Ozayan Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Güveninizin Eseri


Ozayan Nakliyat

Üyelik tarihi: 3 Şubat 2017

Paylaş


Özayan Nakliyat fırması, İstanbul Beyoğlunda evden eve taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 1998 yılında kurulmuş olup, müşterılerine daima kaliteli hizmet ve hesaplı fıyat teklifi vermeyi ilke edinmiştir. Fırmamız, müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Amacımız, taşınma esnasında hiçbir müşterımizin eşyalarına zarar gelmeyecek şekilde ambalaj yapalabilecek malzemenin tespiti, eşya kapasitesine göre uygun araç ve bu eşyanın demonte ambalaj tasınma ve montajındakı calışacak pesonelin kaç kişiden oluşacağını belirlemektir.

ÖZAYAN NAKLİYAT, eşya taşıma, ambalajlama, depolama, ofıs taşıma, depo taşıma, askılı tekstil taşıma ve parsiyel taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız, uzman kadrosu ve araç filosu ile yaptığı taşıma işlerindeki referansları sayesinde taşıma firmaları arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Taşınma işlerinizde kaliteyi Özayan Nakliyat ile yakalayın. Firmamız değişmeyen hizmet ve kalite anlayışı ile siz değerli müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi hedef edinmektedir. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır hizmet veren ÖZAYAN NAKLİYAT yurdun her yerine aynı kalitede hizmet vermektedir.

Ambalajı yapılacak eşyaların özelliklerine göre farklı boy ve ebatlardaki ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Kırılacak eşyalar için yüksek mukavemetli silindir variller ve kurulacak ambalaj için yağlı kağıtlar kullanılmaktadırş Yataklar için özel yapılmış kılıf ve elbiseler için askılı koliler kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilyalar için özel tedarik edilmiş balonlu naylonlar kullanılmaktadır.

Firmamız özel istek doğrultusunda ev eşyası taşımacılığında bayan elemanlarla da hizmet sağlamaktadır.
Telefon numaraları:05336195958 - 02122387325
Web sitesi:Ozayan Nakliyat
Adres:İstanbul Beyoğlu Camiikebir mah.
  • Takvim icon
    21Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    8Çalışan
  • Kamyon icon
    4Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz

Ozayan Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.