Aşkın Nakliyat Evden Eve TaşımacılıkŞehir içi Şehırler arası Taşımacılık

Aşkın Nakliyat İzmir Firmasından Teklif Alın

Güveninizi Taşıyoruz


Aşkın Nakliyat İzmir

Üyelik tarihi: 4 Haziran 2014
Aşkın Nakliyat Evden Eve Taşımacılık
Şehir içi Şehırler arası Taşımacılık

Paylaş


İzmir içinde ve de tüm Türkiye'de yürütmüş olduğumuz ev eşyası nakliyesi müşteri memnuniyetine dayalı yine müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda sizlere daha iyi hizmet verme amacıyla bütün imkanlardan da yararlanmaktadır.
Müşteriye vermiş olduğumuz önemi, kullanmış olduğumuz en kaliteli paketleme malzemeleriyle gösteririz. Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller kullanılmaktadır.

Uzmanlık alanımız Evden eve nakliyat olup Sizin isteğiniz olduğu üzere ücretsiz experimiz eşyalarınızı ve kat durumunu görmek için sizi ziyaret edecektir.

Expertiz hizmetimiz ücretsizdir. Expertiz taşımada çalışacak elemanların niteliğini eşyalarınıza bakarak belirler. Eşyanızın hacim ve miktarına göre kamyon büyüklüğüde belirlenir.

Firmamız yetkilisine ulaştıktan sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki eksperlerimiz tarafından evinizdeki eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amaç ise taşınacak olan eşyanızın kaç araç veya hangi araçla taşınacağı , ne kadar elemanın gerekli olduğu , ambalajlama için ne kadar malzemenin kullanacağını bulmaktır.

Ekspertiz işlemleri firmamız tarafından karşılanacak olup ücretsiz olarak size sunulacaktır. Eğer bir anlaşma durumu olursa karşılıklı olarak bir sözleşme hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.
Evden eve nakliyat hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün eğer eşyalarınızın sayısı fazla ise bir gün önceden , değilse taşınmanın olacağı gün ambalajlama ve paketleme elemanlarımız gelerek eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar.

Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzmanlarımız tarafından eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak , taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir.

Siz kahvenizi içerken biz evinizi yada işyerinizi taşıyalım.

Müşteri ile Aşkın Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Aşkın Nakliyat’ın bir formen’inin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın Aşkın Nakliyat bunuda düşünerek sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır.
Telefon numaraları:05545881757 - 02323486897
Adres:İzmir Bayraklı Mansuroğlu mah.
  • Takvim icon
    21Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    20Çalışan
  • Kamyon icon
    7Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat

Aşkın Nakliyat İzmir Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.