Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma

İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma


İstanbul Ankara parça eşya taşıma hizmeti alan müşterilerimizin aldıkları fiyatları sizler için sıraladık. Aşağıda İstanbul ankara parça eşya ilanlarını inceleyerek ortalama parça eşya taşıma fiyatları hakkında bir fikir edinebilirsiniz.Fiyat Teklifi Al butonunu kullanarak parça eşya taşıma ihalesi başlatıp hemen evden eve nakliyat firmaları ve parça eşya taşıma firmalarından fiyat teklifleri alabilirsiniz.İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma Fiyat Örnekleri


3 Kişilik Baza Yatak

Taşınma Tarihi : 1 Ekim 2018 - 17 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Zümrütevler mah. / Maltepe / İstanbul 5. Kat ,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Cumhuriyet mah. / Sincan / Ankara 3. Kat ,
Taşınacak Eşya Bilgileri
3 kişilik baza yatak
Paketleme Bilgileri Tüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.

Fiyat : 500 TL1 Yatak Süngeri(somya vs yok) + 1 Adet Dolap

Taşınma Tarihi : 15 Eylül 2018 - 23 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Şehremini / Fatih / İstanbul 4. Kat ,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Bahçelievler mah. / Çankaya / Ankara 1. Kat ,

Taşınacak Eşya Bilgileri
1 adet tek kişilik sünger yatak.(1.90 x 0.9m ebatlarında).1 adet 2m x 1m x 0.4m ebatlarında ofis tipi dolap.2 adet orta boy koli

Fiyat : 700 TL


10 Koli Tasinacak

Taşınma Tarihi : 16 Eylül 2018 - 17 Eylül 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Sümer mah. / Zeytinburnu / İstanbul Kat , Kolileri Araca Ben Yükleyeceğim
Eşyanın Taşınacağı Adres : Bahçelerüstü mah. / Mamak / Ankara Kat , Kolileri Araçtan Beni İndireceğim

Taşınacak Eşya Bilgileri
Ceyiz esyalari

Fiyat: 500 TL


Beyaz Eşya, 6 Koli, Masa Sandalye

Taşınma Tarihi : 8 Eylül 2018 - 9 Eylül 2018 0:0
Eşyanın Alınacağı Yer : Cevizli mah. / Maltepe / İstanbul 3. Kat ,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Beytepe mah. / Çankaya / Ankara 1. Kat ,

Taşınacak Eşya Bilgileri
Buzdolbı, çamaşırmakinesi, bulaşıkmakinssi, ufak bir masa ve 4 plastik sandalye, 6 adet kıyafet kolisi, 1 halı, 1 ufak raflı dolap, küçük sehpa

Fiyat: 1000 TL


Bir Çamaşır Bir Bulaşık Makinası 2 Dolap

Taşınma Tarihi : 27 Ağustos 2018 - 28 Ağustos 2018
Eşyanın Alınacağı Yer : Güneştepe mah. / Güngören / İstanbul 3. Kat ,
Eşyanın Taşınacağı Adres : Turgut özal mah. / Yenimahalle / Ankara 2. Kat ,

Taşınacak Eşya Bilgileri
Bir çamaşır, bir bulaşık makinası. 2 adet paketlenmiş dolap, bir yatak, paketlenmiş kıyafet.

Fiyat: 1300 TLİster bir üçlü koltuk, bir buzdolabı, bir motosiklet, annenizden kalma yadigar bir piyano, yada çok değer verdiğiniz ve henüz paketlerinden çıkarmadığınız çeyiz eşyalarınız olsun parça eşya olarak her ne taşıtmak istiyorsanız Enakliyat.com.tr de her zaman size uygun fiyat veren firmalar olacaktır. Enakliyat.com.tr de 800 e yakın nakliyat firması var vee her gün onlarca hizmet veren nakliyecimiz İstanbul Ankara arasında evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Bu firmalardan teklif almak için fiyat teklifi al butonuna tıklayıp parça eşya taşıma formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sadece İstanbul dan Ankaraya yük götürecek nakliye firmalarından teklifler alacağınızdan en uygun fiyat seçeneklerine İki dakika içerisinde ulaşmış olacaksınız. Eğer Sadece Koli Nakliyat yapacaksanız fiyatların daha uygun olması için kolileme işlemini siz yapabilirsiniz. Bu işlem size ortalama 100 TL lik bir tasarruf sağlayacaktır. Kolileme ile ilgili youtube videolarımızı izlemenizi tavsiye ederim. Kolileme işlemi doğru yapıldığında koli içindeki kırılabilecek tabaklarınız ve kadehlerinizin kırılıma riskini azaltmış olursunuz. Aşağıdaki videoda tabakları ve kadehleri ambalaj kağıtları ile nasıl sarıp koliye yerleştirdiğimizi görebilirsiniz. Bu koliyi 1 metre yukarıdan yere bıraktık ve içindeki hiç bir şeye zarar gelmedi. Tabi siz bunu evde denemeyin, bırakın bu testleri nakliyeci yapsın. :) Nereden koli bulurum diye düşünüyorsanız sizinle bir kaç fikir paylaşayım. Eskisi gibi artık marketlerden bakallardan koli bulam çok kolay değil ama siz şansınız deneyin. Ama ben market market gezemem diyenlerdenseniz internetten satın alabilir veya ambalaj ürünleri satan dükkanları tercih edebilirsiniz. Artık her yerde var bu dükkanlar.
Eşyalarınızın ağırlığıda fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. 1 masa taşımanın maliyeti 150 lira ise bir duvar tipi piyano 350 lira, bir buzdolabı 400 lira bir para kasası 800 lira bir kuyruklu piyano 1500 lira olabilir. Yani parça eşyada eşyanın ağırlığı ve kapladığı hacme göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Diyelimki; İstanbul Ankara arasında bir buzdolabı bir yatak ve baza taşıması yapmak için parça ev eşyası ihalesi başlattınız. Gelen teklifler 800 TL ile 1000 TL arasında. Fiyat bütçenizi zorluyorsa yükleme işlemini üstlenebilirsiniz. Birkaç arkadaş çağırarak beş dakikada kamyona yükleme yapabilirsiniz. Bu işlemden 150 TL tasarruf edebilirsiniz. Arkadaşlarını iyi bir spor yapacağız diye kandırabilirsiniz. Gerçekten ev taşımak sağlam kalori yaktırır. Bu konu ile ilgili yazımız var. Merak edenler için yazının linkini buraya bırakıyorum. Eğer varış adresinde de yeni evinize eşya taşıma işlemini üstlenirseniz bu işlem yine size 150 TL tasarruf sağlayacak ve taşıma bedelini neredeyse 300 TL indirmiş olacaksınız. Ama yükleme işlemini üstlenmek istemezseniz sizin için 2 taşıma işçisi gelecektir.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma

İstanbul Ankara parça eşya taşımanın en sık başvurulan yöntemidir. Parsiyel taşımacılığı kısaca tanımlarsak eşyalarınız ile birlikte evden eve nakliyat kamyonunda başkalarınında eşyaları gidecek demektir. Nakliyeci 10 teker kamyonuna 2 adet ev eşyasını yükleyebilir. Şehirlerarası parça eşya taşımalarının %95’i parsiyel taşıma hizmet şeklinde verilmektedir. Üsteklik fiyatları da oldukça caziptir. Şehirler arası parça eşya taşıma için uygun fiyat gözetenlerden iseniz sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

İstanbul Ankara Parça Eşya Taşıma Yorumları

A. Çetinel Mükemmel 9.8 - İSTANBUL - ANKARA

Her şey anlaştığımız şekilde gerçekleşti, tüm ekibe teşekkürler.


G. Arslan Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Tam zamanında geldiler, kırılacak eşyaları biz paketlemiştik, paketlenmeyen birkaç kolilik eşya kalmıştı, onları paketleyip büyük eşyaları çok güzel sardılar. Kırıp dökmeden getirdiler İstanbul'dan Ankara'ya. Kendi araçları ile iş yaptılar. İlgisinden dolayı Enakliyat personeli Ümit bey ve taşımada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.


B.Yıldırım Mükemmel 9.8 - İSTANBUL - ANKARA

Özhan Nakliyat, sürecin başından itibaren sonuna kadar bize yardımcı oldu. Hiçbir eşyam zarar görmedi ve zamanında teslim sağlandı. Tavsiye edebileceğim bir firma.


O. Şen Mükemmel 9.8 - İSTANBUL - ANKARA

Taşıma işlemi sorunsuz şekilde gerçekleşti. Çalışan arkadaşlar gayet saygılı ve özverili çalıştılar. Zamanlamada problem olmadı. Teşekkürler.


V. KUZU Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

İlk önce herkes gibi bayağı bir tereddütte kaldım. Neden??! İşte internettir, güven olmaz, arkadaşlarına, tanıdıklarına yorum yazdırmışlardır vs vs. Ama yanıldığıma sevindim!!! Gelen firma bir aile, e haliyle işler sıkıntısız yürüdü! Hiyerarşi tam 😎 Hiçbir isteğimizi cevapsız bırakmadılar, saygıda kusur etmediler ve verdikleri teklif piyasanın bayağı bir altındaydı!. Aldıkları paranın karşılığı kesinlikle bu değildi, 2 katı iş çıkardılar!!... Tereddütsüz hemen arayın! Hatta programınızda yoksa bile, taşınmayı bir ara plânlamanıza alın derim... 😎😎😎