Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı


Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat

Üyelik tarihi: 4 Eylül 2014

Paylaş


HER TÜRLÜ TAŞIMA İSTEĞİNİZDE EVDEN EVE, BÜRODAN BÜROYA, SİGORTALI, MARANGOZLU, ŞEHİR İÇİ - ŞEHİRLER ARASI TAŞIMACILIK 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ.Taşımacılık sektöründe Bursa’nın sayılı ve kaliteli firmalarından olan Yeni Bursa Nakliyat.

Gerek şehir içi gerek şehirler arası taşımacılık sektöründe 17 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekte ve Bursa’nın evden eve nakliyat alanındaki açığını sektördeki kalitesiyle çok büyük oranda kapatmaktadır.

Denilebilir ki Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat Bursa için yüksek oranda arz edilen bir konuma gelmiştir.

Firmamız günümüz modern teknolojinin tüm donanımlarına profesyonel olarak kendini entegre etmiş ve müşteri memnuniyetini baz alan hizmet kalitesiyle özellikle bayanların titizliğine ve detaycı bakışlarına bir bayan titizliği ile dikkat ederek evden eve nakliye ve taşımacılık sorunlarına mümkün olan en net çözümleri sunabilmektedir.

Biz biliyoruz ki öncelik sizin isteklerinizdir. Yeni Bursa Evden Eve Taşımacılık olarak öncelikli amacımız bizimle çalışmanız sonrasında memnuniyetinizi size verdiğimiz değerlerde saklamanızdır. Çünkü biz sizinle bir defaya mahsus değil uzun soluklu olarak çalışmak istiyoruz. Sonraki zamanlarda olabilecek Bursa evden eve nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarınızda, şehirler arası ve şehir içi nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarınızda yine tercih edeceğiniz bir firma olmak amacındayız. Ve size bir telefon kadar yakınız.

Yeni Bursa Evden Eve Taşımacılık olarak profesyonelliğimizi dünya ölçeğine taşıma yolunda sizlerin güveni ve desteği ile çok ileri derecelere ulaşmış olmanında haklı gururunu taşıyoruz.

Bu bağlamda Avrupa standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, kaliteli çalışmalarımızı onların isteğine göre şekillendirmek, personelimizin eğitimini arttırarak çok daha iyi ve başarılı bir hizmet vermektir
Telefon numaraları:05301096301 - 02242200216
Adres:Bursa Osmangazi Hocahasan mah.
  • Takvim icon
    21Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    9Çalışan
  • Kamyon icon
    2Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconKamyon kiralama
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli

Yeni Bursa Evden Eve Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.