SN

Simbo9.5 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 20 Nisan 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAĞCILAR
Bugün 11 kişi, bu hafta 33 kişi iletişime geçti.
826 Müşteri Değerlendirmesi, 1.129 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10700 Kişi
 • 7 - 886 Kişi
 • 1 - 640 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10756 Kişi
 • 7 - 844 Kişi
 • 1 - 626 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10736 Kişi
 • 7 - 853 Kişi
 • 1 - 637 Kişi
 • Çalışanlar
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10748 Kişi
 • 7 - 857 Kişi
 • 1 - 621 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10735 Kişi
 • 7 - 857 Kişi
 • 1 - 634 Kişi

Simbo Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Sağ olsunlar hiç bir sorun yaşamadan taşıdılar eşyamızı. Çok güzel paketlediler ve montajını yaptılar. Teşekkür ediyoruz.


21 Nisan 2021

Mükemmel 10 - TUNCELİ > EDİRNE

Tunceli’den Edirne’ye eşyalarımda bir bardak bile çatlamadan taşındık. Çok dikkatli ve özenli bir şekilde eşyalarımı paketlediler. Kesinlikle işlerinde çok tecrübeliler. Demontaj ve montajda da çok memnun kaldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Taşınma sürecinin başından sonuna dek ne dediysek her şeyi özenlice yaptılar. Herkese tavsiye ederim, her şey için teşekkürler.


19 Nisan 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > AKSARAY

Simbo nakliyat işlerinde temiz, düzenli ve verdikleri zamanda yerinde oluyor. Çok sağ olun, başarılarınız daim olsun.


12 Nisan 2021

Mükemmel 10 - TRABZON > İSTANBUL

Trabzon'dan İstanbul’a taşıma işini için bu firmadan çok memnun kaldım. Herkese günün rızasıyla tavsiye edebilirim, güvenli bir firma. Mirza bey ve ekibine çok teşekkür ederim.


7 Nisan 2021

Son derece düzgün ve temiz bir taşıma oldu.


30 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MERSİN

Firmadan çok memnun kaldık.


26 Mart 2021

Mükemmel 10 - GAZİANTEP > İSTANBUL

Çok dikkatli ve özenli paketleme, kibar, tecrübeli ve saygılı elemanlarıyla özenli taşıma, montaj ve demontaj çok memnun kaldım. Sonuna kadar güvenilir bir şirket, sonsuz teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum.


21 Mart 2021

Mükemmel 10 - AKSARAY > İSTANBUL

Ömer abilere selamlar. Mütevazi adam gibi adamlar. Bir daha işim olsa direk bu arkadaşları ararım. Ellerinden ne geliyorsa esirgemeden yapıyorlar. Allah razı olsun.


21 Mart 2021

Müthiş 8.8 - ANKARA > İSTANBUL

Ankara’dan İstanbul’a motorsiklet nakliyesi için kendileriyle anlaştık. Firma çalışanları gayet ilgili ve güvenilir. Fakat motorsiklet vb araçlar için yükleme rampası gibi bir şey edinirlerse çok iyi olur. Onun haricinde her şey güzeldi. Motorsikletimi tekrar taşımam gerekirse kesinlikle kendilerini tercih ederim.


19 Mart 2021

Gerçekten harikalar. Söz verdikleri gibi davranıyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Biz çok memnun kaldık sizde gözünüz kapalı güvenebilirsiniz :) Pişman olmayacaksınız. ☺️


15 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BURSA

Paketleme ve zamanlama olarak kesinlikle çok iyi bir firma. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Fiyat ve hizmet olarak en iyisi diyebilirim. Herkes çok ilgiliydi. Yorumlarımızı ikiletmeden hallettiler. Elinize sağlık!


13 Mart 2021

Mükemmel 10 - GAZİANTEP > İSTANBUL

Taşınmamız son derece kaliteli ve zamanında oldu. Süreci titizlikle takip eden Simbo nakliyat çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Gaziantep-İstanbul arasındaki nakliyemiz tam vaktinde ve hiçbir eşyamız en ufak bir zarar görmeden gerçekleşti. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı Nakliye ihtiyacı olanlar güvenle Simbo nakliyatı tercih edebilirler :)


13 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

Her şeyi titizlikle taşıdılar.


8 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Sıkıntısız bir taşınmaydı. Tavsiye ederim.


8 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > NEVŞEHİR

Teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.


4 Mart 2021

Hiç düşünmeden tercih edeceğiniz bir firma. Zamanında geldiler ve çok hızlı bir şekilde muntazam paketleme yaptılar. Küçükçekmece'den Ortaköy'e taşıma işlemim bittiğinde saat öğlen 1 bile olmamıştı; kaldı ki ben araçla trafikte takıldım 1 saatte beni beklemelerine rağmen. Bütün çalışan arkadaşlar çok kibar ve yardımcı. Çevremde ki herkese de Simbo'yu önereceğim. Bu tarz işini büyük özveri ile yapan firmaları görünce çok mutlu oluyorum. Kendilerine her şey için teşekkür ederim.


2 Mart 2021

Firma zamanında geldi ve beklediğimizden daha iyi bir firmaydı. Her şeyi güzelce paketlediler ve yeni evimizde de kurdular, en ufak bir sıkıntı yaşamadım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkür ederim Simbo nakliyat.


27 Şubat 2021

Mükemmel 9.3 - İSTANBUL > BOLU

Depolama amaçlı ev eşyası taşınma işimi Ömer beyin sahibi olduğu Simbo Nakliyat ile çalışmakla doğru kara verdim.

Açıkçası yapılan yorumlar gerçekten yol gösterici oldu. Bu konuda Enakliyat sitesine ayrıca teşekkür ederim. En baştan beri Ömer bey ile sürecin nasıl olacağı konusunda ayrıntılı görüştük. Depolama amaçlı olacağından kişisel (giysi, çarşaf, yorgan vs) eşyalar ile piyanomuzun kendi aracıma yüklenmesi konusunda Ömer bey destek olacaklarını söylediler ve oldular.

Taşıma işlemi için 4 personel geldi. Tüm eşyalar Patpat naylon üzerine streç film çekilerek yapıldı. Sadece TV paketine konulurken ayak aparatının bir vidasının sökülememesi nedeniyle ambalaj uygunsuz oldu. Bu konuda ufak bir tartışmamız oldu. Garanti kapsamına girebilmesi için TV nin firma tarafından paketlemesinin daha uygun olacağını ve özellikle kendimin yapmadığını belirttim. Yerleştirme işlemi sonunda TV açılıp kontrol edildi ve hiçbir sıkınt olmadığı görüldü. Mobilya aksamının sökülmesi ve paketlemesi gayet iyi oldu. Beyaz eşyalar özenle sarılıp taşındı.

Daha önceki taşınma işlerimde, taşıma işlemi bittiğinde bitmiş ambalaj bandı artığı, streç film artığı, sökülen çivi vs kaba çöpler hep temizlenirdi. Bunu beklerdim açıkçası.
Sonuç olarak çalışkan ve işinden anlayan bir ekip. Tüm eşyalar zarar görmeden depoya uygun ve nizami şekilde yerleştirildi. Ömer bey ve ekibine teşekkür ederim.


24 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KAYSERİ

Şirket sahibi olarak paketleme vs bütün işlerle bizzat kendisi ilgilenen Ömer bey’e çok teşekkür ederim. İlk görüşmeden itibaren içinizde bir güven oluşuyor ve daha sonraki süreçte çalışan arkadaşların işlerine olan özenlerini görünce gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı teslim edebileceğinizi anlıyorsunuz. Kendi deneyimimden yola çıkarak gönül rahatlığıyla Simbo nakliyatı seçmenizi tavsiye ederim!


24 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KARAMAN

Her memur gibi beş yıldır toplam 4 kere taşındım. İşini bu kadar özenerek ve kaliteli yapan firma görmedim. İstediğimiz saatte ve istediğimiz şekilde, hiç bir eşyayı kırıp dökmeden taşıdılar sağ olsunlar. Eğer bir daha taşınmak zorunda kalırsam Simbo nakliyat Ömer beyi mutlaka ararım. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.


23 Şubat 2021

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.