Özdemir Evden Eve Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Asansörlü,anbalajlı,sigortalı Taşımacılık İşlerinizde İlk Tercihiniz Biz Olalım


Özdemir Evden Eve Nakliyat

Üyelik tarihi: 29 Ekim 2015

Paylaş


Bursa evden eve nakliyat olarak hedefimiz normal standartların dışında, belli yöntemlerle değil; siz değerli müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda, nakliye işini mümkün olduğunca problemsiz olarak yerine getirebilmektir.

Bu kalite ve anlayış çerçevesinde yaşanan teknolojik gelişme ve yenilenme çalışmaları sayesinde her geçen gün müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilme arzusunu yüreğimizde taşıyoruz. Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. Eşyalarınızı büyük bir özen ile paketler ve taşınmanız için gerekli tüm işlemleri sizin adınıza organize ederiz. Sizler için en doğru taşıma şeklini tespit eder ve eşyalarınızı en güvenilir şekilde depolar, onları istediğiniz süre içerisinde olması gereken yere teslim eder ve eşyalarınızın yerleştirilme işlemini gerçekleştiririz.

Bursa evden eve nakliyat ekibi olarak bizler tüm bu işlemi baştan aşağıya en doğru ve en pürüzsüz şekilde planlar; her biri alanında uzman olan profesyonel ekibimizle eşyalarınızı istediğiniz şekilde yeni evinize ya da işyerinize yerleştirebiliriz. Modern depolama alanlarımızda eşyalarınızı güvenli ve temiz bir ortamda muhafaza edebiliriz. Bursa evden eve nakliyat olarak yıllardan beri nakliyecilik sektöründe ki yerimizi almış bulunmaktayız. Ekibimizde yer alan elektrikçi, marangoz, tesisatçılar ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vererek, sorunsuz bir taşınma sağlıyoruz. Bizce başarı ayrıntılarda gizlidir. Taşınma esnasında tüm ayrıntılara büyük özen gösteriyoruz. Bursa evden eve nakliyat olarak en önemli hedefimiz yıllarca ayakta kalabilecek olan, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurabilen, profesyonel ekibe sahip, güler yüzüyle içini dışına yansıtabilen bir firma olarak çok uzun süreler hizmet verebilmektir. Bu gaye üzerinden hareketle yıllardır Bursa evden eve nakliyat olarak sizlerin beğenisini ve güvenini kazanabilmenin mutluluğunu ve gururunu sürekli üzerimizde taşıyoruz. Size ve sevdiklerinize bir telefon kadar yakınız ve sizi de Bursa evden eve nakliyat ailesinin arasına bekliyoruz.
Telefon numaraları:05314082150 - 0224-272-30-05
Adres:Bursa Osmangazi Bahar mah.
  • Takvim icon
    6Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    5Çalışan
  • Kamyon icon
    1Kamyon
Taşıma Türleri
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconKamyon kiralama
Check iconAsansörlü nakliyat

Özdemir Evden Eve Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.