Aydınlar Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Aydınlar Evden Eve Nakliyat


Aydınlar Nakliyat

Üyelik tarihi: 8 Ağustos 2016

Paylaş


Aydınlar Evden Eve Nakliyat
sektörü merkezli olarak hizmet vermekte olan firmamız, ülkemizin dört bir köşesinde edindiği geniş lojistik ağı sayesinde evinizi istediğiniz noktadan alarak yeni adresinize taıyabilmektedir. Ev eşyalarınızı yeni ev adresinize taşıtmak istiyor olabilirsiniz fakat yıllar boyunca güç bela satın aldığınız mobilyalarınızın taşınma sırasında başına birşey gelmeyeceğinden emin misiniz? Her taşımacılık firmasına güvenemiyor olmanızı çok doğal karşılıyoruz ve bu yüzden bugüne kadar tüm müşterilerimize çalışacakları firmanın referans listesini çok iyi incelemeleri gerektiğini tekrar tekrar belirtiyoruz.

Evden eve nakliyat, sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, sizler için sürekli ilerlemekte olan teknolojik gelişmeleri de takip ederek araç filosunu sürekli güncellemekte ve personelini sektörel eğitim kurslarına göndermektedir. Taşımacılık kriterlerimiz doğrultusunda bugüne kadar binlerce ev taşıdık ve binlerce ofisin taşınması için özel taşımacılık çözümleri uyguladık.
Firma seçimi konusunda dikkat etmeniz gereken referans listesi konusunda evden eve nakliyat olarak biz de çok titiz davrandık ve bugüne kadar sektörde hiçbir olumsuz izlenim bırakmadık. Evden eve nakliyat firmaları arasında çok geniş bir referans listesine sahip olan firmamız sizin ihtiyaç duyduğunuz taımacılık hizmetine de taşınmanıza özel bir çözüm üretecektir.
Telefon numaraları:05392390637 - 312 3349058
Adres:Ankara Yenimahalle Özevler mah.
  • Takvim icon
    19Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    14Çalışan
  • Kamyon icon
    5Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Hizmetlerimiz
Check iconKamyon kiralama
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconAskılı koli
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası

Aydınlar Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.