Doğru Fiyatlarla Doğru Nakliyeciler Bulun

Müşteriler ile nakliyecileri buluşturarak evden eve nakliyatın daha uygun ve daha rahat gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Hemen Teklif Almaya Başlayın
En İyi Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

En İyi Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

En iyi ankara asansörlü nakliyat firmalarından fiyat teklifi al, teklifleri ve müşteri yorumlarını kıyaslayarak kolayca kararını ver rahat taşın.


Asansörlü nakliyat Ankara evden eve nakliyat hizmeti için sıklıkla kullanılan ve ankara genellinde yaygınlık gösteren bir kolaylıktır. Asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmayı düşünüyorsanız özellikle yüksek katlar için nakliyat firmanızdan bu hizmet için teklif alabilirsiniz.

Ankara asansörlü nakliyat için ilave ne ödemem gerekir diye merak ediyorsanız işte fiyatlar. Nakliyat fiyatınıza ilave 200- 300 Türk Lirası bir ödeme ile ister yüksek katlara ister düşük katlara asansörlü nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Ankara’nın uzak ilçelerine örnek olarak Şereflikoçhisar, Polat, Nallıhan’a yapılacak taşımalarda yol masrafları ilave edilerek hesaplamanız gerekir. Bu ilave yol ücretini nakliyat firmanızdan öğrenebilirsiniz.Şehir içi nakliyat için fiyatlar uygun ancak Ankara’dan başka bir şehre taşındığınızda o şehirdeki asansörlü nakliyat fiyatları hakkında bilgi almadan firmanızdan böyle bir hizmet almayın. Özellikle İstanbul’da nakliyat asansörü fiyatları Ankara fiyatlarının iki katından fazladır. Bilginiz olsun…

En İyi Ankara Asansörlü Nakliyat Firmaları

Ankara Yücel 9.4 /10    104 Müşteri Değerlendirmesi, 128 Taşıma
Üyelik Tarihi: 22 Şubat 2015
Bulunduğu Yer: Ankara

Müşteri Yorumu

Firmayı Enakliyat.com.tr den kullanıcı yorumlarına bakarak seçtim. Hanifi bey ve ekibi gayet özenli ve mütevazı insanlar. Biliyorsunuz nakliyecilerin bir kısmı çok açgözlü ve kurnaz oluyor. Onlardan bıkmıştık. Bu kez çok memnun kaldım. Bir bardağım bile kırılmadı. Böyle dürüst, özenli ve mütevazı insanların başımızın üzerinde yeri var. 

A. Sağlam


Yeniçağ 8.9 /10  
255 Müşteri Değerlendirmesi, 460 Taşıma

Üyelik Tarihi: 16 Temmuz 2014
Bulunduğu Yer: Ankara

Müşteri Yorumu

Tam anlamıyla memnun kaldığım bir taşınma süreci oldu. Söylenen saatte geldiler söylenen saatte bitti. Gelen tüm arkadaşlar hem güler yüzlü hem de işini bilen insanlardı. Benim söylememe bile gerek kalmadan titizlikle bütün eşyaları paketlediler. Montaj demontaj işlerini gayet güzel ve seri şekilde yaptılar. Eşyalarımın hiçbirinde ezik, vuruk kırık olmadı. Hepsine çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma. Hepsinin eline sağlık.

N. Kılıçkıran


Bu Firmalardan Hemen Fiyat Teklifi Almak İçin: Fiyat Teklfi Al Formunu Doldur


Ankara U 8.8 /10
   49 Müşteri Değerlendirmesi, 87 Taşıma
Üyelik Tarihi: 30 Mart 2015
Bulunduğu Yer: Ankara

Müşteri Yorumu

Dursun Bey iletişim konusunda hiç sorun yaşamayacağınız bir iş sahibi. İlk görüşmeden itibaren tüm sorularıma ve telefonlarıma cevap verip ihtiyaçlarımla ilgilenmeye çalıştı. Yusuf Bey de eşyaları taşıma sırasında azami dikkat gösterdi. Eşyalarımızın sökülüp takılmasında da yardımcı oldular. Avizelerimizin, ankastrenin ve stor perdelerin çıkarılmasına da sökülmesine de yardımcı oldular. Evinizde sigara içilmemesine ilişkin isteğinizi belirtirseniz de sorun yaşamayacağınız bir ekip. Ankara'ya geldiğimizde de asansörlü taşıma ile asansörsüz eve eşyaları taşıdılar. Tercih edebileceğiniz bir firma.

B. Tıkman


R.huzur 8.3 /10   
86 Müşteri Değerlendirmesi, 162 Taşıma
Üyelik Tarihi: 29 Kasım 2012
Bulunduğu Yer: Ankara

Müşteri Yorumu

Öncelikle firma sahibi Ramazan kardeşimiz işinde ciddi, dürüst ve sözünü tutan bir arkadaşımız. Söylediği saate uyan az insandan biri diyebilirim, hele yaptığı meslek erbablarının ne taklalar attıklarını düşününce. Aracı sigortaladılar, poliçem mail adresime geldi. Arkadaşlar işlerinin ehli, hızlı bir şekilde yükleyip hızlı bir boşaltma yapıldı. Daha önceki taşınmalarda başıma gelenleri düşündüğümde "HİÇ" problem çekmedim demek tek tarif olur... Huzur taşımacılık ile huzur içinde taşındık Allah razı olsun. Ödediğim ücret analarının ak sütü kadar helal olsun... Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

H. Kadem

Adım Adım Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Neredeyse her gün apartman yönetimi tarafından kapatılan bina asansörleri nedeniyle geciken taşınmalara şahit oluyoruz. Eşya sahibi taşınırken bina asansörünün kullanılacağını belirtiyor. Ancak taşınma günü bina yönetimi işe el koyarak bazen asansörü tamamen kapatarak önlem almaya çalışıyor. Eğer eşyanız 3 veya 4. kata taşınacaksa bu durum pek problem edilmez. Ancak eşya 12.kata taşınacaksa bu  gerçekten büyük bir problem. Hiç 12. kata yürüyerek çıktınız mı? Ben denedim gerçekten sağlam bir spor, eğer birde sırtınızda yük varsa bu işkenceye dönebilir.

Bu nedenle yüksek katlara taşıma olacaksa bina yönetiminden asansörlerin kullanım durumunu mümkünse yazılı olarak alın. Taşınma günü sürprizler ile karşılaşmayın.

Bina yönetimi asansörlerin kullanılamayacağını söylüyorsa ilk tavsiyem sizden önce aynı katlara veya bir alt kata taşınan bir komşunuz varsa biraz bilgi alışverişi ile bu sorunu nasıl çözdüklerini öğrenebilirsiniz. Eğer bulunduğunuz eve asansör kurulabilir ise bunu sizden önce taşınan komşularınızdan öğrenip nakliyat firmanız ile paylaşabilirsiniz.

Binada bulunana asansörün kullanılamayacağını öğrendiğimize göre şimdi dönüp nakliyat firmasından bu işi nasıl çözeceği hakkında bilgi almak kalıyor. Firma ile asansör kurulacağı konusunda hemfikir olduğunuzda ilave ne kadar ödeme yapacağınız öğrenin. Sonraki ilk işiniz asansör nereye kurulacak?

Evet bu konuda önemli bazen firma asansörle evin önüne kadar gelir ve anlaşılır ki bu evin asansör kurulması için uygun bir cephesi yok. Yani asansörü kurup eşyaları güvenle eve taşıyacağınız bir balkon veya pencere yok veya var ancak sokak uygun değil. Engeller ağaçlar, elektrik telleri, sokak trafiği veya elektrik aydınlatma direkleri olabiliyor.

Bu gibi bir problem ile karşılaşmak istemiyorsanız iki seçeneğiniz mevcut.

1- Nakliyat firmasını ekspertize davet edip nakliyat asansörünü nereye kurmaları gerektiğini belirlemelerini isteyebilirsiniz.

2- Bina cepheleri ve sokağın resimlerini firma ile paylaşıp asansör kurulmasının mümkün olup olmayacağını size yazmalarını isteyebilirsiniz.

Böylece olası asansör kurulmama gibi durumları önceden belirlemiş olur ekstra maliyetlerden kaçınmış olursunuz.