Anadolu nakliyatEvden Eve Nakliyat

Antalya Anadolu Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Profesyonel Eşya Transfer İşlemleri


Antalya Anadolu Nakliyat

Üyelik tarihi: 6 Temmuz 2016
Anadolu nakliyat
Evden Eve Nakliyat
ANADOLU NAKLİYAT

Paylaş


TÜM TÜRKİYE GENELİ SORUNSUZ TAŞINMA VE SAĞLIKLI TAŞINMAK İSTİYORSANIZ BİZ PROFESYONEL EKİBİMİZLE HAZIRIZ... ANTALYA ANADOLU NAKLİYAT 0242 335 0306 0536 831 7198
www.antalyaanadolunakliyat.com
-
info@firmalarinakliyat.com
-
ANADOLU NAKLiYAT Nakliyat Evden Eve taşımacılık hizmetini en iyi şekilde verebilmek amacıyla, 1986 yılında nakliye şirketleri arasında yerini aldı. ANADOLU NAKLiYAT entegre hizmet anlayışı doğrultusunda kuruldu kendine ait TIR ve ileri teknolojik çok özel ekipmanları ile, ANADOLU NAKLiYAT EVDEN EVE NAKLİYAT sektöründe,büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde olarak, yurt içi taşımacılığında nakliye sektörünün belli başlı büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır. Gücümüzü, taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizden de yaralanarak uygulamada kurduğumuz çekirdek kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz .

Bu doğrultuda, ANADOLU NAKLiYAT EVDEN EVE NAKLİYAT, her gün artan bir potansiyel ile Türkiye genelinde, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uymak genel prensibimizdir. Firmamız konusunun bilincinde olup temin ve kalitesinde kesin müşteri ilişkilerinde toleranslı ve çalışkan tutumuyla en iyi neticeyi alma azmindedir. İş yaptığımız kuruluşların memnuniyet verici referansları yukarıdaki iddiamızın kanıtıdır. EVDEN EVE, SEHIRIÇI, SEHIRLER ARASI, SIGORTALI ve GÜVENLI, BÜRODAN BÜROYA, UZMAN KADROMUZLA, EMNIYETLI, AMBALAJLAMA VE NAKLİYE; Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz "Nakliye Hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de ANADOLU NAKLiYAT EVDEN EVE NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatılmasıdır. Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır.
Telefon numaraları:05368317198 - 02423350306
Adres:Antalya Kepez Ulus mah.
  • Takvim icon
    19Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    18Çalışan
  • Kamyon icon
    8Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Araç nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Tekne nakliyatı
Sanat eseri nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconTaşıma sigortası
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconPaketleme
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconEşya depolama
Check iconAskılı koli

Antalya Anadolu Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.