkür ederiz.
Deniz Ata Nakliyat
İ
İlyas .Çekmeköy > Karaköprü
9.7
Bora bey güzel huylu ve nazik yaklaşımından dolayı taşınma sürecinde ki tüm endişeleri gidermemizde çok yardımcı oldu.

Söylendiği tarihte ve söylendiği saatte aynen yerine getirdi.

Eşyalarımız zarar görmeden sorunsuz bir şekilde teslim etti bize. Kendisine ve ekibine teşekkür ederiz.
Çerkezoğlu Nakliyat
A
Ali r.Üsküdar > Çekmeköy
10
Çok profesyonel ekip. Hiçbir eşyaya zarar vermeden hızlı ve pratik bir şekilde taşımayı gerçekleştirdiler. Dolapları çok başarılı bir şekilde söküp montaj yapıyorlar. Her talebimizi kibar ve güler yüzlü bir şekilde yerine getirdiler. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yolexpress Nakliyat
M
Mustafa y.Şahinbey > Çekmeköy
9.6
Gaziantep'ten İstanbul'a ev taşımak için Enakliyat sitesinden birkaç firmadan fiyat teklifi aldım. Enakliyat sitesine de teşekkür ederim. Nakliyat firmalarından Safran Varyap da karar kıldık. Hayatımda verdiğim en güzel kararlardan biri oldu. Cemil bey iyi insan. Sözünün eri. Eğrisi büğrüsü asla yok. Eski fiyattan teklif vermesine rağmen diğer firmalar gibi fiyat artırmadı. Sürecin başından sonuna kadar birlikte hareket ettik. Tarih konusunda ortaklaşa karar kılarak terayağından kıl çeker gibi taşıma işini hallettiler. O kadar taşınmayı düşünmeme rağmen boş yere taşınmayı dert edinmişim. Cemil beyi arıyorsunuz her şey tık tık ilerliyor. Sedat beye de çok teşekkür ediyorum. Hoş sohbet bir insan. Paketleme sürecinde elinin pratikliğini çok güzel gördük. Ne rica etmişsek geri çevirmedi. Deniz kardeşimiz de genç dinamik bir arkadaş. Efendilikle kibarca eşyalarımızın taşınma sürecinde bize yardımcı oldu. İnanın maddiyat bu firma için ikinci planda. Birinci planda insanlık var. Etrafımda kim taşınmak isterse direkt Cemil Bey'in numarasını kendilerine vereceğim. Teşekkür ederim Safran Varyap. "Tereyağından kıl çeker gibi nakliyat" diye slogan buldum kendilerine. Helal olsun. İnsanlık bakidir.
Safran Varyap Nakliyat
D
Duygu t.Çekmeköy > Milas
10
Şehirlerarası işimi çok hızlı çözdüler. İşlerinde profesyoneller.
Kale Taşımacılık
İ
İlhan d.Elbistan > Çekmeköy
10
Arkadşlar elinize kolunuza sağlık. Eşyalarımı sıkıntısız ve güzel paketlemeyle taşıdılar. Herkese tavsiye ederim. Fiyattada indirim yaptılar….
Özsever Nakliyat
E
Evrim g.Çekmeköy > Çukurova
9.6
İstanbul'dan Adana'ya taşındık. Taşınma için verilen sözlerin hepsi konuşulduğu gibi gerçeklwşti. Taşıma için gelen arkadaşlar özenli ve çok saygılıydı. Özellikle firma sahibi Bora Bey'e teşekkür ederim. Taşınma konusunda tavsiye ederim.
Çerkezoğlu Nakliyat
M
Mustafa Kağan ö.Sincan > Çekmeköy
10
Her şey iyiydi. Memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Çerkezoğlu Nakliyat
S
Selçuk a.Atakum > Çekmeköy
10
Başta Caner bey olmak üzere beyaz nakliyata teşekkür ederim gerçekten ilgi ve alaka paketleme mükemmeldi iletişimleri güzel aklım hiç arkada kalmadı hiç tanımamama rağmen samsun da bayiden yeni alınmış motosikletimi alıp geldiler ben başında yoktum mükemmel hizmet gerçekten içtenlikle tavsiye ederim.
Beyaz Nakliyat
Z
Zekeriya e.Çekmeköy > Çekmeköy
9.8
Başarılı.
Sağlameller Nakliyat
F
Fatih ö.Üsküdar > Çekmeköy
9.2
Taşıyan arkadaşlar büyük bir özelikle eşyaları taşıdılar. Emeklerine sağlık. Memnun kaldım.
Özsever Nakliyat
Ü
Ümran k.Eyüpsultan > Çekmeköy
10
Servet Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Taşıma esnasında her bir eşyayı özenle paketlediler ve ekstra özen gösterdiler. Koordineli çakışmaları, güler yüzleri ve yardımları için ekibe sonsuz teşekkürler .
Yolexpress Nakliyat
B
Barış y.Çekmeköy > Selçuklu
10
Başta Ersin bey ve tüm ekibe çok teşekkür ederiz, profesyonel ve güleryüzlü hizmetten çok memnun kaldık. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.
Çerkezoğlu Nakliyat
K
Kaan a.Etimesgut > Çekmeköy
10
Arkadaşlar çok güzel iş yapıyorlar. Profesyonel çalışıyorlar. İşi bilen insanlar. Yaklaşımları çok olumlu. Paketleme düzgün. Taşıma, dolap sökme-monte etme işinde de çok tecrübeliler. Tüm eşyamı kırmadan, dökmeden, sağ salim İstanbul’a getirdiler. Güvenerek eşyanızı taşıtabilirsiniz.
Çerkezoğlu Nakliyat
K
Kevser ç.Ümraniye > Çekmeköy
10
İlk taşınma deneyimimiz olduğu için eşyalarımızın zarar görmesinden çok fazla endişe duyuyorduk. Ahmet abi ve ekibi sağolsunlar içimizi ilk aşamada rahat ettirdiler. Nasıl taşıma işlemi yapacaklarını ilettiler. Taşıma günü belirttikleri saatte geldiler ve hızlıca evi toparlayıp taşıma işlemlerini tamamladılar. Açıkçası iletişim konusunda cok düzgün bir ekiple çalışıyorlar. Ne istersek sağolsunlar yaptılar. Şu kısma biraz daha mı dikkat etsek dediğimiz herseyde hiçbir anormal tepki vermeden bizi yönlendirdiler. Taşınan eşyalarımda herhangi bir çizik vs bulunmadan sadece iki eksik tabakla gelmiş oldum yeni evime :) ki tabakların paketlemesini de ben yapmıştım :)
Taşıma işlemi esnasında ayrıca sadece 1 ürünümün asansöre sığmayacağını, diğerlerinin asansörle indirilebileceğini iletmiştim. Fakat L koltuğumun diğer parçasını da sığdıramadıkları için 11. kattan yangın merdiveninden 2 parça indirmek durumunda kaldılar. Ek bir taşıma işlemi olmasına ragmen herhangi bir ücret vs talep edilmedi. Hatta söylenmediler bile. Açıkçası biz çok memnun kaldık, tekrar taşınma işlerimiz olursa tercih edeceğimiz bir şirket olacak. Teşekkür ederiz herşey için
Ertaş Nakliyat
Y
Yildirim c.Çekmeköy > Sultanbeyli
8.5
Tasima isinde iyiler.paketleme ve nakliye esnasinda ozenli ve dikkatliler.tasirken yerlestirirken, montaj yaparken ozenli davrandilar.tavsiye edilir.
Öz Nakliyat
I
Işık m.Çekmeköy > Foça
10
Piyasaya göre daha uygun bir fiyat verdiler . Çok hızlı çalıştılar . Kırılan bir şeyim olmadı . Gelen arkadaşlar güler yüzlüydü ve sohbetleri iyiydi . Gelecekte tekrar taşınırsam kendileriyle iletişime geçerim ve tavsiye ederim :)
Gülhan Nakliyat
Ö
Ö. Erdem y.Bağcılar > Çekmeköy
10
Özverili, saygılı, güvenilir çalışanlar.. Tavsiye ederim.
Öz Harun Nakliyat
A
Ayşenur k.Çekmeköy > Merkez
10
Gerçekten çok memnun kaldık bu kadar hızlıı bu kadar güler yüzlü bir ekip herkese tavsiye ediyorım istanbuldan kırşehire taşınma yaptık ve herşey sapa sağlam teşekkürler☺️
Evgören Nakliyat
O
Okan g.Ataşehir > Çekmeköy
10
Genel olarak çok seri ve harika iş çakardılar özellikle ömer beye çok teşekkür ederiz Davut bey de keza fiyat konusunda bize yardımcı oldu genel olarak hizmetten ve kaliteden çok memnun kaldık tekrar taşınma durumum olursa tek arayacağım isim oldular .
Kesinlikle tavsiye ederim.
Gülhan Nakliyat
S
Sinem m.Çekmeköy > Ümraniye
9.8
Kesinlikle işini kayığı ile yapıyorlar. O kadar uğraştırdık, çok da eşyamız vardı hiç sorunsuz taşımayı yaptılar. Gayet hızlı ve titiz çalıştılar. Parasını sonuna kadar hak ediyorlar. Kesinlikle öneririm. Hiç tereddütsüz anlaşabilirsiniz .
Hancıoğlu Nakliyat
M
Mehmet f.Ümraniye > Çekmeköy
9.6
Söz verilen saatte geldiler. Söz verdikleri gibi paketleme toplama yapıldı. Ek ücret talep edilmedi. Teşekkürler Ayazoglu
Ayazoğlu Nakliyat

Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

2+1 İstanbul Muş arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺41.200
İstanbul Muş arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Çekmeköy / İstanbul
7. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

/ Merkez / Muş
9. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Çocuk odası yatak odası salon takımı yemek maaşı beyaz esya mutfak eşyası

2+1 İstanbul Şanlıurfa arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺32.625
İstanbul Şanlıurfa arası evden eve nakliyat
Nerden

Çamlık Mah. / Çekmeköy / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Şenevler Mah. / Karaköprü / Şanlıurfa
3. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Ev 2+1 bir yatak odası bir oturma grubu ve standart beyaz eşyalar.Çalışma masası kitaplık.

2+1 İstanbul Kahramanmaraş arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺30.800
İstanbul Kahramanmaraş arası evden eve nakliyat
Nerden

Taşdelen Mah. / Çekmeköy / İstanbul
8. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Şehit Abdullah Çavuş Mah. / Onikişubat / Kahramanmaraş
2. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
2+1 ev eşyası, salon, yatak odası ve çocuk odası, mutfak.

3+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺23.900
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Alemdağ Mah. / Çekmeköy / İstanbul
Zemin Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Denizli Mah. / Urla / İzmir
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Beyaz eşya taşınmayacak, Org dijital üç parçaya ayrılabiliyor. Her iki konumda da daire önüne araba çekilebiliyor.

3+1 İstanbul Adana arası evden eve nakliyat
Ortalama Fiyat: ₺24.625
İstanbul Adana arası evden eve nakliyat
Nerden

Soğukpınar Mah. / Çekmeköy / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Belediye Evleri Mah. / Çukurova / Adana
8. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

En İyi 1 Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması
 • Turkuaz Nakliyat 0
  9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Çekmeköy şehirler arası nakliyat, İstanbul şehirler arası nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gayet hızlı ve temiz iş çıkardılar.

  Evden Eve Nakliyat
  Şehir İçi Şehirler Arasi Nakliyat

  Ev Ofis Villa Hastahane Ve Resmi Kurumların Taşıması Yapılır

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat FiyatlarıÇekmeköy Evden Eve Nakliyat
EyüpsultanKartalPendikSancaktepeSultanbeyliTuzlaZeytinburnu

Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat İçin Neden Enakliyat Tercih Edilmeli?

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular
Her Nakliyat Firması Çekmeköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verir Mi?

Her nakliyat firması Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat ile nakliyat firmalarından teklif alırken hangi firmanın şehirler arası nakliyat hizmeti verdiğini kolayca müşteri yorumlarından görebilirsiniz.

Hatta teklif veren firmanın yeni taşınacağınız bölgeye taşıma yapıp yapmadığını bile kolayca görebilirsiniz. Örneğin İzmir’e taşınmayı düşünüyorsanız teklif veren firmaların özellikle İzmir şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti verdiğini müşteri yorumları ile kolayca görebilirsiniz.

Ancak telefon ile yaptığınız görüşmeler ile size teklif veren bir firmanın Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat yapıp yapmadığını bilmeniz çok zor.

Teklif aldığınız firmanız Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermiyorsa büyük olasılıkla evinizi taşımasına daha önce hiç görüşmediğiniz bir firma gelip taşımayı yapacaktır. Bu durum yüksek ihtimal ile iyi bir hizmet almayacağınız anlamına gelir.


Çekmeköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor, Doğru Fiyat Nasıl Belirlenir?

Çekmeköy Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları şehir içi nakliyat fiyatlarına kıyasla daha geniş bir skalada gerçekleşir. Yani Çekmeköy şehir içinde fiyatlar arasından 5000 TL lik fiyat farkları olması çok nadir iken Çekmeköy şehirler nakliyat fiyatları arasında 10000 TL fiyat farklılıklarının olması normaldir.

Taşınacağınız şehre zaten gidecek bir firma veya o yönde yükü olan nakliyat firmaları şehirler arası nakliyat için size daha uygun teklifler verecektir. Size uygun teklif veren firma dönüş yapan bir firma değilse çok uygun teklifleri şüphe ile karşılamanızı öneriyorum.

Sizin için en iyi şehirler arası evden eve nakliyat fiyatını en düşük ve en yüksek fiyatı eleyip kalan diğer tekliflerin ortalamasını alarak belirleyebilirsiniz. Bu ortalama fiyat işiniz için en ideal nakliyat fiyatıdır. Bu fiyata yakın teklifleri gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Tabi firmanın müşteri yorumları iyi ise...


Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Çekmeköy şehir arası evden eve nakliyat için en iyi önerimiz gerçekten şehirler arası hizmeti veren ve iyi şehirler arası nakliyat hizmeti verdiği müşterilerinin yazdığı yorumları incelemenizdir.

İyi müşteri yorumları olan firmaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 12. yılının içinde bulunan Enakliyat müşteri memnuniyet oranı %94 siz de iyi hizmet alacağınızdan emin olduğunuz nakliyat firmalarını tercih edin. Burada firma müşteri yorumları size rehberlik edecektir.

Çekmeköy şehirler arası evden eve nakliyat için nakliyat sigortasız taşınmanızı önermiyoruz. Enakliyat’ın sunduğu nakliyat sigortası ile eşyanızı her türlü riske karşı sigorta yaparak rahat ve huzurlu bir taşınma yapmanız en iyi seçim olacaktır.

Taşınma tarihine en az 4 hafta kala bir nakliyat firması seçmenizi öneriyoruz. Taşınma tarihinizi bu süreçte esnek tutup firma ile beraber belirlemenizi öneriyoruz.

Uçak, tren veya otobüs bileti alacaksanız tarih değiştirme opsiyonu ile birlikte satın almanız en doğru karar olacaktır. Yada tarihsiz bir bilet almanızı öneriyoruz. Böylece olası aksiliklerde bilet için ödediğiniz ücret zayi olmamış olur.

Taşınacak tüm eşya resimlerini şehirlerarası nakliyat firması ile paylaşın. Kısa videolarda çekebilirsiniz. Böylece nakliyat firması ne kadar eşyanız olduğunu net bir şekilde öğrenebilir. Bu adımı kesinlikle ihmal etmeyin.

Anlaştığınız her detayı kısa sms veya whatsapp yazışmaları ile yazılı hale getirmenizi öneriyoruz. Enakliyat bana özel sayfanızda online sözleşme ile de her detayı yazılı hale getirip nakliyat firmanızın onayına sunabilirsiniz. Hiçbir detayı sözde bırakmayın, unutmayın söz uçar yazı kalır.


Enakliyat Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Hizmetini Nasıl Kolaylaştırıyor?

Enakliyat taşınma sürecinde ihtiyaç duyduğunuz birçok yardımcı aracı hizmetinize sunarak taşınma işini sizin için kolaylaştırır.

Online ödeme, online sözleşme, en kapsamlı nakliyat sigortası, örnek sözleşme, aklınızdaki sorulara cevap veren yazılar, hacim hesaplama ve profesyonel destek ile taşınmak daha kolay. İhtiyaç duyduğunuz her konu için profesyonel destek alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra teklif veren firmaların üye alım sürecinde evden eve nakliyat için gerekli yetkinliğe sahip olup olmadı ile ilgili resmi evrak tespiti ve bunların e-devlet üzerinden gerçekliğinin onaylanması ile firma üye olabildiği için gönül rahatlığı ile müşteri yorumları iyi olan firmayı seçebilirsiniz.

Üye başvurusunda bulunan her firma titiz bir araştırma sürecinden geçirilir ve öyle üyeliğe kabul edilir. Firma profil sayfasında firma araçları, yetki belgeleri ve paketleme resimlerini bir arada görebilirsiniz.

Firma müşteri yorumları ve reytingleri ile kolayca firma seçimi yapabilirsiniz.


Çekmeköy Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık İçin Özellikle Dikkat Etmem Gereken Bir Detay Var Mı?

Çekmeköy şehirler arası evden eve taşımacılık için yaşanan problemlerin ana kaynağı anlaştığınız nakliyat firmasının taşınmaya gelmemesi, sizinle anlaştıktan sonra taşıma işini başka bir nakliyat firmasına komisyon karşılığı ile devretmesi durumudur.

Budurum ile karşılaştığınızda daha önce hiç görüşmediğiniz ve taşınmaya dair birçok detaya hakim olmayan bir nakliyat firması kapınıza geldiğinde problem yaşama ihtimaliniz çok yüksektir.

Gelen nakliyat firması olası tüm problemlerde sizin ilk anlaştığınız nakliyat firmasını sorumlu göreceğinden hiçbir durumda sorumluluk almayacaktır. Her durumda ödediği komisyonu çıkarmak için fiyat arttırmaya gidecektir. Çoğunlukla bir miktar eşya araca yüklendikten sonra sizin caymanızı engellemek için önlem aldıktan sonra bu yolları tercih edecektir.

Bu durumu engellemenin basit bir yolu var anlaştığınız nakliyat firmasına taşınmaya hangi plakalı araç ile geleceğini sorun ve bu plakaya sahip araç gelmez ise kesinlikle taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Eğer taşımacılık firması henüz araç belli değil diyorsa olası tüm araçların plakalarını isteyin. Çünkü büyük çoğunluk nakliyat firmasının en fazla 3 kamyonu şehirler arası taşımacılık işine gitmektedir. Bu 3 kamyondan biri geleceği için 3 kamyonun plakasını da isteyin ve bu 3 firmadan biri gelmezse taşınmayacağınızı net olarak iletin.

Size plaka vermeyecek nakliyat firması ile kesinlikle taşınmayı önermiyoruz.

Ayrıca mutlaka Çekmeköy şehirler arası taşınırken nakliyat sigortanızı yaparak taşının. Sigortalı taşınmanız için elinizde sigorta poliçenizin olması gerekir. Poliçeniz ve poliçede taşınmanın yapıldığı kamyonun plakası mevcut değilse sigortasız taşımacılık yapılıyor demektir. Bunun başka açıklaması yok.


Enakliyat'ta Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Nasıl Çalışır?

Şehirler arası nakliyat ihtiyaçların için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Şehirler arası evden eve nakliyat için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok Çekmeköy nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Alın

Çekmeköy şehirler arası nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
desteğimizle yanınızdayız
Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyatta Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Çekmeköy Şehirler Arası Nakliyat Firmalarından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın