Erzurum Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Sınırsız Hyizmet Anlayışı


Erzurum Nakliyat

Üyelik tarihi: 1 Mart 2015

Paylaş


Evden eve taşıma ve ofis taşıma hizmetlerinde; Kaliteli, hızlı, kolay, ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, yola çıktık. Bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi ve ofisiniz taşırken ve yerleştirirken göstereceğiniz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Ankara Evden Eve Nakliyat’ı seçtiğinizde, beklentilerinizin üstünde etkin ve teknolojik çözümler sunduğumuzu göreceksiniz. Deneyimli ve güleryüzlü kadromuz ile sektörün önde gelen lider kuruluşlarından biriyiz.

Evden eve ,ilden ile ,ambalajlı,sigortalı,sözleşmeli,eksperli,Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine komple ve parça eşyalarınız ,büro ve ofis malzemeleriniz ,tonajlı ve tonajsız tüm malzemeleriniz kendi araçlarımızla itina ile taşınır..

•EV EŞYASI TAŞIMACILIĞI YAPILIRKEN ÜZERİNDE DURULMASI GEREKEN EN CİDDİ KONU EŞYALARIN PAKETLENMESİDİR.PAKETLEME YAPILIRKEN GELEN ELAMANLARIN KALİFİYE ELEMAN OLMASI ,MOBİLYALARI SÖKEN VE MONTA EDEN ŞAHSIN MOBİLYACI OLMASI.SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE EŞYA NAKLİYESİNDE ÖNEM TAŞIYAN HUSUSLARDIR.
•KOLTUK TAKIMLARINA
•YATAKLARA
•HURŞLARA
•KANEPELERE (KİR VE LEKE OLABİLECEK TÜM MALZEMELERE ÖNCE İNCE KILIF LAYLON ONUN ÜZERİNE BATTANİYE SARILIR.
•BEYAZ EŞYA TAŞINMA ANINDA EN ÇOK ZARAR GÖREN MALZEMEDİR.ÇÜNKÜ:TAŞIYAN FİRMA GENELDE BEYAZ EŞYANIN ETRAFINA BADDANİYE YADA PATPATLAYLON SARARAK PAKETLEME BİTTİ DİYORLAR.BUNLAR OLMAMASI GEREKEN ŞEY ÇÜNKÜ:BEYAZ EŞYANIN TAŞINA BİLMESİ İÇİN TAŞIYAN ELAMANIN O MALZEMEYİ SIRTINA ALMASI GEREKİR SIRTINA ALA BİLMESİ İÇİNDE BEYAZ EŞYANIN ETRAFINA 1 İP ATIP GERDİRİP SIRTINA ALIR.İŞTE OAN DOLABIN KENAR KÖŞELERİNE KENDİSİ ZARAR VERMİŞ OLUR.BİRDE TAŞIRKEN KRİŞE,KOLANA,KAPIYA TEMAS ETTİĞİNDE ZARAR İKİYE KATLANIR.Hakkımızda

AK DOĞAN Nakliyat, taşımacılık hizmet sektöründe faaliyet göstermekte olup, her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır. Her gün kendini geliştirmeye devam ederek, farklı yapılarda da hizmet etmektedir. Öncelik olarak, Özsarıca nakliyat tüm şehir içi ve şehir dışı taşımacılık ile hizmette sınır tanımayarak çalışmalara sahip olabilirsiniz. 11 yıllık iş hayatı serüvenini geniş müşteri kitlesiyle oluşturmaktadır. İş hayatımızda ilke edindiğimiz en önemli çalışmalar içerisinde müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almakta. Kaliteli eleman kadrosuyla çalışmalarını ilk sırada bulabilirsiniz.

Sınırsız yapıları taşıyarak sizlere nasıl hizmet ettiğimizi göstere biliriz. Herkesin rahatlıkla eşyalarını taşıya bilecek kapasite olduğumuzu unutmayın. Şehir içi taşımada elde ettiği başarıları tek çatı altında toplayan firma herkesin gözdesi olmaya devam etmekte. AK DOĞAN nakliyat olarak sizlere en iyi imkanları suna bilmek için 7/24 çalışma gerçekleştirmekteyiz. Hizmetimizde bulmak istediğiniz her şeyi rahat bir şekilde göre bilirsiniz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gideceğimiz gün ve saati beraber belirler ve ona göre ekip ve ekipmanlarımızla hazır bulunuruz. Sizler için en ideal seçimleri yaparak tamamen farklılıkları yaşaya bilirsiniz. Hizmetimizde bulmak istediğiniz her ne varsa şimdi bu adreste kısa sürede bulabilir ve çalışmaları daha detaylı olarak görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Misyonumuz

Ankara ve tüm Türkiy’e evden eve nakliyat sektöründe’ki deneyim kazançlarımızın müşterilerimize evden eve nakliyatın her süreç ve aşamasında yansıtarak müşteri odaklı hizmet politikamızın onların ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde çözümler üreten ve bu çözümlerin her bütçeye uygun hizmet seçenekleriyle global firma olup Ankara’da hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Ankara AK DOĞAN evdeneve nakliye firması olarak taşımacılık sektöründe iş tecrubesini iş deneyimi ile bileştirerek evden eve nakliye sektöründe kendine özgün hizmet anlayışıyla müşterilerin ihtiyaçlarına bire bir çözümler getirmek ve geliştirmek….

taşıma değerine göre sigorta. müşteri memnuniyet ganatisi ve Yetki Belgeli taşımacılık olarak siz değerli müşterilere hizmet vermek. firmamızın ulaştırma bakanlığının ön gördüğü K3 belgeleriyle hizmet vermektedir..
Telefon numaraları:0545 610 36 00 - 05456103600
Web sitesi:Erzurum Nakliyat
Adres:Ankara Mamak Başak mah.
  • Takvim icon
    22Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    16Çalışan
  • Kamyon icon
    6Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama
Check iconTaşıma sigortası

Erzurum Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.