SN

Simbo9.5 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 20 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAĞCILAR
Bugün 3 kişi, bu hafta 22 kişi iletişime geçti.
828 Müşteri Değerlendirmesi, 1.131 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10702 Kişi
 • 7 - 886 Kişi
 • 1 - 640 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10758 Kişi
 • 7 - 844 Kişi
 • 1 - 626 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10738 Kişi
 • 7 - 853 Kişi
 • 1 - 637 Kişi
 • Çalışanlar
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10750 Kişi
 • 7 - 857 Kişi
 • 1 - 621 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10737 Kişi
 • 7 - 857 Kişi
 • 1 - 634 Kişi

Simbo Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KAYSERİ

Şirket sahibi olarak paketleme vs bütün işlerle bizzat kendisi ilgilenen Ömer bey’e çok teşekkür ederim. İlk görüşmeden itibaren içinizde bir güven oluşuyor ve daha sonraki süreçte çalışan arkadaşların işlerine olan özenlerini görünce gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı teslim edebileceğinizi anlıyorsunuz. Kendi deneyimimden yola çıkarak gönül rahatlığıyla Simbo nakliyatı seçmenizi tavsiye ederim!


24 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KARAMAN

Her memur gibi beş yıldır toplam 4 kere taşındım. İşini bu kadar özenerek ve kaliteli yapan firma görmedim. İstediğimiz saatte ve istediğimiz şekilde, hiç bir eşyayı kırıp dökmeden taşıdılar sağ olsunlar. Eğer bir daha taşınmak zorunda kalırsam Simbo nakliyat Ömer beyi mutlaka ararım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.


23 Şubat 2021

Mükemmel 10 - FATİH > ZEYTİNBURNU

Mirza bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Zamanında gelip 5 kişi hızlı bir şekilde taşıdılar.


14 Şubat 2021

Mükemmel 10 - KAĞITHANE > SARIYER

Baştan sona çok hızlı ve güvenilir bir biçimde taşınma işlemini tamamladık, Mirza Bey ve ekibine teşekkür ederim.


3 Şubat 2021

Yapmış olduğunuz işin her kuruşu helaldir sizlere. Büyük emekler verdiniz ve övgüyü hak ediyorsunuz. Teşekkürler SİMBO NAKLİYAT 👏👏👏


19 Ocak 2021

Mükemmel 9.6 - KONYA > İSTANBUL

Simbo nakliyat ile Enakliyat sayesinde tanıştım. İyi ki tanışmışım. Her şeyden önce efendilikleri, dürüstlükleri ve samimiyetleri bu işi severek yaptıklarını gösteriyor. Ağızdan çıkan her söz senet misali yaklaşımı ile fazlası ile yerine getiriliyor. Gerek sökme paketleme gerekse kurulum montaj işlemlerinde ki titizlik ve özverili yaklaşımları çok memnun edici. Ömer kardeşe ve Simbo Nakliyat Ailesine çok çok teşekkür ederim. Yolları her daim açık olsun İnşallah...


17 Ocak 2021

Simbo nakliyat ile Enakliyat sayesinde tanıştık.
"Kiracı olarak İstanbul'daki bütün evler bizimdir" düşüncesi ile sık taşınan bir aileyiz. Taşınma tecrübemize istinaden diğer nakliye firmaları ile Simbo firması arasındaki farklılıklar göze çarpıyor.

Öncelikle Simbo nakliyat, müşteri odaklı çalışan ve müşterisi için en iyisini isteyen bir firma. Mobilyaların sökülüp itina ile tekrar kurulması, mobilyaların yerleştirilmesinde dekorasyon fikri verilmesi ve ilaveten benim için en önemlisi kalabalık bir kadro ile erkenden gelinip, işi uzatmadan seri ve sistematik bir şekilde evi çabucak toparlamaları takdire değer. Bunun yanında tüm çalışanlar, sanki ilk defa taşıma işi yapıyorlarmış gibi öfleyip pöflemeden eşyaları keyifle taşımaları ve samimiyetleri çok içten.

Başta Simbo nakliyattan Ömer Bey olmak üzere emeği geçen herkese ve Enakliyat'tan Sümeyye Hanıma sonsuz teşekkürler.
Simbo nakliyatı tavsiye ediyorum, eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz. Kolay gelsin.


6 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > NİĞDE

Öncelikle Enakliyat müşteri temsilcisi Sümeyye hanım ve Cüneyt beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Simbo nakliyat firmasını internet üzerinden yorumlara bakarak tercih ettim. Bu yorumlar gerçekten bana yol gösterici oldu. İyi ki Simbo nakliyatı tercih etmişim. ÖMER bey ve personeli işinin ehli profesyonel çalışanlar. Taşınmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla SİMBO NAKLİYATI tavsiye ediyorum.


31 Aralık 2020

Mükemmel 9.7 - KIRKLARELİ > İSTANBUL

Simbo Nakliyata özverili çalışma anlayışları için teşekkür ediyorum. Ömer Beye ve Beşir Beye itinalı çalışmalarından ve sözlerinde durmalarından ötürü özellikle teşekkür ediyorum. Bu firma ile anlaşmak isteyenlere tavsiye ediyorum. Ufak bir detay ama sorun olduğu için yazıyorum. Çalışanların HES koduna dikkat edilirse daha iyi olur.


18 Kasım 2020

Teşekkürler.


13 Kasım 2020

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > BAKIRKÖY

Ömer Bey ve ekibi öncelikle saygılı, iş odaklı ve çok hünerli. Ellerine sağlık.


3 Kasım 2020

Mükemmel 10 - ESENYURT > ESENYURT

Başarılı firma.


18 Ekim 2020

Mükemmel 10 - EYÜP > EYÜP

Şu zamana kadarki en rahat ve memnun kaldığım taşınmam oldu. Başta Beşir Bey’e ve ekibine çok teşekkür ederim.
Öncelikle, anlaştığımız zamandan 2 saat önce geldiler. Ne olduğunu anlamadan 2 saat içinde 2+1 evimin tüm eşyaları ve paketler titizlikle sarılıp kamyona yüklendi. 4 kişilik ekip kusursuz bir işbirliğiyle eşyaları yeni eve yerleştirdi. Dolaplarım ve karyolam, bir önceki taşınmada çok düzgün monte edilmemiş, Beşir Bey ustalığını gösterip hepsini düzeltti, eskisinden çok daha güzel oldu. İlave isteklerim için de iyi niyetle yardımcı oldular. Kendi evleriymiş gibi gayretlilerdi.
Taşınmayı düşünen herkese ısrarla tavsiye ederim.
Tekrar teşekkürler Beşir Bey ve Simbo Nakliyat.


27 Eylül 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ŞANLIURFA

Güvenilir.


25 Eylül 2020

Kusursuz bir taşınma olmuştur.


24 Eylül 2020

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Gerek iletişim gerekse yük taşımacılığının tek adresi denilebilir Sinbo taşımaya teşekkürler.


20 Eylül 2020

Mükemmel 10 - GAZİANTEP > BURSA

Simbo nakliyat ile Gaziantep'ten Bursa'ya geldik. Tam söz verdikleri tarihte geldiler, tertemiz paketlediler, motajlamada biz kaynaklı sorunları bile çözdüler. Tüm firma çalışanlarına teşekkür ederiz.


26 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MERSİN

İlanı verdikten sonra yapılan yorumlar ve aldığı puana güvenerek Simbo nakliyat firması ile çalışmaya karar verdim. Taşınma günü gelince arkadaşlar geldi. Çok hızlı bir şekilde eşyalar paketledi ve araca yüklediler. Eşyalar taşınacağı eve sağlam bir şekilde teslim edildi. Herhangi bir eşya zarar görmedi. Eşya taşıyacak herkese Simbo Nakliyatı tavsiye ediyorum.


20 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

Güvenilir, işini çok iyi bilen personeli olan, çalışanları saygılı bir taşıma firmasıdır. Hiç tereddüt etmeden eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.


4 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - BİNGÖL > İSTANBUL

İnanılmaz memnun kaldım. Memur olduğumuz için sürekli taşınıyoruz şimdiye kadar böyle bir firma görmedim. Eşyalarımızı çok düzgün ve özenli taşıdılar. Bize karşı kibarlardı. Biz eşyaları İstanbul'a getirdiklerinde yetişemedik İstanbul'a. Tereddütteydim açıkçası sağlam gider mi? güvenebilir miyim diye. Gözünüz arkada kalmasın dediler. Bugün son kolimi de açtım. Hiç kırık eşyam yok. Kesinlikle tavsiye ederim.


13 Temmuz 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.