Akın Nakliyat Firmasından Teklif Alın

İyi Düşünün İyi Taşının


Akın Nakliyat

Üyelik tarihi: 26 Aralık 2015

Paylaş


Taşıma hizmetini sanat haline getirmiş Sektörün ilk şirketlerinden biri olan AKIN NAKLİYAT her daim müşteri memnuniyetini kendine öncü edinmiş kurumsal bir nakliyat şirketidir.
Deneyimli yönetim kadrosu, güçlü finansal kaynakları, alt yapısı ve sektörde güvenirliliği ile hızla büyümekte olan AKIN NAKLİYAT 1989 yılın da AHMET AKIN tarafından İzmir’de kurulmuştur.
Yönetim kurulu başkanı AHMET AKIN evden eve sekötüründe daima ilklerin öncülüğünü yaparak koşulsuz müşteri memmnuyeti ilkesi ile bir çok başarıya imza atmıştır.
Fiyat dışı rekabetin en önemli araçlarından biri olan ve gerçek kaliteyi herzaman kendine prensip edinen AKIN NAKLİYAT kendi sigortalı ve deneyimli personeli,sürekli yenilenen modern araçları ile her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.
Çağdaş teknolojiyi sürekli izleyen ve uygulayan AKIN NAKLİYAT hidrolik asansörlü taşımacılık,mekanik asansörlü taşımacılık ve 7 / 24 yetkililer tarafından GPRS sistemi ile izlenen araçlarımız herhangi bir olumsuzluğa karşı önceden önlemini alan alt yapısı güçlü bir şirkettir.
Yoğunluğu sürekli artan rekabet ortamında Pazar payını sürekli arttırarak sektöründe bölge lideri konumuna gelerek siz değerli müşterilerimize daha iyi ve güvenilir bir hizmet verebilmek için faaliyetlerimizi herzaman en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.
Telefon numaraları:0530 342 11 41 - 444 82 09
Web sitesi:Akın Nakliyat
Adres:İzmir Konak Göztepe mah.
  • Takvim icon
    30Yıldır Sektörde
  • Personel icon
    20Çalışan
  • Kamyon icon
    7Kamyon
Taşıma Türleri
Şehir içi evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Şehirlerarası evden eve nakliyat
Hizmetlerimiz
Check iconPaketleme

Akın Nakliyat Firmasından Fiyat Teklifi Al Karşılaştır

Fiyat Teklifi Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.