Ege Kur Evden Eve Taşımacılık Firmasından Teklif Alın

Gelecek İçin Sorumluluk Taşıyoruz


Ege Kur Evden Eve Taşımacılık

Üyelik tarihi: 22 Temmuz 2015

Paylaş


İşimiz nakliyat ve biz işimizi en iyi şekilde yaparak sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak, sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kurumsal şirket taşıma, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı gibi birçok ihtiyacınıza hizmet verecek kapsamlı hizmet ağına ve gerekli araç filosuna sahibiz.

İşimizi yürüttüğümüz deneyimli yöneticiler, tecrübeli ve güler yüzlü elemanlarımızla dahada güvenilir ve kaliteli hale getiriyor, memnuniyetinizi sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Hem İstanbul içi hemde İzmir, Ankara, Adana ve diğer şehirlerimize evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliye hizmetlerini, müşteri memnuniyeti esasına dayanan bir hizmet kalitesi ile uzun yıllardan beri yapmaktadır.

Evden eve nakliyat sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız sorunsuz nakliyat bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır. Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılıgı, Parça eşya taşımacılıgı, depolama hizmeti, Askılı tekstil taşıması, piyano nakliyesi , Fuar ve stand seminer malzemeleri gibi çeşitli hizmet alanlarında profesyonel hizmet anlayışımızı , tecrübelerimizi ve kalitemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Hakkımızda
Kuruluşumuz 1990 yılların başına dayanmaktadır. Kuruluş amacımız müşterilerimize eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve çağdaş standartlarda nakliye hizmetleri sunmaktır. Nitekim zaman içerisinde hedeflediğimiz bu çizgiyi yakalamış bulunup ve hatta bu çizginin üzerinde bir hizmet vererek sorumluluk duygusu içerisinde siz değerli müşterilerimize taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Evden Eve Taşımacılık
Evden eve nakliyat alanında çalımalarımızı güvenli bir şekilde ve özenle sürdürmekteyiz. Evden eve nakliyat yoğun talep alan hizmetlerimizden biridir. Çünkü herkes belli dönemlerde ihtiyacları doğrultusunda bir yerden başka bir yere taşınma gereksinimi duyabiliyor ve bu anlamda yardıma bizler, nakliyat şirketleri koşuyoruz.

En büyük hedef ve farkımız, olağanın dışında, belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde, taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir. Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma işinin gerçekleşmesidir. Şu unutulmamalıdır ki ! Evden Eve Taşımacılık (Nakliye), hafife alınmamalı, kesinlikle uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Tecrübesiz kişiler tarafından yapılacak taşımada meydana gelecek hasarlar , maddi açıdan karşılansa bile bu olayın vereceği rahatsızlık ve maneviyat hiç bir şekilde karşılanamaz
Telefon numaraları:0553 619 52 25 - 02163838079
Adres:İstanbul Maltepe Yalı mah.
  • Takvim icon
    25Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    14Çalışan
  • Kamyon icon
    7Kamyon
Taşıma Türleri
Araç nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Antika eşya nakliyatı
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama

Ege Kur Evden Eve Taşımacılık Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.