Es Eskişehir Nakliyat Firmasından Teklif Alın

"güvenle Taşıyoruz..."


Es Eskişehir Nakliyat

Üyelik tarihi: 15 Aralık 2014
Es Eskişehir Nakliyat -04
Es Eskişehir Nakliyat - 01
Es Eskişehir Nakliyat -02
Es Eskişehir Nakliyat -03

Paylaş


Eskişehir Nakliyat:

Es Eskişehir Nakliyat, 1995 yılında Eskişehir'de kurulmuştur. Geniş araç filosu, modern ekipmanları ve uzman kadrosuyla Türkiye’deki tüm şehirlere eşya taşıma konusunda son derece özverili taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Es Eskişehir Nakliyat, en kısa sürede, ambalajlı, sigortalı, asansörlü, her ile/ilçeye, dilediğiniz an sizi taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Evden eve nakliyat, hizmet ağını yaygınlaştırmıştır. Yirmi yıla yakın bir süredir taşımacılık sektöründe hizmet sunan Es Eskişehir Nakliyat, bu süre içinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

%100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen kuruluşumuz sizlerden aldığı destekle evden eve nakliyat sektöründe lider ve öncü bir firma olmayı başarmıştır.Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile her türlü taşımacılık işinde uzmanlaşmış olan firmamız; kaliteli hizmet sunması gerektiğinin bilincindedir. Kalitenin, uzman bir ekip ve yeterli donanımla sağlanabileceğini göz önünde tutan Es Eskişehir Nakliyat, kuruluşundan bu yana bünyesinde eğittiği personeli, kaliteli ve yeterli ekipmanıyla kalitenin temel şartlarını yerine getirmektedir.

Teslim alınan eşyayı, teslim edene dek kendi malı gibi koruyan Es Eskişehir Nakliyat, nakliye işinin ciddi bir iş olduğunu bilir ve sorumluluklarını sonuna kadar yerine getirir.

Güvenli bir nakliyat için, nakliye esnasında asansör kullanımına özen gösteren Es Eskişehir Nakliyat, yeterli ekipman, deneyimli personel ve araç filosuyla günde 5 ev taşıma kapasitesine sahiptir.

Siz de şehir içi veya şehirler arası, evden eve, ilden ile, deneyimli personelimiz ile, sigortalı, ambalajlı, asansörlü taşımacılık / nakliye / nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız lütfen 0 554 930 46 94 no.lu telefonumuzu arayınız.

www.eseskisehirnakliyat.com
Telefon numaraları:0 554 930 46 94 - 0 554 930 46 94
Adres:Eskişehir Odunpazarı Vişnelik mah.
  • Takvim icon
    24Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    6Çalışan
  • Kamyon icon
    2Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama

Es Eskişehir Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.