Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Ege Taşımacılık Firmasından Teklif Alın

Size Söz Verdiğimiz Gibi Profesyonel Hizmet


Ege Taşımacılık

Üyelik tarihi: 20 Ağustos 2015
Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

Paylaş


Türkiye’nin her noktasına hizmet veren Ege Taşımacılık, kuruluş gününden bugüne dek en iyi hizmet anlayışıyla hareket ederek taşımacılık sektöründe öncü olmaya ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak çalışmalarına yön vermeye devam etmektedir.

EgeTaşımacılık nakliyat ve taşımacılık sektöründe gerekli olan ilgili belgelerini eksiksiz olarak bünyesinde barındırmakta ve çağın getirilerine uygun olarak sürekli kendini yenilemektedir. Birçok firmanın aksine, modern araç filosu ve donanımlı personeliyle gerek evinizin nakliyesinde gerekse büyük ölçekli fabrika, ofis vb. işletmelerin nakliyesinde hizmet verebilecek alt yapıya sahiptir.

Araç filosunda görev alan şoförlerden başlayıp, taşıma personeline kadar tüm çalışanların belirli aralıklarla hizmet içi eğitime tabi tutulması ve değişen sektör koşullarına teknik, teknolojik ve bilgi anlamında uyum sağlamalarına önem verilmektedir. Bu yüzden belirli aralıklarla yapılan bilgilendirme ve eğitim çalışmaları en ön planda tutulmaktadır.

Lokal olmak yerine, Türkiye’nin her noktasına hizmet veren Ege Taşımacılık, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sektörünün birçok anlamda öncüsü konumundadır.

Kurumsal kimliğin gerektirdikleri yanında, barındırılan birçok özelliğin ve edinilen tecrübelerin sonucunda sektörde uzun yıllardır ciddi anlamda terci edilen Ege Taşımacılık, mevcut prensiplerinden yola çıkarak hizmet çıtasını düşürmenin aksine sürekli yükseltme amacındadır. Hizmet kalitesini koruyarak alanındaki iddiasını sürdüren Ege Taşımacılık’ın merkezi Ankara’da konumlanmıştır. Güvenilir anlamda nakliyat işlemi için, Türkiye’nin tüm bölgelerine ulaşım ağı mevcuttur.

Geçmiş tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla kaliteyi kendi bünyesinde barındıran Ege Taşımacılık, siz müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önüne alarak; evden eve, ofis, fabrika ve diğer kurumsal işletmelerin şehir içi ve şehirlerarasına nakliyesini özenle yapıyor ve diğer taşımacılık işlemlerinizle ilgili detaylı bilgi alabilmek için sizi firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Telefon numaraları:05327442784 - 08508408209
Adres:İzmir Bornova Barbaros mah.
  • Takvim icon
    20Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    14Çalışan
  • Kamyon icon
    4Kamyon
Taşıma Türleri
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Sanat eseri nakliyatı
Ofis taşımacılığı
Şehir içi evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconTaşıma sigortası
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconPaketleme

Ege Taşımacılık Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.