Umut Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Şehir Içi Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat


Umut Nakliyat

Üyelik tarihi: 19 Temmuz 2015

Paylaş


Evden Eve Nakliyat ;
Şehiriçi şehirlerarası sigortalı deneyimli rakipsiz (Evden Eve Nakliyat) firmasıdır. Evden eve nakliyatın en önemli konusu ambalaj ve paketlemedir. Özenli yapılmış ambalaj ve paketleme uzman kadromuzla eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Umut Evden Eve Nakliyat ailesi olarak tek temennimizin müşteri memnuniyetidir.

________________________________________________

ofis ve büro taşımacılık
Ofis Taşımacılığı ;
her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek taşımacılığı daha kolay kılmıştır. Umut Evden Eve Taşımacılık tüm ofis eşyaları ithal pet graf kağıtlarla ambalajlar. Tüm bu güvenli hizmete rağmen firmamız her hangi bir kırılma olasılığa karşı ofis malzemeleri taşıma sigortasınıda yapmaktadır.

________________________________________________

şehirler arası nakliyatŞehirlerarası Nakliyat ;
Şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinde evden eve tecrübesi ile nakliyat yapabilme sertifikası almış eğitimli elemanları olan ekonomik fiyatlarlarla yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmuş bir firmadır. Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirler arası ev işyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir bir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

________________________________________________

askılık tekstil taşımaAskılı Tekstil Taşımacılığı ;
Umut Evden Eve tekstil ile her türlü gönderinizi şehir içi şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı 24 saat hizmetinizdedir. Umut Evden Eve farkıyla pantolon, ceket, etek vb. aklınıza gelebilecek bütün askılıklı tekstil ürünlerini düzenli ve zamanında yerine ulaştırır. Askılıklı tekstil taşımacılığı, uzman personelimiz ile hava, deniz ve konteynır ile askılıklı tekstil taşımasınıda güven ve istikrarla sürdürmektedir.

________________________________________________

banka taşımaBanka Taşımacılığı ;
Firmamız kurumsal taşımacılık hizmeti adı altında banka taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Banka taşımacılık oldukça gerektiren bir taşıma türüdür . Firmamız uzman kadrosu ile bu konunun önemini ve bilincini taşımaktadır. Sorunsuz bir banka nakliyesi hizmeti almak için Ankara Umut Nakliyat uzman ve tecrübeli personeli ile en güvenli banka taşıma hizmetini tüm banka şubelerine sunmaktadır. Umut nakliye sektörde 20 yıldan fazla olan tecrübesi ile kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir.

________________________________________________

esya_depolama_ankaraEşya Depolama Hizmeti ;
Evinizi nakledeceğiniz şehirde yeni adresiniz belli olmaması durumunda yada oturduğunuz evi yola çıkmadan bir süre önce boşaltmanız gerekebilir, hatta belirli süreli görevler için başka bir şehire veya ülkeye giderken bazı eşyalarınızı dönüşünüze kadar bir yerde korumak isteyebilirsiniz. Eşyalarınızı paketlendikten sonra 7m³ eşya depolamaya uygun tahta sandıklarla depolar, kapakları çakılıp mühürlenir, sandıklar teslimatta ancak sizin nezaretin izde açılır. Firması depolamada en güvenli ve kapalı depolarıyla, sizlere hizmet vermektedir.

Tel:0312 334 41 58& 0312 334 41 56 Gsm:0534 286 62 26 & 0533 369 69 14 www.ankaraumutnakliyat.com
Telefon numaraları:05342866226 - 0312 334 41 58
Web sitesi:Umut Nakliyat
Adres:Ankara Yenimahalle İvedik mah.
  • Takvim icon
    32Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    27Çalışan
  • Kamyon icon
    8Kamyon
Taşıma Türleri
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama

Umut Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.