Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Arkadaşımın evinden eşyaları alacaktım. Orada olmamama rağmen çok iyi bir hizmet aldım. Arkadaşım da ben de yorulmadık. Ayrıca depolama hizmetleri de var. Tavsiye ederim.

Eşya depolama çin birçok gerekçemiz olabilir.

Tadilat süresince eşyaların bir depoda kalması daha iyi bir seçenektir.

Değer verdiğimiz, atmaya kıyamadığımız eşyalarımız için güvenli bir depolama seçeneği ararız.

İyi bir İstanbul eşya depolama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Ortalama fiyatları ve gerçek müşteri yorumlarını görmek için İstanbul eşya depolama sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Uygun eşya depolama fiyatları ve nakliyat arayan birçok kişi, gerçekten ihtiyaç duyduklarını bulamadıkları için hayal kırıklığına uğruyor.

Neyse ki, İstanbul eşya depolama için en uygun maliyetli depolama şirketleri bulmanıza size yardımcı olabiliriz.

Yapmanız gereken tek şey eşya depolama teklif al formunu doldurmak. Böylece birkaç dakikada en iyi fiyat ve müşteri yorumlarına sahip eşya depolama firmalarından fiyat teklifleri alıp karşılaştırarak eşya depolama firmanızı seçebilirsiniz.

eşya depolama fiyat teklifi al

İstanbul, eşya depolama için en fazla seçeneğinin olduğu şehirdir.

Ancak iyiler olduğu kadar bu işi yapmaya ehil olmayan eşya depolama firmasının olduğu şehirlerin başında gelir diyebilir.

Seçim yaparken size firma hakkında bilgi verecek en önemli göstergelerden biri gerçek müşteri yorumlarıdır. Firma müşteri yorumlarını incelemeden tercihinizi yapmayın.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları


Tercihinizi yaparken önceliğiniz eşyaların emniyet ve güvenliği olmalıdır. Bu öncelikleri her zaman aklınızda bulundurun, her depolama firmasını bu kriterler ışığında değerlendirin.

Kriterleri sağladığından şüphe duyduğunuz eşya depolama firmalarını hemen eleyin.

Depolama için ödeme yapmayı düşündüğünüz eşyalarınızın depolama bittikten sonra kullanılamaz hale gelmesini istemezsiniz değil mi?

Depolama alanında iklim kontrol, haşere kontrol önlemleri var mıdır?

İstanbul eşya depolama firmaları seçtik sizin için teklif al formunu doldurarak bu firmalardan teklif almaya başlayabilirsiniz.

En İyi 10 İstanbul Eşya Depolama Firması


Gökhan D.
Mükemmel 100

Her şey için çok teşekkürler, inanılmaz iyi insanlar, bütün eşyayı ambajladılar ve çok titiz bir şekilde taşıdılar. İnsan işi bilenle çalıştı mı o iş çok rahat ve kolay bitiyor. İnan işin bitmesini bile istemezsiniz böyle insanlarla çalışınca. Allah bol kazanç nasip etsin inşallah, her şey için Cevdet beye teşekkür ederim. Gözü kapalı evinizi, eşyanızı emanet edebilirsiniz, teşekkürler Varyap nakliyat.



Utku A.
Mükemmel 9.3

Güler yüzlü ve işinin ehli bir ekip, başka firma aramanıza gerek yok. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.



Fatma K.
Mükemmel 9

Çalışanların hepsi profesyonel ve güler yüzlü. Eşyalara hiç bir zarar vermeden taşıyıp montajını yaptılar. Ayrica verdikleri zamanda işlerini bitirdiler. Sürekli iletişim halindeler ve her aradığınızda ulasabiliyorsunuz. Tekrar ihtiyacım olduğunda tercih edeceğim bir firma. Musa bey ve Harun bey başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.



Yusuf G.
Mükemmel 10

Hem fiyat hem de iş kalitesi olarak süperdi. Orhan bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.



Çağdaş K.
Mükemmel 10

Ne diyeyim ki işini seven güler yüzlü insanlarla taşınmak gibi stresli bir olay benim için gayet güzel geçti elinize sağlık, hızlarına zaten bir şey demeyeceğim:) ayrıca dakikler. Teşekkürler Yükseloğlu Nakliyat. Ayrıca hiç bir eşyada tek bir çatlak bile yok :)






Deponun Sigortalı Olduğunu Kontrol Edin


Eşyalarınız teslim ettiğiniz deponun yangın, su basması, sel, deprem, yangın ve hırsızlık gibi risklere karşı sigortalı olduğundan emin olun.

Böyle poliçeleri hazırlamak kolaydır ve yıllık maliyetleri çok fazla değildir. Eşya depolama firmanızın sigorta poliçesini görmenizi öneririm.

Ben aşağıda ofisim için yaptığım sigorta poliçesinden bir kısmını sizinle paylaşıyorum örnek olsun diye tüm eşya depolama firmalarının da benzer bir poliçeleri olmalı.

Sigorta poliçesinin mutlaka hırsızlık, yangın, su basması ve deprem risklerini karşıladığından emin olun.

Sigorta poliçesinin açıklamasından herhangi bir şey anlamadıysanız mutlaka bir sigorta acentesine beş dakika uğrayıp bir bilgi almaya çalışın. Böylece siz üstünüze düşen görevleri yerine getirmiş olursunuz. Artık içiniz rahat yeni işlerinize odaklanabilirsiniz.

Eşya Depolamada Süreç Nasıl İşliyor?


Türkiye'de henüz ağırlığını yeterince hissetmediğimiz depolama hizmet sektörü özellikle ABD de çok büyük bir sektör konumundadır. Severek izlediğim Storage Wars (Depo Savaşları) diye TV dizisi bile var.

Türkiye'de ise neredeyse her evden eve nakliyat firması aynı zamanda eşya depolama hizmeti vermektedir.

Yalnız dikkat etmeniz gereken konu eşya nerede depolanacak, yani depo şartlarını öğrendikten sonra karar vermelisiniz. Tavsiyem gidip depoyu görmeniz yönünde ancak, ancak gitmeden resimler veya kısa bir video ile depo hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Depolama şartları hakkında fikir sahibi olduktan sonra firmadan özellikle paketleme malzemesi konusunda pazarlık yapmanızı öneririm. Kaliteli bir paketleme eşyalarınızı uzun süre koruyacaktır.

Paketleme tavsiyem ise battaniye (temiz battaniye) ve streç kullanmanız yönünde. Battaniye ile iyice sarılan eşyaların özellikle zemine oturacak kısımlarının streç ile iki üç kez sarılması yönünde. Hiç hava almayacak şekilde tümünü streç ile sarmayın battaniyenin bazı kısımları streçsiz kalsın böylece eşyalar nefes alabilir.

Eşya depolama sürecini şu şekilde özetlenebilir…

-Firma depolamak istediğiniz eşyaları önce paketler ardından depoya taşımayı gerçekleştirir.

-İstediğiniz süre boyunca eşyalarınız depoda uygun şartlarda saklanır.

-Eşyanızı tekrar istediğiniz yere taşımasını gerçekleştirir.

-İsteğiniz doğrultuda eşyalar paketlerinden çıkarılır ve istenilen odalara kurulumu yapılır.

-Farklı bir anlaşmanız yoksa kolilerin açılması işini size bırakır. Koliler dilediğiniz odalara bırakılır.

​Eşya Depolama Sözleşmesi


Biz sizin için örnek bir eşya depolama sözleşmesi hazırladık. Aşağıdaki linkten pdf sözlşmeyi inceleyip dilerseniz indirip kullanabilirsiniz. Herhangi bir sözleşmeyi imzalamadan önce mutlaka tüm maddeleri iyice okuyup anladığınızdan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Eşya depolama sözleşmesini pdf olarak indir


Eşya Eepolama Sözlşemesi İçeriği

Madde 1 - TARAFLAR

İşbu eşya depolama sözleşmesi (bundan böyle "Sözleşme" olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen taraflar arasında imzalanmıştır:

Hizmet Veren Adres: ………………………………………………………………………………… adresinde mukim.

Hizmet Veren Ad Soyad / Ünvan: ………………………………………………………………….
……………………….…………………………………………………………………………………..
T.C.Kimlik No / Vergi No ve Vergi Dairesi: …...…………………………………………………….
(bundan sonra “Hizmet Veren" olarak anılacaktır)

VE

Eşya Sahibi Adres: ……………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………………………………
adresinde mukim

Eşya Sahibi Ad Soyad / Ünvan: ……………………………………………………………………..
……………………………………………………………………………………………………………
T.C.Kimlik No / Vergi No ve Vergi Dairesi: ……………………………………………………........
(bundan sonra “Eşya Sahibi” olarak anılacaktır)

Hizmet Veren ve Eşya Sahibi bundan sonra tek tek "Taraf", birlikte "Taraflar" olarak anılacaklardır.

Madde 2 - TANIMLAR

Depo: Hizmet Veren ile Eşya Sahibi arasında imzalanan bu sözleşmede Eşya Sahibi’nin eşyalarının Hizmet Veren tarafından depolandığı yeri ifade eder.

Depolama Hizmetinin Başlangıç Tarihi: ………………………… İşbu sözleşmede belirtilen hizmet başlangıç tarihi veya eşyaların bu tarihten önce alınması halinde alındığı tarih hizmet ödemelerinin başlayacağı tarihi ifade eder.

Eşya Teslim Tarihi: …………………………. Hizmet Veren tarafından depolanan eşyaların Eşya Sahibi’ne teslim edileceği tarihi ifade eder. Eşya teslim tarihi hizmet süresinin sonlanacağı tarihi ifade eder.

Madde 3 - SÖZLEŞMENİN KONUSU

Bu Sözleşme, Türk Borçlar Kanunu ve ilgili mevzuat hükümlerine tabi olarak, sözleşmedeki şartlar çerçevesinde Hizmet Veren ile Eşya Sahibi arasında kabul ve imza edilen, tarafların hak ve yükümlülüklerini gösteren ve aşağıda adresi belirtilen mülkte Hizmet Veren tarafından Eşya Sahibi’ne ait eşyaların depolanma hizmetine ilişkin sözleşmedir. Eşya depolama hizmetinin verildiği yerin (bundan böyle "Depo" olarak anılacaktır.) adres bilgisi şu şekildedir:

Depo adresi: …………………………………………………………………………………………...
……………………………………………………………………………………………………………

Depo adresinin değişmesi durumunda Eşya Sahibi’ne yazılı olarak bildirimde bulunulacaktır.

Madde 4 - SÖZLEŞMENİN SÜRESİ

İşbu sözleşme…………………... tarihinden itibaren ve belirtilen süre ile geçerli olacaktır:

Bu depolama sözleşmesi belirtilen sürenin sonuna kadar ve dolayısıyla …………………..... tarihine kadar geçerliliğini koruyacaktır. Eşya Sahibi, Sözleşmenin süresinin bitiminden en az on gün önce yazılı bildirimde bulunmadıkça, işbu Sözleşme ayrıca herhangi bir işleme ya da bildirime gerek olmaksızın aynı şartlarla ve süre ile kendiliğinden uzamış olacaktır.

Madde 6 - DEPO ÜCRETİ

A- İşbu eşya depolama sözleşmesi ……………………... süreyle geçerli olacağı taraflarca kararlaştırılmıştır.

Sözleşmeye göre Depo ücreti …………aylık dönemlerde ödenecek olup,
Depo’nun aylık ücreti …………………(yazı ile:) …………………………………………………..
para birimi:…………………………………... ile ödenecektir. Depo ücretine KDV dahildir.

B- Hizmet Veren, Eşya Sahibi’nden …………………………….ödeme almıştır.

Eşya Sahibi Depo ücretini en geç ayın ……… gününde yatırmalıdır.

C- Eşya Sahibi, Depo ücretini aşağıda belirtilen banka hesaba yatıracaktır.

Banka Adı: ..........................................................................................................................
Iban: TR ……………………………………………………………………………………………
Hesap Sahibi: ……………………………………………………………………………………..

Madde 7 - DİĞER GİDERLER

Depo şartlarının eşya saklanması için uygun hale getirilmesi için doğacak tüm elektrik, su, doğal gaz aboneliği, sigorta ve tüm diğer depo giderleri Hizmet Verene ait olacaktır. Hizmet Veren Depo’dan kaynaklı hiçbir gider için Eşya Sahibi’ni sorumlu tutamaz.

Madde 8 - ÇALIŞMA DÜZENİ VE TARAFLARIN SORUMLULUKLARI

Hizmet Veren eşyaları Depo içinde zarar görmeyecek uygun şartlar altında saklamakla sorumludur. Ayrıca olası risklere karşı sigorta ile teminat altına almakla yükümlüdür.

Olası yangın, hırsızlık, deprem gibi eşyanın uğrayacağı hasar ve kayıp rizikolarına karşı sigorta poliçesi hazırlanmamışsa Hizmet Veren zararları karşılamakla sorumludur.

Depolanan eşyalar için bir eşya listesi hazırlanmasında her iki taraf eşit derecede sorumludur. Eşya listesi hazırlanıp bu sözleşmeye ek olarak ilave edilebilir. Taraflar eşya listesinin hazırlanmaması durumunda birbirlerini sorumlu tutmayacaklarını kabul ve beyan ederler.

Hizmet Veren eşyalarda meydana gelebilecek doğal eskime ve yıpranmalardan sorumlu tutulamaz.

Eşya Sahibi’ hizmet verene en az 3 gün önceden bilgi vermek koşulu ile dilediği zaman Depo ziyareti yapabilir ve dilerse eşyalarının bir kısmını teslim alabilir. Teslim alınan her eşya tutanak ile kayıt altına alınır. Tutanak hazırlanmasında her iki taraf eşit derecede sorumludur.

Hizmet Veren tarafından verilen nakliyat hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır. Eşya Sahibi isterse nakliyat hizmetini üçüncü bir nakliyat firmasından alabilir. Eşya Sahibi Depo ücretini veya birikmiş ödemelerini yapmadan eşyaları teslim alamaz.

Eşya Sahibi depolanan eşyanın teslimi için Hizmet Veren’e en az üç gün önceden bilgi vermesi halinde istediği tarihte ve istediği adrese eşyaların nakliyesini isteyebilir. Eşya sahibi bu nakliye hizmetini dilerse Hizmet Veren’den veya üçüncü bir nakliyat firmasından alarak gerçekleştirebilir.

Madde 9- SÖZLEŞMENİN FESHİ

Süre bitiminden önce taraflardan biri Sözleşmeyi yenilemeyeceğini karşı tarafa yazılı olarak bildirmezse sözleşme aynı şartlarla hizmet bedeli bir önceki yıl TEFE-TÜFE artış oranı dikkate alınmak suretiyle belirlenerek geçerliliğini koruyacaktır.

Taraflar, işbu sözleşmeyi uzatmak istemediklerinde sözleşme bitimi tarihinden önce yazılı bildirimde bulunarak herhangi bir sebep göstermeksizin her zaman tazminatsız olarak feshedebilirler. Eşya sahibi Depo ücretini birbirini takip eden üç ödeme döneminde ödemez ise Hizmet Veren tek taraflı olarak sözleşmeyi feshedebilir.

Bu şarta uymayan ve sözleşmeyi haksız fesih eden taraf diğer tarafa o günkü güncel bir aylık Depo ücreti tutarında tazminat ödemeyi kabul eder.

Madde 10- MÜCBİR SEBEPLER

Tarafların her ikisinin veya birinin çalışma imkanlarını kısmen veya tamamen, geçici veya daimi olarak durduracak şekilde ve derecede harp hali, düşmanca hareketler, ihtilal, sel veya kasırga gibi doğal afetler, tarafların tesisi veya yakın ve direkt işbirliği bulunan tesislerde yangın, infilak, grev veya lokavt olması halinde hükümet veya resmi makamlarca alınacak kararlar gibi tarafların kontrolü haricinde zuhur eden hallerde iki taraf için mücbir sebep sayılır. Bu takdirde tarafların çalışma olanaklarına münhasır olacak, mücbir sebeple yapılamayan işlemden taraflar sorumlu tutulmayacaktır.