Evden Eve Nakliyat - Ofis Taşımacılığı - Parça Eşya Taşımacılığı

Toklu Evden Eve Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Biz Ev Değil , Yuva Taşıyoruz ..


Toklu Evden Eve Nakliyat

Üyelik tarihi: 9 Eylül 2016
Evden Eve Nakliyat - Ofis Taşımacılığı - Parça Eşya Taşımacılığı

Paylaş


Hemen bizi arayın, hak geçmezsizin fiyat konusunda anlaşalım.
İstediğiniz gün zilinize basalım işimize başlayalım..

Toklu Evden Eve Nakliyat genç , dinamik ve hızlı çalışma yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile Türkiye'de Evden Eve Nakliyat sektöründe, süphesiz en temiz en iyi çalışan en iyi titizlikle iş yapan bir lider kuruluşlarından biri olmuştur.
Kurulduğundan bu yana, siz değerli müşterilerimize; en iyi hizmet en iyi güven verebilmek adına çalışan Toklu Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır..
Firmamız siz değerli müşterilerimize Nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla İstanbul şehrinde kurulmuştur. Firmamızın kendine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir.Bu işi en iyisi ile yapmaktayız.Evden Eve Nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır. Bu saygınlığı yılların bize vermiş olduğu iş tecrübesine borçluyuz, daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize misyon edindik. Evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ve profesyonellik isteyen bir iştir . Referanslarımız bölümünde daha önce çalıştığımız kişi ve kuruluşları listeledik.(Oradan görebilirsiniz) Nakliyat kadromuzda bulundurduğumuz elemanlar tecrübeli, eğitimli , saygılı ve işini iyi bilen elemanlardır.Şimdiye kadar müşterilerimize karşı hiçbir olusuz durum yaşamadık yaşamayızda çünkü saygın bir kişileriz.Toklu Evden Eve Nakliyat İstanbul şehrinde dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firma olmayı daima sürdürmekte; Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır ve genelde yaptığımız işten dolayı bir çok insan tarafından saygı ile söz ediliriz, buda bizi nakliyat firmaları arasında farklı kılıyor.Bizi ise diğer nakliyat şirketleri arasında farklı kılanda budur.. İşimizi titizlikle, saygı çerçevesi içersinde yapmaktayız.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti en iyi güveni, en iyi titizlikle eşya taşımayı, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.Ve her zaman her daim öyle kalacaktır. Şu an da firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmiştir.

+90 545 821 37 14
Telefon numaraları:05458213714 - 02164260211
Adres:İstanbul Pendik Ertuğrulgazi mah.
  • Takvim icon
    24Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    18Çalışan
  • Kamyon icon
    7Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Parça eşya taşımacılığı
Ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat

Toklu Evden Eve Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.