HEM EKONOMIK HEMDE PRATIK

Başakşehir Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Naklıyecılıkte''' İlk Ve Tek'''


Başakşehir Nakliyat

Üyelik tarihi: 16 Ocak 2015
HEM EKONOMIK HEMDE PRATIK

Paylaş


Birinci ilkemiz ” MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ” temel alınarak hizmet verilir. Nakliyenin bu kadar kolunda işlevi olan firmamız da her evden eve nakliye işi expert elemanları tarafından ekip amirleri yetkilendirilerek takip edilir.
Eğer şimdiye kadar hiç Başakşehir ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir. Başakşehir Nakliyat’ ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Başakşehir Nakliyat evden eve taşımacılığı bir zevk haline getirmiştir.

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Eğer şimdiye kadar hiç firmamız ile taşınmadıysanız bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.

Başakşehir Nakliyat’ın yıllardır evden eve taşımacılık yaptığı kişi ve kurumlarca bilinmektedir. Fakat Başakşehir Nakliyat evden eve taşımacılığı öyle bir hale getirdiği evden eve eşya taşımacılık artık çok daha kolay olmuştur. ‘‘Taşınmak ızdırap olmasın” Sloganıyla yola çıkan Başakşehir NAKLİYAT evden eve eşya taşımacılığının kolay olması için taşıma esnasında tüm detaylara özveriyle dikkat eder.
Telefon numaraları:05352163090 - 0212485 11 42
Adres:İstanbul Başakşehir Başakşehir2.etap mah.
  • Takvim icon
    32Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    20Çalışan
  • Kamyon icon
    4Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Askılı tekstil taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconKamyon kiralama
Check iconAsansörlü nakliyat

Başakşehir Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.