Ankara Taner Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Verdiğimiz Hizmetlerde Tüm Yasal Gereklilikleri Yerine Getirerek, Müşterilerimizin Hizmet Ve Kullanımına Sunmak, Ürün Ve Hizmet Kalitesini Sürekli Arttırarak; Global Çapta Rekabet Edebilir Ürünleri Yerli Üretim Avantajı İle Piyasaya Sunmak, Müşte


Ankara Taner Nakliyat

Üyelik tarihi: 29 Mart 2016

Paylaş


Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.


Sektörel anlamda bizim kadar profosyonel ve kaliteli ekibi bulunan başka şirketlere son derece az rastlayacağınızı önemle belirtmek isteriz… Taner Evden Eve Nakliyat olarak yılların verdiği evden eve nakliyat tecrübemize dayanarak yola çıktık. Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolamada, ambalajlama da, hızlı ve güvenli bir şekilde üstlendiği işleri başarı ile yerine getirerek, bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Şu an da şirketimiz gelişiminde büyük atılımlar gerçekleştirmiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde en iyiyi ve güvenliği yükseltmiştir. Şirketimiz, siz müşterilerimize kaliteli, çok hızlı ve güvenli hizmet verme anlayışı ile en yeni araç filosu ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır. Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe Ankara'da 23 yıldan bu yana varlığını sürdüren TANER Nakliyat, gelişen tecrübesiyle birlikte, koşulların da gerektirdiği şekilde Evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetlerini ana faaliyet konusu olarak benimsemiştir. Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde deneyim, uzmanlık ve tecrübe faktörünün sektörün belkemiği niteliğinde olması ve firmamızın bu faktörleri gerek kadrosu ve gerekse deneyim ve tecrübesiyle biraraya getirebilmiş olması, özellikle Ankara'da firmamızı öncü ve aranılan bir firma haline getirmiştir. Tüm personelimiz, dürüst ve güleryüzlü hizmet anlayışını benimsemiştir ve her biri kendi alanlarında yeterli tecrübe ve potansiyele sahiptir. TANER Nakliyat, Evden Eve Nakliyat'ın gerektirdiği donanım ve malzeme açısından, zamanın ve teknolojinin sunduğu imkanları sonuna kadar kullanmaktadır. Ankara'da şehiriçi ve semtlerle birlikte, Türkiye'nin her yerine Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız, "Müşteri memnuniyeti"ni koşulsuz olarak benimseyerek ilke edinmiş, referanslarını da bu anlayışla sürekli olarak genişletmektedir. Evden Eve Nakliyat ihtiyacınızın firmamız tarafından karşılanması temennisiyle bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.
Telefon numaraları:05364099105 - 3467146
Adres:Ankara Yenimahalle Demetevler mah.
  • Takvim icon
    22Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    22Çalışan
  • Kamyon icon
    6Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconKamyon kiralama

Ankara Taner Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.