asansörlü taşıma

Sude Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Yük Değil Yuva Taşıyoruz


Sude Nakliyat

Üyelik tarihi: 1 Eylül 2016
asansörlü taşıma

Paylaş


İzmir Sude Evden Eve Nakliyat Web Sitemize Hoşgeldiniz...
İzmir Sude Nakliyat, Türkiye'nin her köşesine hizmet vermektedir. Firmamız 1998'den beri Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Taşımacılıkta tecrübeli ve uzman personeli ile hizmetinizdedir. Evden Eve nakliyat sektöründe tek rakibimiz kendi firmamızdır. Bu ilke ile İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız, geniş araç filosu ve tecrübeli personeli ile şehir içi ve şehirler arası ev, ofis/işyeri nakliyatını ve eşya depolama hizmetlerini en güvenilir ve ucuz bir hizmetle müşterilerimiz için sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde yerine getirmeyi amaçlamıştır. Nakliyat yapılırken kullanılacak malzemenin sıfır, temiz ve sağlam olmasına dikkat etmekteyiz. Tecrübeli personelimiz ile nakliye hizmetimiz öncesinde tüm ev ve ofis eşyalarınızı uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak itina ile paketlemekteyiz. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelme riskini minumum düzeye indirmekteyiz. Taşıma sonrasında personelimiz tarafından ambalajlanan tüm eşyalarınız açılarak, yerine yerleştirilmekte ve atıklar çöpe atılmaktadır.
Asansörlü Nakliyat hizmeti ile hem kendi işimizi, hem de siz sayın müşterilemizin işini kolaylaştırmaktayız. Böylelikle hızlı nakliye işlemi ile zamandan tasarruf etmekteyiz.
Evden Eve Nakliyat için Ücretsiz Expertiz
Ev ve iş-yerinizdeki eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için, Experimiz eşyalarınızı yerinde inceleyip, en uygun nakliye planını belirleyerek expertiz raporunu hazırlamaktadır. Hazırlanan bu expertiz raporu ile taşınmanızın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Evden Eve Nakliyat Sigortası
Eşyalarınız taşıma hizmetinden 1 (bir) gün önce, taşıma esnasında doğabilecek riskli durumlara sebebiyet vermemek için sigortalanmaktadır. Evden eve nakliye esnasında doğabilecek zararlar sigorta şirketi tarfından karşılanmaktadır.
Kullandığımız tüm araç ve ekipmanlar firmamıza aittir. Ödemeleriniz ister nakit, ister kredi kartı ile taksitli olarak yapabilirsiniz.
Kaliteli, Hızlı ve Güvenilir Nakliyat hizmetinde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Telefon numaraları:05078323510 - 02322440702
Web sitesi:Sude Nakliyat
Adres:İzmir Karabağlar Tahsinyazıcı mah.
  • Takvim icon
    13Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    8Çalışan
  • Kamyon icon
    4Kamyon
Taşıma Türleri
Araç nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconKamyon kiralama
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat

Sude Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.