Konya Nalçacı Evden Eve Firmasından Teklif Alın

Şehir İçi Ve Şehir Dışı Asansörlü Evden Eve Taşımacılık


Konya Nalçacı Evden Eve

Üyelik tarihi: 12 Eylül 2015

Paylaş


*şehir içi ve şehir dışı asansörlü evden eve taşımacılık
*mobilya montaj demontaj
*sigortalı taşıma
*paketleme ve depolama

Konya Evden Eve Nakliyat

anbalaj konya evden eveKonya Evden eve nakliyat hizmeti almak istiyor musunuz? Konya Ev taşıma denildiği zaman tam bir sıkıntı durumu akla gelmektedir. Ev kiralarsınız, yeni ev alırsınız ya da kamu hizmeti veriyorsunuz ve atamanız çıktı. İşte sizin için sıkıntılı bir durum. Şimdi nereden bulacağız evden eve taşıma hizmeti veren firma ve bir de güvenilir olması şartıyla. konya da Doğru bir evden eve nakliyat firması seçimi: Telefon aracılığı ile bulduğunuz her firma gerçek birKonya evden eve firması değil. Sizin bu durumda tek yapmanız gereken firma hakkında araştırma yapmanız. Araştırmanın ilk adımı olarak firmanın merkezi neresi. Firmanın ev eşyası taşıma ya uygun araçlar mevcut olup olmadığı en azından k3 yetki belgesi nin olup olmadığını araştırmak. Tabii birde taşıma işini vermeden önce kaşeli imzalı teklif isteyin. Bu bile sizi ve eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunu kesinlikle kanıtlar. Sıkıntılı bir evden eve nakliyat hizmeti almayın.


Asansörlü Nakliyat

konya da taşımacılık
Konya Asansörlü evden eve nakliyat nedir? Konya Asansörlü evden eve taşıma hizmeti bina içerisinden merdivenleri kullanmadan bina asansörünü kullanmadan tamamen bina içinden bağımsız raylı bir vinç sistemidir. konya şehir içi nakliyat hizmetinde dış cephe asansörü kullanımı eşyaların ve sizin açınızdan oldukça güvenli bir sistemdir. Eşyaların taşınma esnasında yıpranma payı %1 olmaktadır. Sabah eşya taşımaya başlandığından sonra yükleme ve boşaltma işlemi tam 5 saat sürmektedir.

asansörlü evden eve konya ev taşıma konya
Konya asansörlü evden eve nakliyathizmetinde bir ilki gerçekleştiren Konya nalçacı nakliyat olarak ikinci bir ilke daha imza atmıştır. Sizlere daha hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için ikinci evden eve asansörünü de getirmiştir. Sizin binbir güçlükle aldığınız eşyalarınızı 0 zarar ile taşıma garantisi vermektedir. Bu nedenle üç taşınma bir yangına bedel dir zihniyrtinide ortadan kaldırmıştır. Sizin yapmanız taşınmadan önce mutlaka bizden doğru bilgi almanızdır.

Paketleme HizmetleriKonya Eşya paketleme sistemi Konya evden eve nakliyat hizmetinde paketleme sistemi eşyaların durumları ve biçimlerine göre yürümektedir. De-monte edilecek eşyalar profesyonel ekip tarafından sökülür ve paketleme durumuna getirilir. Bu sökülen eşyalar havalı naylonlar ile sarılır. Mutfak eşyaları ve vitrin eşyalar hızlı bir şekilde grafit kâğıtlar ile sarılarak paketlenir. Elbiseler tek kullanımlık naylonlar ile paketlenir. Askılı elbiseleriniz seyyar elbise dolaplarına yerleştirilir. Diğer evinize taşındıktan sonra paketlenmiş eşyalar sizin gözetiminiz de tekrar yerleştirilir. Size sadece rahat etmek kalır.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
EVDEN EVE K3 BELGESİ
Telefon numaraları:05549496994 - 03322220043
Adres:Konya Selçuklu Nişantaşı mah.
  • Takvim icon
    10Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    15Çalışan
  • Kamyon icon
    2Kamyon
Taşıma Türleri
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Araç nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz

Konya Nalçacı Evden Eve Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.