Öz-gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Lider Firima


Öz-gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Üyelik tarihi: 11 Şubat 2017
Öz-Gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Paylaş


Öz-Gebze asansörlü nakliyat eşyalarınız şehir içi olduğu gibi şehirlerarasında taşırken de evden eve nakliyat sigortası yapmaktadır. Ve oluşabilecek her türlü kaza yangın hasar durumuna karşı sizlerin içini rahat ettirmektedir. Oluşabilecek tüm terlikleri sizin yerinize düşünüp hiçbir sıkıntı yaşanmamasını sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat sektörde rekabetin çok yoğun olması müşteriler açısından iyi görülebilir. Ancak evden eve nakliyat sektöründe müşterileri koruyucu yasaların olmaması şirketler tarafından zaman zaman mağdur edilmesini beraberinde getirebilmektedir. Tüketicinin en büyük sorunu düzgün firmalarla onlara benzemeye çalışan tüketiciyi eksik bilgilendirerek iş kapmayı hedefleyen taklit şirketleri birbirinden ayırmaktır. Nakliyat aracı olmayan müşterinden işi bağladıktan sonra kamyon ve işçi bulmayı düşünen kişi ve kuruluşlar hakkında dikkatli olmamız daha sonra üzülmemek için çok gereklidir.

Her ucuz fiyat veren firmanın gerçek bir nakliyat firması olduğunu düşünmeyi ve fiyat kesinlikle taşıma sırasında ikinci planda düşünülmesi gereken bir şeydir lütfen özellikle şehirler arası taşımacılıkta eşyaları kaybolan eşyalarını hiç alamayan korsan nakliyeci mağduru çok insan bulunmaktadır fiyat temeli bir araştırma yapmayın referanslarını iyice araştırdıktan sonra evinizin yüklenmesine izin verin aksi durumda mağduriyet yaşamamanız içten bile değildir

Şehirlerarası nakliyede 27 yılı bulan tecrübemizle yanınızdayız hemen bize ulaşın size en büyük katkıyı sunalım içiniz rahat bir şekilde taşının.

Telefon numaraları:0532 204 55 76 - 0262 653 22 84
Adres:Kocaeli Darıca Osmangazi mah.
  • Takvim icon
    20Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    30Çalışan
  • Kamyon icon
    8Kamyon
Taşıma Türleri
Ofis taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama

Öz-gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.