Gümüşoğlu Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat'ın Yeni Yüzü...


Gümüşoğlu Nakliyat

Üyelik tarihi: 16 Ocak 2017

Paylaş


Gümüşoğlu Nakliyat, Beylikdüzü başta olmak üzere, Esenyurt, Çatalca, Silivri, Büyükçekmece, Avcılar, Fatih, Bakırköy, Zeytinburnu, Esenler, Şirinevler, Bahçelievler gibi İstanbul'un köklü semtlerinde evden eve nakliyat hizmetini sürdürmektedir.

Uzun yıllara dayanan nakliyat tecrübesi ve güleryüzlü taşımacılık anlayışı ile hizmetlerini sürdüren Gümüşoğlu Nakliyat, yılların deneyimi ve birikimi ile kazandığı memnun müşteri portföyünü daha da artırarak çalışmaya gayret göstermektedir. Evden eve nakliyat hizmetinin çok büyük titizlik ile yapılması gerektiğine inanan firmamız, bir çok öğretmen, askeri personeli, sağlık personeli, memur ve işçinin nakliyat ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır.

Tayin dönemlerinde oluşan yoğunluluklarda, firmamız evinizi sadece kendi araçları ile taşıyarak mutsuzluk yaşamanızı engellemektedir. Çalışmalarını profesyonellik ve kurumsalsallık çerçevesinde tamamlayan firmamız, evinizdeki eşyaların montaj ve paketlenmesi hizmetini de sunmaktadır.

Alanında birikimli uzman kadro ile çalışan firmamız, eşyalarınızın zarar görmeden yeni yuvanıza taşınmasını sağlamaktadır.

Evden eve nakliyat ilgi ve bilgi ister, siz de bu bilgi ve ilgiden yararlanmak için bize ulaşın...
Telefon numaraları:90 535 834 17 7 - 90 212 872 10 6
Adres:İstanbul Beylikdüzü Büyükşehir mah.
  • Takvim icon
    3Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    10Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Hizmetlerimiz

Gümüşoğlu Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.