asansörlü nakliyat antakya

Hatay Kurtoğlu Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Herzaman Müşteri Memnuyetti Önemlidir Bizim İçin..


Hatay Kurtoğlu Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Üyelik tarihi: 26 Haziran 2012
asansörlü nakliyat antakya

PaylaşHatay Yaylıdağlı merkez Hatay Antakya ve Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. Kurtoglu evden eve nakliyat firması Mustafa Kurtoğlu ve İbrahim Kurtoğlu tarafından 23 05 2007 yılından itibaren günümüze dek sürdürdüğümüz aile mesleğinde, KURTOGLU genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile ASANSÖRLÜ Evden Eve ve Kurumsal Taşımacılığın şüphesiz yeni lideri olmuştur.

Amacımız hatay antakya kurtoglu evden eve asansörlü nakliyat firması hizmet karşılıgıyla geliştirmekteyiz ASANSÖRLÜ en ekonomik biçimde hizmet sunmaktayız ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmekteyiz. KURTOĞLU olarak hem Evden Eve hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye'de bir cok resmi kurumların taşınmasında ve Kurumlardan etmiş oldugu hizmetlerden takdir edildi. Taşımalarında uzmanlaşmış firmayız antakyada

Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ASANSÖRLER ofisler özmallarımızdır.

"Her taşıma kendi taşımamızdır" düşüncesi ile yoluna devam edecek olan KURTOĞLU güçlü referansları, geniş müşteri potonsiyeli ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Avantajlarımız
Özen ve Güleryüz ASANSÖRLÜ TAŞIMA
Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve tercübe
Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. olmaktadır.

Her Alanda Kaliteli Hizmet
cargo kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz le eşyalarınız hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir alo demeniz yeterlidir .

Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgesini almıştır.
Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi ,Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar,mağduriyetleri halinde taşıma yaptırdıkları firmaya bildiremiyecektir. Çünkü o firmaların tecrübeli elemanları ve taşıma belgeleri olmadıgı icindir cok degerli ev sahiplerini bilgilendirmek amaclı bu mesajımı vermiş bulunuyorum bütün müşterilerime saygılarımı iletirim.
Telefon numaraları:5387802405 - 326 2147103
Adres:Hatay Antakya Kanatlı mah.
  • Takvim icon
    11Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    10Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Araç nakliyatı
Ofis taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconKamyon kiralama
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz

Hatay Kurtoğlu Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.