Hayaloglu Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Ev Ofis Ve Depolama Hizmetleri


Hayaloglu Nakliyat

Üyelik tarihi: 7 Mayıs 2016

Paylaş


Firmamız Hayaloglu Nakliyat 1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amaçlılığı ile İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız tüm dünya teknolojilerini takip ederek lojistik altyapısını sürekli yenileyen bir firmadır. Kendine ait tır, kamyon ve kamyonetleri ile şehirler arası - şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyat sektöründe 36 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Evden eve nakliyat işi tecrube ve güven ister. Sabit ve GSM telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür.

Firmamız Hayaloglu Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Aldığımız her taşımacılık işinde titizlikle hareket ederiz. Kadromuz da bulunan kalifiye elemanlar ve taşıma araçları ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için çalışırız. Deneyimli ve çalışkan kadromuz ile Türkiye'nin hemen hemen her şehrin evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

36 yıldır seri olarak faaliyette bulunan Hayaloglu Nakliyat ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alan da en iyi hizmeti vermek için çalışan bir firmadır. Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Bugüne kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılırız. Yaptığımız taşımacılık hizmetinde güven vermek en temel ilkelerimizden biridir. Evden Eve Nakliyat sektörünün önde kuruluşları arasında kısa zamanda sizlerin desteği ile yerimiz aldık, emin adımlarla kalite çıtamızı yükseltmek için var gücümüzle ekip olarak çalışmaktayız.

Evden eve nakliye denince akla ilk genel yerlerden biri olan Hayaloglu Nakliyat sayesinde, evden eve taşınma işlemleri teknolojik gelişmelerle paralel ve uzmanlar eşliğinde gerçekleşiyor. Evden eve nakliyat işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar
Telefon numaraları:0539 225 88 51 - 0216 470 72 27
Adres:İstanbul Ataşehir Barbaros mah.
  • Takvim icon
    39Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    15Çalışan
  • Kamyon icon
    5Kamyon
Taşıma Türleri
Hizmetlerimiz

Hayaloglu Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.