Taşınsan Asansörlü Evden Ve İşyeri Taşımacılık Hizmetleri Firmasından Teklif Alın

Taşınmanın Kolay Hali


Taşınsan Asansörlü Evden Ve İşyeri Taşımacılık Hizmetleri

Üyelik tarihi: 21 Ekim 2015
Gökhan YAZĞAN

Paylaş


Bu isim, taşınmanın ne denli zor olduğunu, çevremizdeki pek çok kişinin, ailenin yaşadığı stresleri, sorunları bildiğimiz için ortaya çıktı. “Şimdi taşınmaya kalksan bir sürü sorun…”, “taşınsan bir dert taşınmasan bin dert”, “şimdi taşınsan çileyi gör…” yakınmalarını duyduk, taşınmaya karar veren herkesi büyük zahmetlerden kurtarmak için yola çıktık ve Taşınsan ismini belirledik.
Aslında ilk yolculuğumuz 1980 yılında Akgün Nakliyat adıyla başladı. Çetin Yazgan tarafından kurulan şirketimiz o yıllarda Bursa ve Marmara Bölgesi’ne süt ve süt ürünleri taşımacılığı yapıyordu. Zaman içinde değişen ve artan ihtiyaçları keşfettikçe hizmet alanımızı genişlettik. 1989 yılında Türkiye geneli kuru yük taşımacılığı faaliyetine geçtik.
Müşterilerimizin beklentilerine, çağın hızına ayak uydurmak ve sektöre ivme kazandırmak için, kendine güvenen tecrübeli ekibimizle ve güçlü filomuzla daha iyiye taşınmaya karar verdik. 2008 yılında, markamızı daha kurumsal ve yenilikçi bir kimliğe kavuşturmak üzere Taşınsan ismiyle yepyeni bir boyuta taşındık. Taşıma işini ne kadar doğru yaptığımızın kanıtı olarak yılların tecrübesini, müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisini, kalitemizi de bu yepyeni boyuta sorunsuz taşıdık. Bu tarihten beri artık daha yeni, daha güvenli, daha hızlı daha kurumsal bir hizmetle yola devam ediyoruz.Yedi gün 24 saat Türkiye’nin herhangi bir yerine Evden eve, ofisten ofise, şehir içi ya da şehirlerarası… Nereden nereye isterseniz, taşınacak her şey, pratik ve hızlı çözümlerle toparlanır, en uygun korumalı ambalajla sarılır, kutulanır ve taşımaya hazır hale getirilir. Siz nerede olmak isterseniz eşyalarınız da güvenle oraya gelir.
Telefon numaraları:0541 241 70 70 - 02242417070
Adres:Bursa Osmangazi Akpınar mah.
  • Takvim icon
    39Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    9Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Antika eşya nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconPaketleme
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconEşya depolama
Check iconAskılı koli
Check iconTaşıma sigortası

Taşınsan Asansörlü Evden Ve İşyeri Taşımacılık Hizmetleri Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.