Ankara Metropol Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Ankara'dan Tüm Türkiye'ye Ev Ofis Büro Taşımacılığında Öncü Bir Firmayız.


Ankara Metropol Nakliyat

Üyelik tarihi: 31 Mayıs 2016
Ankara Metropol Nakliyat güvencesiyle taşının...

Paylaş


Ankara Evden Eve Nakliyat sektöründe 1980'lerden bu yana hizmet verdiğimiz süreç içerisinde bir çok şahıs, şirket ve devlet kurumunun taşıma hizmetlerini yürüten Metropol Nakliyat, Ankara'nın önde gelen nakliyat firmaları arasındadır.
Ankara Metropol Nakliyat, uzun bir geçmişin verdiği deneyim ve tecrübelerin getirdiği değerlerle müşterilerine kaliteli ve güvenli evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Taşınmanızdan bir kaç gün önce firmamızı arayıp randevu almanız akabinde sizin tarafınızdan belirtilen tarih ve saat için eksper görevlendirilir. Eksperimiz, bu tarihte evinize gelerek taşınma planlamanızın yapılması amacıyla incelemelerde bulunur. Ekspertiz hizmetimizdeki amacımız, taşınmanız sırasında her hangi bir sorun ve aksilik yaşanmamasını temin etmek için ihtiyaçların tam olarak belirlenebilmesi ve doğru planlamanın yapılmasıdır.

Evden eve nakliyat işlemleri, eşyalarınızın demontesi ve ambalajlanması ile başlar, araca yükleme, istifleme, taşıma, yerleştirme ve kontrol işlemleri sonrası onayınızla birlikte sona erer.

Ankara Metropol Nakliyat kurumsal yapısı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 2 adet orta boy ve 3 adet büyük boy nakliyat aracı, şehir içi asansörlü nakliyat hizmetlerinde kullandığımız 1 adet hidrolik asansör aracı, eşya depolama hizmetleri için 3000 metrekare kapalı alanı bulunan antrepomuz ve ambalaj malzemelerimizden oluşmaktadır. Bununla birlikte, müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarına sorunsuz çözümler sunabilme amacıyla istihdam ettiğimiz her biri kendi branşlarında eğitimli ve tecrübeli personelimiz bulunmaktadır.
Telefon numaraları:0534 296 49 05 - 0312 396 70 05
Adres:Ankara Çankaya Anıttepe mah.
  • Takvim icon
    24Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    22Çalışan
  • Kamyon icon
    6Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Parça eşya taşımacılığı
Araç nakliyatı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Ofis taşımacılığı
Sanat eseri nakliyatı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconEşya depolama
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconTaşıma sigortası
Check iconPaketleme
Check iconAskılı koli
Check iconAsansörlü nakliyat

Ankara Metropol Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.