Egepol Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Evden Eve Nakliyat


Egepol Nakliyat

Üyelik tarihi: 18 Nisan 2015

Paylaş


Sektörümüzün ne kadar zor ve meşakkatli olduğunu siz müşterilerimiz ve bizler çok iyi bilmekteyiz. Bu nedenle günümüz şartlarında eşya almak o kadar kolay olmayıp, taşıtma ihtiyacı olduğu zaman büyük bir sıkıntı yaşanmaktadır.

EGEPOL Taşımacılık olarak biz, bütün bu sıkıntıları sizden alıyor ve düşünebildiğiniz en iyi hizmeti vererek yok ediyoruz. Firmamıza bir telefon kadar yakınsınız, görüşme sırasında sizlere yakışır bir uslup ile gerekli bilgileri verdikten sonra çalışmalarımızla ilgili geniş bilgi vererek sizleri aydınlatır, telefon görüşmelerinde fiyat vermek çok mantıklı olmadığı için, evinize mutlaka ücretsiz expertiz göndererek ücretlendirme yapılmaktadır.

Bunun sebebi ise eşyaların mahiyetini görmek, ne kadar malzeme ve ekipman tespiti ve araç büyüklüğü içindir. Bu işlemde kimsenin hakkı yenilmemiş olur. Çalışmalar ile geniş bilgi sizlere anlatılır ve fiyat değerlendirilmesi yapıldıktan sonra tarih ve ücrette anlaşma sağlanırsa, sözleşme yapılarak siz müşterilerimiz, kendinizi hizmeti veren firmaya karşı garanti altına almış olursunuz

Yılların deneyimi ve birikimiyle hergün gelişen servis anlayışımızla EGEPOL Evden Eve Taşımacılık olarak tüm ev eşyası, büro, şirket ve değerli eşyalarınızı yeni adresinize güvenle aktarıyoruz. Kaliteden taviz vermeyen şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Nakliye ve taşımacılık bizim işimiz!

Evden eve nakliyat, Fabrika ve ofis taşımacılığı, Tekstil Nakliyesi, Evden Eve Taşımacılık... İzmir' den Türkiye' nin her yerine nakliyelerinizi sigortalı ambalajlı olarak taşıyoruz. İzmir' in lider nakliyat firması ile çalışmak ayrıcalıktır. Bize sormadan karar vermeyin.

Kaliteli hizmet için doğru adres. Şehiriçi şehirlerarası nakliyede bizi seçin karlı çıkın. Sigortalı ambalajlı taşımacılıkda Sektörün lideri. EGEPOL EVDEN EVE NAKLİYAT İZMİR BALÇOVA Evden eve nakliyat bizim işimiz. Profesyonel ekip ve geniş araç filomuzla hizmetinizdeyiz. Ev eşyası, sanayi malzemeleri, ofis ve tekstil ürünleri, piyano taşımacılığı, İZMİR EGEPOL EVDEN EVE Taşımacılık Ekonomik ve kaliteli hizmet.
Telefon numaraları:0544 824 00 21 - 02322776657
Web sitesi:Egepol Nakliyat
Adres:İzmir Balçova Onur mah.
  • Takvim icon
    22Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    2Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Araç nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Tekne nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama

Egepol Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.