Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Al

Güvenilir Evden Eve Nakliyat Firması Bulmanın En İyi Yolu

Nereden
Nereye

Hizmet Seçimi

Nerden Nereye

Hesap Oluştur

Eşya Detayları
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat nedir sorusuna şu cevabı verebiliriz. Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.

Evden eve nakliyat süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.

  • 1- Demontaj ve paketleme
  • 2- Eşyaların araca taşınması
  • 3- Yeni adrese eşyaların nakliyatı
  • 4- Eşyaların yeni eve taşınması
  • 5- Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

Evden eve nakliyat için temel aşamlar böyle olsada nakliyat firmanızdan ilave özel desteklerde alabilirsiniz. Kimi insanlar taşınırken tüm eşyalarını paketlerken kimisi ise hiç bir eşyaya elini sürmeden yeni evine taşınmayı istiyor. Tüm bu hizmetleri evden eve nakliyat firmalarından alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat ikiye ayrılır şehir içi ve şehirler arası olarak. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte de operasyonlar bire bir aynı iken maliyetler ve eşyaların transferi için kat edilen yol değişiklik gösterir . Şehirlerarası için maliyetlerin 51%’ini yakıt giderleri oluştururken şehir içinde bu oran 11%’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakta şehirlerarası için 38% iken şehir içinde 56%’ya yükselmektedir. Paketleme malzemeleri her iki durumda en düşük gider kalemi iken şehir içinde daha yüksek olmasının sebebi şehir içi için daha fazla paketleme malzemesi kullanılması değildir. Aksine daha az kullanılır ancak yüzde olarak yüksek olmasının nedeni şehir içi fiyatlar daha düşük olduğunda yüzde değeri daha fazla çıkmaktadır.

Fiyat teklifi al formunu doldururken istekleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmeti seçin ve nakliyat firmalarından kolayca fiyat teklifleri alın.

Teklif alma aşamasında ve sonrasında sorularınız için Enakliyat blog ve tavsiyeler sayfalarını incelemenizi öneriyoruz. Dilerseniz sorularınız için müşteri temsilcinizden de yardım alabilirsiniz. Müşteri temsilcinize sabah 9'dan akşam 6’ya kadar telefonla ulaşabilirsiniz.Bu saatlerin dışında sorularınız için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.