Aydoğan Evdeneve Nakliyat Firmasından Teklif Alın

İzmir Aydoğan Evden Eve Nakliyat Müşteriden Gelen Taleplerin Karşılanması Yönünde 7 24 Hizmet Veren, Kurumsal, Profesyonel Bir Ekip Ve Bu Ekiple Özveri İle Çalışan İzmir Genelinde Her Türlü Nakliyat İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler Üreten Bir Fir


Aydoğan Evdeneve Nakliyat

Üyelik tarihi: 19 Nisan 2016

Paylaş


İzmir Aydoğan evden eve nakliyat müşteriden gelen taleplerin karşılanması yönünde 7 24 hizmet veren, kurumsal, profesyonel bir ekip ve bu ekiple özveri ile çalışan İzmir genelinde her türlü nakliyat ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreten bir firmadır.

Gerek nakliye hizmetinin, gerekse ev taşıma hizmetinin uzman bir ekiple yerine getirilmesi aşamasında, izlediğimiz politika tamamen müşteri memnuniyeti ve güvenine dayalı bir politikadır.

Evini, işyerini taşıyan tüm müşterilerimiz, çalıştığı firmanın gerçekten güvenilir olmasını, eşyalarının hasarsız ve eksiksiz taşınmasını ister, buna bağlı olarakta izlenecek hizmetin nasıl olacağı konusunda kafasında kalan birçok sorunun cevabını öğrenmek ister. Firmamızın deneyimli müşteri temsilcileri aracılığı ve müşteriye sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyesinin güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşeceği, hata payının olmaması konusunda gerekli tüm önlemlerin alınacağı detaylı bir şekilde anlatılır.

Tüm nakliye hizmetlerimizde, ambalajlamadan, taşımaya, araca yüklenmesinden indirilmesi aşamasına kadar her hizmet işinin ehli uzmanlarca yapılmakta, çalışma sırasında yönetim tarafından görülen aksaklıklar anında düzelilmektedir.

Taşıma İşlemi evden eve nakliyat olsun, kurumsal taşımacılık olsun, şehiriçi nakliyat yada şehirler arası nakliyat olsun aynı çalışma kalitesi ile hatasız gerçekleştirilmektedir.
Telefon numaraları:05321681235 - 02329994626
Adres:İzmir Karabağlar Esenlik mah.
  • Takvim icon
    16Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    17Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Araç nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Tekne nakliyatı
Antika eşya nakliyatı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Askılı tekstil taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconTaşıma sigortası
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconAskılı koli
Check iconPaketleme
Check iconKamyon kiralama

Aydoğan Evdeneve Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.