Ankara Avrasya Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Evden Eve Taşımacılık


Ankara Avrasya Nakliyat

Üyelik tarihi: 30 Mayıs 2016
Asansörlü Nakliyat

Paylaş


Firmamız , Ankara evden eve nakliyat firmaların ın önde gelen ve kalite simgesi olmuş , müşterilerinin güvenine daha iyi karşılık verebilmek ve 1995 yılından günümüze hizmet kalitesini artırmak için büyük çabalar harcamıştır. Her geçen gün profesyonel hizmet anlayışının gereğini tecrübe birikimi ile perçinlemiş, müşteri odaklı çalışmaları ile kalitenin vazgeçilmez adresi olmuştur. Keşif, tespit ve icra safhalarında , bir çok kontrol mekanizmasını uygulayarak, vazgeçilmez üretim ve hizmet konsepti olan “Kalite Kontrol” işleyişini en iyi şekilde uygulamaktadır. Ankara nakliyat firmaları arasında , şehir içi nakliyat, Ankara şehirler arası nakliyat, Ankara evden eve nakliyat , asansörlü nakliyat hizmetleri ile tercih adresi olmaya devam etmektedir.

Çalışma prensibi, nasıl çalışıyoruz?

Avrasya Nakliyat, müşterilerinden gelen talepleri değerlendirmek için tecrübeli uzman ekibini adresinize yollayarak gerçek bir keşif yaptırıyor. Ücretsiz yapılan bu keşif sonucunda emniyetli ve garantili bir nakliyat yapılabilmesi için neler gerektiğine karar veriyor. Bu karar sonucunda , eşyalarınızın hasar almadan bıraktığınız gibi bulabilmeniz için tüm tedbirleri alarak, gerekli sökme, yükleme, indirme, taşıma ve montaj metotlarını sizlere bir ön brifing olarak sunuyor.

Keşif sonrasında bizi tercih eden müşterilerimizin gerekli nakliyat işlemi sökme ve yükleme ile başlıyor. Bu safhada, usta ellerde sökülen eşyalarınız, dikkatli ellerde taşınarak yükleme gerçekleştirilip nakliyat işlemi başlıyor. Nakliyat esnasında eşyalarınız hasar ve dış etkenlerden koruyan özel paketleme yöntemleri ile korunup hedefe ulaştırılıyor. Hedefte indirme sonrası belirlenen taşıma yöntemi ile yeni eviniz tekrar eşyalarınız ile doluyor. Paketleri açılan eşyalarınızın, tecrübeli ve uzman ellerde montajı gerçekleştirildikten sonra kullanıma hazır hale geliyor. Bundan sonraki aşamada ise son kontrol mekanizması çalıştırılarak hasar tespit keşfi yapılıyor, olumsuz durumlarda sigortaladığınız eşyalarınızın masrafları karşılanıyor.

Avrasya Nakliyat, evden eve nakliyat hizmetleri ile kalitenin adresi olmaya devam edecek.
Telefon numaraları:05433245365 - 03123323368
Adres:Ankara Çankaya Küçükesat mah.
  • Takvim icon
    24Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    10Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Askılı tekstil taşımacılığı
Kasa ve piyano taşımacılığı
Antika eşya nakliyatı
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme
Check iconAsansörlü nakliyat
Check iconÜcretsiz ekspertiz
Check iconTaşıma sigortası
Check iconMontaj / Demontaj
Check iconEşya depolama

Ankara Avrasya Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.