Şenol Nakliyat Firmasından Teklif Alın

En Güzel Kalite Şenol Nakliyat


Şenol Nakliyat

Üyelik tarihi: 9 Mayıs 2013

Paylaş


Uzun yıllardır nakliyecilik sektöründe hizmet vermeye devam eden şirketimiz her türlü kurumsal nakliyat işlemlerinizde de yanınızda olmaya devam etmektedir. Nakliye işlemleri esnasında iş saatlerinizden kayıplarınızı önleyebilmek amacıyla işlemlerimizi mümkün olduğunca hızlı gerçekleştirerek sizlere daima vakit kazandırmayı hedeflemekteyiz.
Her biri tecrübeli ve işinin ehli olan uzman kadromuzun çabaları sonucunda tüm kurumsal eşyalarınızı, mobilya ve iş makinelerinizi ayırt etmeksizin aynı gerekli özeni göstererek taşıyan firmamız hasarsız bir şekilde eşyalarınızı taşıyarak teslim etmektedir. Bir telefonunuzla sizin için gerekli tüm desteği vererek her türlü kurumsal nakliyat işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Ayrıca eşyalarınızın ve makinelerinizin zarar görmemesi için gerekli olan ambalajlama işlemlerinde yine çalışanlarımız gerçekleştirerek taşıma işlemlerinin daha sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. Tüm makinelerinizi, ofis eşyalarınızı ve mobilyalarınızı ambalajlayarak taşıyan firmamız eşyalarınızın güvenliğine o kadar inanmaktadır ki taşınma işlemleri esnasında eşyalarınızın başına gelebilecek olan her türlü olumsuzluğun mesuliyetini üstüne alabilmektedir. Sistematik olarak çalışan nakliyat firmamız kurumsal nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmeden evvel uzmanlarını göndererek taşınma gününden evvel saha araştırması yaparak eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiği ile ilgili, nasıl bir araç kullanılması gerektiği ile ilgili ve montaj sökme işlemleri olup olmadığı ile ilgili incelemelerini yaparak taşınmanın gerçekleşeceği gün yaşanacak aksiliklerin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Ayrıca uzmanlarımız yaptıkları incelemeler sonucunda size gerekli bilgileri de vererek taşınma işlemlerinin toplam maliyetinin ne kadar olacağı ile ilgili bilgi vermektedir. Kurumsal nakliyat işlemleri esnasında sizden başka hiçbir talepte bulunmayan firmamız sayesinde siz oturup çayınızı kahvenizi içerken tüm işlemleriniz en kısa sürede ve güvenli olarak tamamlanmaktadır. Sadece şehir içi değil şehirlerarasında da ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştirmekte olan firmamız taşıma elemanlarını da yönlendirerek sizi zahmetten kurtarmaktadır. Taşımacılık işlemleriniz de eşyalarınıza her zaman gerekli özeni gösteren firmamız için her eşyanın ayrı bir önceliği bulunmaktadır. her eşyanızın değerli olduğunu düşünen firmamızda eşyalarınızda düşme ya da çarpma gibi acemice iş yapan kişiler yüzünden oluşabilecek hasarlar bizim için geçerli değildir. Çünkü bizim her personelimiz bir eşyanın ya da makinenin nasıl daha rahat taşınacağı ve hiçbir zarar görmeden nasıl taşınacağı gibi konulara taşınacak olan eşyaya bakar bakmaz anlayacak kadar deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ağır eşyalarınız için gerektiğinde forklift kullanarak daha hızlı şekilde işlemlerinizi gerçekleştiren firmamız için gördüğünüz gibi asıl önemli olan eşyalarınızın güvenliği ve işlemlerin mümkün olduğunca çabuk tamamlanması olmaktadır.
Kurumsal nakliyat denilince akla ilk gelen isimlerden biri olarak yıllardır müşterilerimizin dutduğu güvenle emin adımlar atıyor olmanın gururunu yaşamaktayız. Elbette bunun oluşmasında bizimle çalışan ve her zaman güler yüzle özverili bir çalışma sergileyen çalışma arkadaşlarımızın etkisi büyük olmaktadır. Sizler de kaliteli bir hizmet arıyorsanız tüm nakliye işlemleriniz de bize güvenebilmeniz mümkün olmaktadır.
Telefon numaraları:0 532 541 83 83 - 0 212 211 61 66
Web sitesi:Şenol Nakliyat
Adres:İstanbul Maltepe Bağlarbaşı mah.
  • Takvim icon
    54Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    20Çalışan
  • Kamyon icon
    8Kamyon
Taşıma Türleri
Parça eşya taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Araç nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Tekne nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama

Şenol Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.