sahil nakliyatsahil nakliyat

Sahil Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Iyı Dusun Iyı Tasın


Sahil Nakliyat

Üyelik tarihi: 6 Aralık 2016
sahil nakliyat
sahil nakliyat

Paylaş


Sahil evden eve nakliyat olarak firmamız 1987’den bu yana, siz saygıdeğer müşterilerimizin evden eve nakliyatta beğenisini toplamış, çelik kasalı kapalı araçlarla gerekse profesyonel ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanında siz değerli müşterilerimizle sağlıklı, problemsiz, kusursuz, huzurla taşınmanın profesyonel yolunu göstermekte olup hizmetimizin kalitesini arttırmaktayız. Firmamız evden eve nakliyat ın yansıra bürodan büroya, piyano, para kasası nakliyesi, okul, fabrika, banka, holding taşımacılığı için de uzman ekiplerimiz geniş kapasitemizle hizmet vermekte gururluyuz.
tasima
Sahil Evden Eve Nakliyat hizmette sınır yoktur. Müşterilerimizin istekleri her zaman ön plana konulmuştur.1987’den bu yana faaliyet gösteren kuruluşun nesilden nesile geçmesini sağlayan bu insanların bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket daha çok işler yapacaktır.Bunun için müşteri memnuniyetine kendilerini adamışlardır.Taşımacılık büyük bir sorumluluktur. Sahil Evden Eve Nakliyat bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde icra eden bir kuruluştur.Sahil Evden Eve Nakliyat’ın amacı, hedefi büyüktür.Sizin nakliyenizi gerçekleştirirken sadece sizi değil, sizi çevrenizle, eşiniz dostunuzla, akrabalarınızla göze alarak “Bir müşteri bir servettir” bilinciyle yola çıkar ve hizmetin en kalitelisini sunar. Sahil Evden Eve Nakliyat var oldukça siz rahat olun; çünkü eşyalarınız emin ellerdedir.Mal canın yoncasıdır, eşya her gün alınmaz, ev hemen kurulmaz.
Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri, evdeneveeehijyen ve güven gerektirir. Evden Eve Taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

Sahil Evden eve nakliyat artık bizim işimiz. Sizler taşınmak istediğiniz neresi olursa olsun sadece bir telefon ile firmamıza ulaşabilir ve anında geri dönüş alarak tüm detayları ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Özellikle daha önce yaşamış olduğunuz sıkıntıları artık bir kenara bırakın ve en güvenilir, en hızlı ve en kusursuz olan taşımacılık ile ne kadar doğru hizmet alınabildiğini görmüş oluverin.

Nakliye denilince herkesin aklına zorlu günler geliyor. Aslında doğru firmayı seçmiyorsanız çok doğru bir tespit diyebiliriz. Sonuç olarak sizlerde bu zorlu süreçleri ancak doğru bir iş akışı ile çalışan evden eve nakliyat firması ile çizebilirsiniz. İsterseniz her şeyiniz tek tek koliler ve sizlerevden-eve hiç bir şeye dokunmadan taşınma işleminizin yapılmasını izlemiş olursunuz. Hem çok hızlı hem de oldukça sistemli olarak çalışan firmamız sayesinde de oluşacak tüm olumsuzlukların daha ilk anda çözüldüğüne tanık olmuş olursunuz.

Sizlerde artık hızlı sonuçlar ve en önemlisi eşyalarınızı güvenle evden eve nakliyesinin yapılmasını istiyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz…
Telefon numaraları:05356263632 - 05356263632
Web sitesi:Sahil Nakliyat
Adres:İstanbul Ataşehir İçerenköy mah.
  • Takvim icon
    32Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    12Çalışan
  • Kamyon icon
    1Kamyon
Taşıma Türleri
Sanat eseri nakliyatı
Araç nakliyatı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Tekne nakliyatı
Askılı tekstil taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconKamyon kiralama
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconAskılı koli
Check iconPaketleme
Check iconEşya depolama

Sahil Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.