Var-nak Firmasından Teklif Alın

Yeni Eviniz Hayırlı Olsun


Var-nak

Üyelik tarihi: 23 Mart 2016

Paylaş


Bursa Merkezli Evden Eve Nakliyat Firmamız size modern donanım ve çağdaş kurumsal prensiplerle yönetilen hizmet vermekten onur duyarız. Üstelik bu hizmeti ekonomik fiyatlarla kaliteden ödün vermeden yapmaktayız.

Size öncelikle iyibir expertiz hizmeti vermek isteriz. Üstelik bu hizmet ücretsizdir. Taşınmadan önce taşınma noktalarını ve yükü görmenin sayısız yararları vardır. Onun için günün her saatinde ücretsiz expertiz isteyipeşyanıza uygun taşınma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hem Bursa içi hemde İzmir , Ankara , İstanbul ve diğer şehirlerimize evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini , müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz , tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız "Sorunsuz Nakliyat" bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Evdene eve nakliyat, Ofis taşımacılıgı, Parça eşya taşımacılıgı, depolama hizmeti, Askılı tekstil taşıması, piyano nakliyesi , Fuar ve stand seminer malzemeleri gibi çeşitli hizmet alanlarında profosyönel hizmet anlayışımızı , tecrübelerimizi ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

En büyük hedef ve farkımız , olağanın dışında , belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde , taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma işinin gerçekleşmesidir.
Şu unutulmamalıdır ki ! Evden Eve Taşımacılık (Nakliye) , hafife alınmamalı , kesinlikle uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Tecrübesiz kişiler tarafından yapılacak taşımada meydana gelecek hasarlar , maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık ve maneviyat hiç bir şekilde karşılanamaz.
Telefon numaraları:05335461999 - : (0224) 252-46
Web sitesi:Var-nak
Adres:Bursa Yıldırım Yıldırım mah.
  • Takvim icon
    26Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    8Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconKamyon kiralama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat

Var-nak Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.