Ankara Umut Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Şehir İçi Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat


Ankara Umut Nakliyat

Üyelik tarihi: 27 Mart 2015

Paylaş


Umut Nakliyat Ldt. Şti. 1993 yılı merkezi Ankara olarak kurulan firmamız evden eve, ilden ile nakliyat ve depolama sistemiyle taşımacılık sektöründe yerini almıştır.Taşımacılık sektöründe, büyük kamyon,kamyonet ve asansörlü araçlarımızla Ankara’da evden eve ve ilden ile taşımacılıkta güvenli ve itinali 7/24 açık telefonlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

1993 Yılından Günümüze Nakliye Sektörünün Öncüsü…

Günümüz taşımacılık sektörünün mutlak ihtiyacı olan bu alanda geçmişteki tecrübelerimizdende yaralanarak uygulamada kurduğumuz kadro ve pek çok işte denenmiş iyi ve kuvvetli ekiplerle taleplere cevap vermekteyiz.Temine sadakat, kaliteli taşımacılık tekniğine uygunluk genel prensibimiz olmuştur.

Kaliteli Nakliye ve Tecrübemizle Biz Her Zaman Hazırız.

Yaptığımız, yapacağımız her işte gelişen teknoloji ile yapmış olduğumuz tüm taşıma işlerinde kaliteli malzeme kullanarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için kalite daima ön planda tutmaktayız. Her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet ile sunulmaya çalışılmıştır.Firmamız çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktadır. Ankara’da evden eve taşımacılıkta olan firmamız geniş kapasiteli ve son model araç filosu ve tecrubeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-Ofis nakliyatını eşya depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi eşya taşıma işlemini siz sayın müşterilerimiz için sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Telefon numaraları:05342866226 - 03123344158
Adres:Ankara Yenimahalle Demetlale mah.
  • Takvim icon
    26Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    30Çalışan
  • Kamyon icon
    6Kamyon
Taşıma Türleri
Antika eşya nakliyatı
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası

Ankara Umut Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.