Ankara Evden Eve Nakliyat

Şafak Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Ankara Evden Eve Nakliyat Firması Denilince Önce Biz Geliriz.


Şafak Nakliyat

Üyelik tarihi: 13 Ocak 2015
Ankara Evden Eve Nakliyat

Paylaş


Şafak Nakliyat, evden eve nakliyat ve ofis taşıma sektöründe, Ankara'da şehir içi ve Ankara'dan tüm illere şehirler arası hizmet sunan bir nakliyat firmasıdır.

Evden Eve Nakliyat sektörü, eşyaların güvenliği açısından ciddi şekilde sorumluluk gerektiren bir iştir. Belirsizliklerin bu sektörde çok fazla olması nedeniyle müşteri memnuniyeti hedefine yüksek oranda ulaşabilmek ve bunu üst seviyede tutabilmek herhangi bir nakliye firması için son derece zordur. Şafak Nakliyat, Ankara'da bu sektörün ilk faaliyet göstermeye başladığı yıllardan beri güvenli hizmet sunan tecrübeli bir firmadır.

Nakliyat sektöründe bir firma için en önemli husus elbette güvendir. Firmamız, müşterileriyle arasında her zaman güven oluşturmaya özen göstermektedir.

Ankara Şafak Nakliyat, alanlarında uzman ve deneyimli personelleri, geniş ve teknolojik özelliklere sahip bakımlı araç filosu ve modern ekipmanları ile,Ankara evden eve nakliyat firmaları arasında güvenli taşımacılık sunan öncü firmalardandır.

Evden Eve Nakliyat Ankara

Oylama 4.4/5 164 Toplam Yorum
Evden Eve Nakliyat aşamalarında en önemli noktalardan biri de taşınma esnasında eşyalarda oluşabilecek hasarlardır. Firmamız, taşıma aşamalarında eşyalarınıza zarar gelmesine meydan vermeyecek şekilde ciddi tedbirler almakta, paketleme de kullandığı ambalaj malzemelerini özenle seçmekte ve uzman personeliyle hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Ankara'da bizimle farklı bir deneyim yaşıyor. Sizler için sunmuş olduğumuz olanaklarla teknolojinin her türlü kolaylığından yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayar ve ya İnternet bağlantınız olmasa bile Android Mobil Uygulamamız sayesinde bizlerle iletişim kurabiliyor 7/24 bilgi alabiliyorsunuz. Şafak Nakliyat ayrıcalıklarını bizimle yaşayın.

Ankara Evden Eve Nakliyat - Şafak Nakliyat İletişim Bilgileri:
Ofis Adres: Öz Evler Mah.Şehit Zeki Özbek Sok. 06105 Demetevler, Yenimahalle - ANKARA
Tel:(+90)538 681 30 28, E-Posta: info(at)safaknakliyat.com Kampanyalar: - Android Mobil Uygulamamız üzerinden yapılan siparişlerde %10 özel indirim. - Pazar günleri kamu çalışanlarına özel indirim oranları. Şafak Nakliyat , Ankara Evden Eve Nakliyat , İş Ağı: Ankara Merkez olmak üzere tüm Türkiye çapında nakliyat hizmetleri.
Telefon numaraları:0538 681 30 28 - 0312 396 84 85
Web sitesi:Şafak Nakliyat
Adres:Ankara Yenimahalle Mehmetakifersoy mah.
  • Takvim icon
    12Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    12Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Antika eşya nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconAskılı koli
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama

Şafak Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.