ambalaj ve patpatlarımızla güvenle taşımacılık

Er Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Firmasından Teklif Alın

Evden Eve Profesyonel Taşımacılık


Er Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Üyelik tarihi: 28 Kasım 2014
ambalaj ve patpatlarımızla güvenle taşımacılık

Paylaş
İzmir Evden Eve Şehirden Şehire Nakliyat Hizmeti

ER Evden Eve Nakliyat İzmir evden eve taşımacılık sektöründen yıların kendine vermiş olduğu tecrübe ve güvenle çalışmalarına devem etmekte olan sayılı, saygın firmalardan biri olmanın mutluluğunu duymaktayız.

ER
Nakliyat siz değerli müşterilerine evden eve hizmetinin önemini ve bu hizmete bizim eklediğimiz önemi taşınırken hemen fark edeceksiniz. Taşıma firmamızın faaliyet alanı; evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, ev eşyası paketleme, kurum taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kolili tekstil taşımacılığı, şehir içi asansör kiralama, şehirler arası yük taşımacılığı başta olmak üzere her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Nakliyat şirketimiz müşterilerine en iyi evden eve nakliyat hizmetini ŞOK nakliyat fiyatlarıyla gerçekleştirmeyi taahhüt eder. Nakliye şirketimiz ev nakliyesi ve ofis taşımalarında kaliteli hizmet sunmak için her türlü imkanlarını seferber eder. Taşıma firmamız size bir telefon uzaklığındadır.

İzmir evden eve nakliyat işinin sayılı profesyonel taşımacılarından olan firmamız İzmir ev taşıma fiyatları hususunda da gereken duyarlılığı göstermektedir. Eğitimli, uzman bir kadro ve donanımlı araç filomuz ile telefonlarınızı beklemekteyiz. Her şeyin bir tek alo kadar kolay olacağını, İzmir'de ev nakliyesinin ne denli kolaylaştırdığımızı sadece bir telefon ile yaşayacaksınız.

Türkiye'nin tüm ilerine sigortalı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti için yıllardan beri şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. Şehirler arası nakliye hizmeti için belirlenen tarihlerde tüm eşyalarınızı en güzel şekilde paketleyip araçlara yerleştiriyor ve söz verdiğimiz tarihte sizi yeni evinize yerleştiriyoruz. Bizimle şehirler arasında taşınırken söz verilen günün akşamı yeni evinizde kahvenizi yudumlama zevkini yaşayacaksınız.
Telefon numaraları:05535761780 - 02323715781
Adres:İzmir Karabağlar Günaltay mah.
  • Takvim icon
    19Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    15Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Araç nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconTaşıma sigortası
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama

Er Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.