Tekbir Evdeneve Asansörlu Taşımacılık Firmasından Teklif Alın

Önce Güven


Tekbir Evdeneve Asansörlu Taşımacılık

Üyelik tarihi: 8 Nisan 2017

Paylaş


Tekbir Evden Eve Nakliyat, nakliye ve taşımcılık sektöründe yıllardır birçok hizmeti ile müşterisine güven vermiş %100 memnuniyet garantisi ile hizmetin en emin elden müşterisine ulaşmasını sağlamıştır. Evden Eve Nakliyat hizmeti asla önceden bir plan hazırlanmadan yapılmaması gereken ciddi bir hizmettir.

Nakliye hizmetinde kullanılacak tüm personelin işin ehli olması, ambalajlama da ve paketlemede eşyanın yüklenmesinde dikkat edilmesi, boşaltılırken de aynı özenin gösterilmesi şarttır.

Taleplerin sorunsuz halledilmesi için bugün birçok hizmeti müşterisine sunan firmamızın en gözde ve memnuniyet uyandıran hizmetlerinden biriside ücretsiz expertiz hizmetidir. Bu hizmetin müşteriye sunduğu %100 garantili taşıma yanında ekonomik fiyat avantajı ile nakliyesini gerçekleştirme olanağının doğmasıdır. Bu hizmet hem ifirma açısından hızlı ve pratik çözüm üretmesine, hemde müşteri açısından taleplerinin en iyi şekilde karşılanması olanağını sunmaktadır.

Tekbir Evden Eve Nakliyat, sektöründe uzun yıllardır kurumsal kimliğine yakışan başarılı ve profesyonel hizmet vermekte, kadrosunda deneyimli eğitimli geniş personel saysı, ekipmanı ve araçları ile bu sektörün dev firmalarındandır.

Tekbir Evden Eve Nakliyat, ev taşımacılığı ve ev nakliyesinde müşterisine baştan sona saygılı bir anlayışla yaklaşmakta, onun önerileri, görüşleri ve istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Sizlerde nakliye taleplerinizin en güzle ve hızlı bir şekilde sigortalı bir hizmetle taşınmasını iletişim adreslerimizden yada telefonlarımızdan bize ulaşarak sağlayabilirsiniz.
Telefon numaraları:05432147226 - 03422209707
Adres:Gaziantep Şahinbey Cemalgürsel mah.
  • Takvim icon
    26Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    16Çalışan
  • Kamyon icon
    4Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconTaşıma sigortası
Check iconKamyon kiralama

Tekbir Evdeneve Asansörlu Taşımacılık Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.