Aknur Nakliyat Firmasından Teklif Alın

Aknur Evden Eve Nakliyat İtinalı Lükx Taşımacılık


Aknur Nakliyat

Üyelik tarihi: 5 Ekim 2012

Paylaş


KALİTELİ HİZMETİ UYGUN FİYATLARLA SUNUYORUZ...
Şirketimiz nakliye hizmetinde kaliteden asla vazgeçmeyen müşterinin istek ve önerilerine önem veren, ödeme koşullarında olabildiğince esnek ve iş konusunda uzman ekipleriyle sizlere evden eve nakliyat hizmetini sunmaktadır.
Aknur nakliyat Ağırlıklı olarak evden eve nakliye olmakla beraber ofis, kurumsal nakliyat ve depolama imkanı sunan firmamız sizlere hizmet vermektedir. Geniş araç filosu, tecrübeli ve en genç uzman kadromuzla şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize vermekten gurur duyarız.
Aknur nakliyat müşterilerimizin yüzde yüz memnuniyeti için hizmetinden ve ilkesinden taviz vermeyen ta kuruluşumuz olan 2000′li yılların başından günümüze sizlerden aldığı destekle hizmetimiz olan evden eve nakliyat konusunda firmalar arasında öncü ve lider firma olmayı başarmaktadır. Kuruluşumuzdan beri birikmiş olan tecrübemizi bilgi birikimimizi her türlü şehir içi ve şehirlerarası taşımalarda uzmanlaşmıştır. Her geçen gün araç filosunu gençleştiten ve çoğaltan uzman ekipmanlarıyla siğortalı marangozlu lüks taşımacılıkla 7/24 yurdumuzun her noktasına hizmet vermeye devam etmektedir.Unutmayınızki Hizmetimiz ve kalitemiz güvencemizdir.
Aknur nakliyat olarak 2000 yılından buyana siz degerli müşterilerimize evden eve taşıma iş yeri, ofis,Villa taşıması hizmetlerinde sınırlarımızı her geçen gün aşarak ticaretin esas ve kuralları içerisinde değerli müşterilerimizin hizmetindedir.taşınmanın nekadar güç ve zor olduğu bütün herkes tarafından bilinir işte bu zor işi kolaya çeviren merkez Aknur nakliyat’tır.
Bütün yasal prösüdürlerini elinde bulunduran hiçbir korsan görsellige imkan tanımayan bütünüyle doğal görüntüsünü www.aknurnakliyat.com ’da görselleştiren en önemlisi bağlı bulunduğu ULAŞTIRMA BAKANLIĞI tarafından evden eve nakliyat firmalarına zorunlu olan K.3 YETKİ BELGESİ’ne sahiptir. Bunun yanında AKNUR NAKLİYAT MARKA TESCİLİ’ne sahiptir.
Telefon numaraları:05362903649 - 02125539209
Web sitesi:Aknur Nakliyat
Adres:İstanbul Güngören Haznedar mah.
  • Takvim icon
    17Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    10Çalışan
  • Kamyon icon
    3Kamyon
Taşıma Türleri
Hizmetlerimiz

Aknur Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.