Enes Evden Eve Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Enes Şehir İçi Şehirlerarası Ev Taşımacılığı Ofis Taşımacılığı Fabrika Taşımacılığı Depolama Yükleme Boşaltma Kamyonet Nakliyesi Yapmaktadır


Enes Evden Eve Nakliyat

Üyelik tarihi: 11 Ekim 2016
koltuların ambalajı
koltuların ambalajı
Enes Nakliyat Araçları
On teker araçlar
şehir içi araçlarımız
şehiriçi araçımız
kamyonet
kasa içi
ambalajlama

Paylaş


Enes Evden Eve Nakliyat merkezi Güngören de yıllar öncesi bu sektörde ev taşımacılığı piyasasına girmiştir. O zamanki taşıma şirketleri bu işi daha basit usulde yapmaktayken firmamız Enes Nakliyat bu işin ciddi boyutlarını göz önünde bulundurarak sağlam bir alt yapısı ile işe başlamıştır. Her müşterilerinin gelecek için referans olacağını düşünerek yapmış olduğumuz hizmetin kalitesinden tutun çalıştırdığı personellerin deneyimli olmasına dikkat ederek her konuda sağlam bir zemin hazırlamıştır.

Onca geçen yıldan sonra şuan ki durumumuz ise son derece mükemmel ve en üst düzeyde çalışan personellerimiz mevcut olup geniş araç filomuz ve yüksek kapasiteli iş alma çapımız mevcuttur. Şimdiki zamanda her müşterilerin istek ve önerilerine ve her kesim insanımıza ılımlı yaklaşan hiç müşteriyi geri çevirmeyen zengin ve sektörde öncü Enes Nakliyat Firması haline gelmiştir. Çağın gelişen teknolojisini değerlendirerek son zamanlar çıkan icatları müşteriye bire bir sunmaktadır. Sizlerin en kaliteli hizmetlere laik olduğunuzu bilerek uygulamalarımızı aynı düzende oluşturmaktayız.Öz geçmişimiz bir aile şirketi olarak kurulmuştur ve aynı düzende devam etmektedir. Çalışanlarımızın yıllardır yanımızda olması ve onlarla da sanki bir aile olmuşuzdur. Kesinlikle öz geçmişini bilmediğimiz personeller bulundurmayan şirketimiz çalışan personellerine oldukça titiz davranmaktadır. İşin ciddiyetli olmasında ki yegane temel evinize gelen personellerimizin hiçbir konuda sizleri üzmesine tavüz vermemekteyiz. Bizim için bir müşteri bin müşteridir ve her müşteriye aynı gözde bakmaktayız. Asla müşteri seçme gibi bir lükssümüz olmadığı gibi böyle bir anlayışı da asla uygun görmemekteyiz. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda İstanbul dan sonra Ankara İzmir ve Bursa gibi büyük illere şubeler açılması gereğini ön planda tutulmaktadır.
Telefon numaraları:0532 723 25 15 - 0212 556 59 65
Adres:İstanbul Güngören Güven mah.
  • Takvim icon
    33Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    30Çalışan
  • Kamyon icon
    5Kamyon
Taşıma Türleri
Parça eşya taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconKamyon kiralama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconPaketleme
Check iconEşya depolama
Check iconÜcretsiz ekspertiz

Enes Evden Eve Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.