Varantaş Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Sınırsız Hizmet Anlayışı İle En Uygun Fiyatlara Evden Eve Nakliyat


Varantaş Nakliyat

Üyelik tarihi: 17 Şubat 2017
VARANTAŞ NAKLİYAT
VARANTAŞ NAKLİYAT
VARANTAŞ NAKLİYAT
VARANTAŞ NAKLİYAT

Paylaş


Ankara Nakliyat firmamız kurulduğu yıldan bugüne kadar; Ankara ilinde başarlı bir şekilde sunduğu nakliyat çalışmaları ile her zaman müşterilerinin dikkatini çekmiş ve bir çok nakliyat referansları kazanmayı başarmıştır. Güleryüzlü ve dürüst nakliyat personelleri ile geniş Ankara Nakliye araçları ile nakliyat çalışmaları yapmayı hedeflemiş bir kurumdur. Nakliyat alışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve kaliteli nakliye hizmeti başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı sayesinde her zaman Ankara Nakliyat hizmeti denildiğinde ilk tercih edilen kuruluş olmayı başarmıştır.

Ankara nakliyat bünyesinde bulundurduğu genç dinamik ve güler yüzlü çalışanıyla nakliyat sektörünün lider firması olmayı siz değerli müşterilerimiz sayesinde gerçekleştirmiştir. Müşteri odaklı çalışan firmamız verdiği her hizmette müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. Sektörün önde gelen firmalarından olan Ankara nakliyat her eşya bizim eşyamızdır anlayışıyla müşterinin beğenisini kazanmıştır. Amacımız iş yaparken müşteri memnuniyetini en üst derecede tutarak işi eğlenceli hale getirmektir. Firmamız verdiği her hizmet öncesi ücretsiz ekspertiz uygulamasını hayata geçirmiştir. Burada amaç taşınacak eşyanın cinsini belirlerken en uygun son teknolojiyle donatılmış aracı tespit etmektir. Ayrıca firmamız hizmet verdiği bütün müşterilerinin oluşabilecek beklenmedik durumlardan dolayı sigortayı önermiştir. Bu sayede eşyalarınız daha güvenli hale gelmiş olacaktır.

Ankara Evden Eve Nakliyat, sektördeki uzun zamandır yapmış olduğu taşımacılık alanındaki hizmetleri ile her zman çok para kazanma odaklı olmayıp sadece nakliyat hizmeti verdiği kişi ve kurumların memnuniyetini ön planda tutmuş bir nakliyat kuruluşudur. Sizleride problem yaşamadan çok memnun kalacağınız Ankara nakliyat hizmetlerimizde faydalanmaya davet ediyoruz.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
Telefon numaraları:05456103600 - 05352256487
Adres:Ankara Çankaya Cevizlidere mah.
  • Takvim icon
    33Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    24Çalışan
  • Kamyon icon
    8Kamyon
Taşıma Türleri
Ofis taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Antika eşya nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Parça eşya taşımacılığı
Araç nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama
Check iconPaketleme
Check iconEşya depolama

Varantaş Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.