Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
En İyi Dekorasyon Fikirleri Alacağınız 60 Web Sitesi

En İyi Dekorasyon Fikirleri Alacağınız 60 Web Sitesi


Hayatın pek çok alanında olduğu gibi evinin dekorasyonunudeğiştirmek isteyenler için de internet en büyük ilhan kaynağıdır. Fikir almakiçin göz atacağınız nitelikli dekorasyon siteleri hayal dünyasının kapılarınısize sonuna kadar aralayacaktır.

Her insan yaşadığı yerin sıcacık ve iç açıcı olmasını arzueder. Zevkinize göre dekore edeceğiniz evinizde ve iş yerinizde geçireceğinizkaliteli zamanların keyfini katlamak için kimi zaman yaratıcı fikirlere ihtiyaçduyabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu banyonuzdan mutfağa, yatak odasındanbahçenize kadar değiştirdiğinizde yepyeni bir dünyaya adım atmışcasına heyecanduymanız kaçınılmaz olur. Bunu sağlayabilmenin yolu ise hayallerinizi yansıtandekorasyon önerilerini inceleyerek yaşadığınız ortamı keyifli bir hale dönüştürmekten geçer. Pek çok dekorasyon dergisinin yanı sıra İnternet sitelerive dekorasyon blogları da size ilhan kaynağı sunacaktır.

Dilerseniz modern tarzda, dilerseniz vintage ruhuyla yada modern stilde zevkinize uygun olarak dekore edeceğiniz eviniz, ev hayatınızı doyumsuz bir keşfe dönüştürür. Ev dekorasyon siteleri bu konuda size fikir verebilir. Eşya seçiminden duvarların boyasına kadaryaratıcı fikirlerinden yararlanacağınız 60nitelikli dekorasyon sitesine göz atmanız arzu ettiğiniz stili yakalamanızdasize büyük katkı sağlayacaktır.

1- Pinterest


Pinterest, ile sadece dekorasyon fikirleri değil dilediğinizher konuda yeni fikirler edinebilirsiniz. Özellikle dekorasyon konusunda çokbaşarılı bir yer. Pinterest’i kullanmak için üyelik oluşturun ve dekorasyonfikirleri için arama kısmına dilediğinizi yazın. Türkçe sok sonuç bulamazsanızİngilizce aramayı denemenizi tavsiye ederim.


2- Design-Milk


Eşya tasarım fikirlerinin yanında çok farklı tasarımları birarada bulabileceğiniz bir site, tasarım konusuna ilgi duyan herkesin takipetmesi gereken arkasında bir tasarım dâhisi bulunan bir web girişimidir.


3- Houzz


Her alanda derinlik kazanmış ve benzersiz içerikler sunanabir sitede bir kez içine girdiniz mi kendinizi çok kolay kaptırıyorsunuz. Doludolu öneriler bulabileceğinizi güzel bir site daha.


4- İnterior Design


Sıradışı dizaynlar bulabileceğiniz ve çok güzel tasarlanmışbir site. “Homes” sayfasını ziyaret etmeyi ihmal etmeyin gerçekten çok çarpıcıdizaynlar sunuyor. İlginç evler ve ilginç tasarımlar bir arada…


5- HGTV


Dizayn ve dekor sayfasında diğer birçok siteden farklıolarak evini dekore eden kullanıcıların gönderdiği dekorasyondan önce vedekorasyondan sonra fotoğraflarının bir arada bulunması insanı gerçekten çokşaşırtıyor. Uzun uzun bu öncesi ve sonrası resimleri inceleyebilirsiniz.


6- Designspiration


Özellikle evinizi için çok farklı poster ve tabloseçeneklerini bu sitede bulabilirsiniz. Ayrıca birçok iyi tasarlanmış eşyada busitede sıralanmaktadır. Birbirinden çok farklı tasarımlar ile zihniniziaçabileceğiniz bir site.En iyi dekorasyon siteleri7- Freshome


Freshome sadece iç tasarım ile ilgili fikirler sunmuyor aynızamanda evin kendisi içinde çok güzel tasarımlar içermektedir. Eğer yeni bir evyaptırmayı düşünüyorsanız şuan popüler olan ev tasarımlarına da gözatmalısınız. Ev hazır olduktan sonra içi tasarım fikirlerini de aynı siteinceleyebilirsiniz.


8- Home Made Modern


Gerçekten severek takip ettiğim bir web sitesi ve Youtubesayfası da mevcut. Bu web sitesinde tasarım ile ilgili tüm eşyaların nasılyapıldığına ait videolar mevcut. Dilerseniz sizde bu eşyaları kendinizyapabilirsiniz. İlla gidip satın almak zorunda değilsiniz dilediğiniz eşyayısizde yapabilirsiniz. Ayrıca tasarımlar gerçekten çok güzel sizi de kendisineçekecektir. Benim en çok beğendiğim web sitesi bu…


9- Dornob


Çağdaş dekorasyon ve tasarım fikirleri, ilham alıcı resimler,inanılmaz modern evler, inanılmaz yatak odası ve banyo içi tasarımları,fantastik hayatlar bu sitede. Kendini sıra dışı alışılmadık tasarımlar sunanabir site olarak tanımlıyor Dornob.


10- Contemporist


Çağdaş mimarlığın ve modern mobilyaile iç mekân tasarımlarını buradan bulabilirsiniz. Öncesi ve sonrası birçokprojeyi bulabileceğiniz iç tasarım sayfasını ziyaret etmeyi unutmayın.Dekorasyon projesine başlamadan önce mekânın hali ve dekorasyon sonrası halleribeni hep çok şaşırtır. Bu nedenle sık sık ziyaret ettiğimi bir sitedircontemporist.


11- House Beautiful


Salon tasarımı, yatak odası tasarımı, mutfak tasarımı ve tümev için ilham verici iç mimari fikirleri. House Beautiful Dergisinineditörlerinden en yeni ev dekoru ilhamını ve haberlerini alın.


12- Arkitera


2000 yılından beri İstanbul`da faaliyet gösteren ArkiteraMimarlık Merkezi, mimarlık kültürünün gelişmesi için ulusal ve uluslararasıalanda çalışan Türkiye`nin ilk bağımsız mimarlık merkezidir.


13- Disignboom


1999 yılından beri mimari ve tasarım kültürü için ilk ve enpopüler dijital dergi. Profesyonel ve yaratıcı bir izleyici için günlükhaberleri bulabileceğiniz eşsiz bir web sitesi.


14- Home Adore


Dekorasyon dergisine ait bir web sitesi daha işte karşınızdaduruyor. Home Adore dekorasyon için başyapıtlardan biridir. İlham verici içdekorasyon sloganıyla çıkan dergi içeriklerinin çoğunu web sitesindebulabilirsiniz.


15- 1001 Pallets


İsminden de anlaşıldığı gibi paletler ile yapılmış binlercebahçe, ev, ofis eşyasına bu siteden ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda moda olanpaletlerden yapılan mobilyalar iç dekorasyon için farklı seçeneklersunmaktadır. Ayrıca kendin yap olması ve uygun fiyatlı olması özellikle bahçeve balkonlar için gerçekten çok şık çözüler içermektedir.


16- Arch2o


Mimarlık haberleri, tasarım dergisi, sanat eseri, teknoloji,yarışmalar ve projeler ile dolu bir web sitesi. Mimarlık ilgi alanı olan herkesin takip etmesi gereken bir web sitesi. Düzenlediği yarışmaları takip ederekkatılmanızda yarar var özellikle öğrencilere tavsiye edilir.


17- İkea Hackers


İkea ürünlerini basit dokunuşlar ile daha göz alıcı halegetirmek üzere kurulmuş güzel bir blog gerçekten çok başarılı değişikliklersunuyor. Özellikle eğer sizde yeni eşya yerine evinizdeki eşyaları yenidendekore etmek istiyorsanız tam size göre bir blog.


18- Pembe Yastık


Görselliğe önem veren kaliteli fotoğraflarla aydınlık veferah yaşam alanlarından örnekler sunan blog, hayal gücünü arttıran dekorasyonörneklerini sıcacık bir sunumla birleştirirken ufkunuza yeni dünyalar açacak.


19- The Inspired Room


İnce zevkle dekore edilen evlerin yanı sıra zevk ürünüaksesuarları da bulabileceğiniz sitede dolaşırken aklınızda yeni fikirlerin yeretmesi kaçınılmaz olacak.


20- A Beautiful Mess


Modern ve hatta bir parça çılgın fikirler arıyorsanız bublog size uygun seçeneklere ulaşmanızı sağlayacak.Dekorasyon fikirleri21- Amber Interior Design


Biraz klasik biraz modern çizgilerle harmanlanan yaşamalanlarını göz alıcı görsellerle buluşturan dekorasyon sitesinden alacağınızilham hayalinizin ötesinde fikirlere sahip olmanıza destekte bulunacak.


22- Our Vintage Home Love


Küçük objelerle evinizin havasını nasıldeğiştirebileceğinize ilişkin vintage fikirlere ulaşabileceğiniz blog özelliklemutfak dekorasyonu örnekleri ile ilginizi çekecek.


23- My Domaine


Evinizi küçük bir koltuk, pastel tonlarda bir halı, küçükbir puf yastık ve daha onlarca obje ile nasıl hareketlendireceğinize ilişkinörneklerin yer aldığı blog size yaratıcı çözümler sunacak.


24- Old Brand New


İsterseniz eski eşyalarınızla, dilerseniz yenileriyle dekoreedeceğiniz evinize farklı soluk kazandırmak için bu siteye mutlaka gözatmalısınız.


25- Coco Pine Design


Evinizi geniş ve ferah gösterecek önerileri kalitelifotoğraflarla beğeninize sunan sitede pek çok farklı kombin örneğinibulabilmeniz mümkün.


26- Savy Home Blog


Özenle hazırlanmış blog içeriği dekorasyonunuzda değişiklikyapmadan önce mutlaka göz atmanız gerekenler arasında.


27- City Farm House


Aydınlık ve nefes alan dekorasyon örneklerinin yer aldığısitede pek çok tarza uygun örnekleri bulabilmeniz mümkün.


28- Brightbazaarblog


İngiliz bir tasarım bağımlısı olan Will Taylor dan birçokşey öğrenebileceğinizi düşünüyoruz. Birçok yararlı dekorasyon ipucun bu sitedebulabilirsiniz.


29- One Kings Lane


Bir e-ticaret sitesi nasıl olur diye ders veren bir websitesi, sattığı ürünlerini hepsi dekorasyon için ilham verici benim çokbeğendiğim bir web sitesi yararlanmanız dileğiyle…


30- Room Envy


İyi organize edilmiş bir blog oda oda tasarım fikirlerinekolayca erişebilirsiniz. “Cool Kitchens (mutfaklar)” kategorisine de bakmayıihmal etmeyin.


31- Zeynep’in Evi


Başarılı bir blog daha “ev dekorasyonu ve diğer küçükşeyler” sloganı ile blog yazan Zeynep Hanım, Türkiye’de iki kez ödül almış birblog, özellikle anne bebek konulu çok güzel içerikler sunuyor.


32- Yaratıcı Tasarımlar


Pelin Hanım tarafından oluşturulan ve güzle fikirler iledolu bir blog. Kendi ifadesi ile iç mekân tasarımı lüks değil bir ihtiyaçtırdiyor ve güzel içeriler paylaşmaya devam ediyor.Salon dekorasyonu örnekleri33- Evimin Dekoratörü


Dekorasyon kurduyum ben… Ders çalışır gibi sürekli araştırırbulurum, değiştirip dururum. Diyor blog yazarımız işte ihtiyacımız olan şey bubizim için güzel dekorasyon önerileri araştırına çalışkan biri daha, daha neister ki insan.


34- Aklım Fikrim Tasarım


Dekorasyon, hayat, alışveriş, moda ve kitap konularıhakkında içerikler sunan bir güzel blog daha blog tasarımı insanı biraz yorsada güzel içerikler bunana bir blog.


35- Home Designing


Ev dekorasyonu adına dilediğiniz her şeyi bulabileceğinizbir web sitesi. Evinizin her odası, kısaca her köşesi için dekorasyon örnekleriiçeren ve sunduğu görselleri çok kaliteli bir başvuru kaynağı.


36- Vivense


Vivense bir e-ticaret sitesi dileğiniz ürünleri satınalabilir ve tasarım fikirleri bulabilirsiniz blog sayfalarını da takipedebilirsiniz güzel içerikler paylaşıyorlar ev dekorasyonuna dair.


37- Homesthetics


Hayal gücünüzü mimarlık, sanal ve tasarım seçkileri ilebesleyin. Hayal gücünüzü harekete geçirecek içerikler arıyorsanız bu site tamsize göre…


38- İnterior Zine


İnterior Zine, modern iç mekan tasarımı, iç dekorasyonfikirleri, mobilya, aydınlatma, döşeme, şık evler, trendler ve haberler içerenderginin blog sitesidir. Kendi içeriklerinizi de yükleyebilme seçeneği sunanbir blog eğer sizde içeriklerinizi herkesin görmesini istiyorsanız üyelikoluşturabilirsiniz.


39- Living Big İn A Tiny House


Sitenin ismi Türkçe “Küçük Bir Evde Büyük Yaşa” olarakçevrilebilir. Yazar şöyle sesleniyor takipçilerine “Büyük bir evden küçük bireve geçiş yolculuğumda bana katılın, seyahat edin ve dünyadaki benzersiz küçükevleri keşfedin.”


40- Amazing İnterior Design


Bir iç mimarlık dergisinin sitesi daha karşınızda. Sontrendleri takip etmeniz tonlarca fikir ve fotoğraf bulabileceğiniz bir içtasarım sitesi.


41- Kann Design


Esin kaynaklarını ellili yılların İskandinav tasarımlarındanaldıklarını söylüyorlar. Eğer sizde İskandinav tasarımlarını merak ediyorsanızişte eşsiz bir site.


42- Decor8blog


Dört yıldır iç tasarım hakkında yazı ve kitap yazan birgazeteci tarafından kurulan bir blog. Tasarım trendleri yanında el yapımı küçükobje ve eşya fikirleri içinde fikirler bulabilirsiniz. Her gün blogu içiniçerik yazdığını dile getiriyor beğenmeniz dileğiyle.


43- Etsy


Etsy bir e-ticaret sitesidir. İnsanlar el emeklerini busitede satılığa çıkarıyorlar. Tablo, yastık, halı, bibloya kadar birçok eşyaiçin fikirler bulabileceğiniz nadide bir sitedir. Ben her ziyaretimde hayrankaldığım bir sitedir Etsy sizde beğeneceksiniz. Eğer sizde yetenekli iseniz elyapımı eşyalarınızı buradan satabilirsiniz. Konyalı bir esnaf Etsy üzerindenyaptığı satışlar ile Konya da en fazla ihracat yapan ilk on firma arasınagirmiş.Yatak odası dekorasyon örnekeleri44- HomeDSGN


İç mekân tasarım fikirleri, çağdaş mimari, ev dekorasyonfotoğrafları ve resimleri, ev tasarım trendleri için günlük ilham kaynağınız.


45- Martha Stewart


Martha Stewart ABD’nin sabahaprogramı yapan ve elinden her iş gelen bir program sunucusu programın adı da MarthaStewart. Pratik yemeklerden, el yapımı ürünlerden, ev dekorasyonuna kadarbirçok konuda bilgiler içeren bir programın web sitesi de aynı zenginlikle sizikarşılayacak.


46- Real Simple


Real Simple, hayatınızı kolaylaştıracak günlük zorluklaraakıllı, geçekçi çözümler sunar. Dekorasyon konusunda da geçekçi ve kolayçözümleri bu sitede bulabilirsiniz. Real Simble kısa sürede başvurusitelerinizden biri olacaktır.


47- My Modern Met


Özellikle “Disign” ve “architecture” sayfalarını ziyaretetmeden geçmeyin bu sayfalarda çok başarılı içerikler sunana bir site, düzenliaralıklar ile ziyaret ettiğim sitelerden çünkü kaliteli içeriklerbulabileceğimi biliyorum.


48- Wave Avenue


İlk ziyaret etiğinizde çok bir beklentiniz olmuyor. Ancak sitesayfaları arasında gezindikçe sunduğu kaliteli içerikler ile yaptığınız ilk şeybu siteyi favorileriniz arasına eklemek olacaktır. Ben öğle yaptım.


49- Architizer


Düzenlediği A+ Awards küresel mimarlık ödül programı bugünen iyi mimarlık ödülleri arasındadır. Ayrıca mimarlık ve tasarım için en büyükveritabanı elinizin altında bu kaliteli içeriği değerlendirmeniz dileklerimle…


50- Archilovers


Dünya genelinde tasarım projeleri, tasarımcıları ve ürünlerikeşfedin. Profesyonellere katılın, projelerinizi paylaşın ve profesyonele birprofil oluşturun.


51- House Of Turquoise


Turkuvaz evi blogunu paylaşmamın sebebi turkuvaz rengineolan hayranlığımdır. Çok sayıda turkuvaz tasarım bulabileceğiniz bu blogturkuvaz rengini seven bir tasarımcı tarafından hazırlanmış.


52- Archdaily


Archdaily, takip etmeniz geren ve bu alanda en fazla trafikalan web sitelerinden biridir. Bu kadar çok insan ziyaret ediyorsa sizdearadığınızı bulabilirsiniz. Dünya çapında mimarlık ve tasarım etkinliklerinitakip etmeyi istiyorsanız işte bu site tam size göre.


53- Decoholic


Sadece iç dekorasyon ile iligili içerikler paylaşan bir websitesidir. Sitedeki sayfaları incelediğinizde küçük evler, oturma odası,mutfak, yatak ve çocuk odası dahil birçok tasarım fikirlerini bulabilirsiniz.Özellikle çoçok odası tasarımları arayanlar için eşsiz bir kaynak.İç mimari54- One Kindesign


İç tasarım ve mimari web sitesi olan One Kindesign, ilhamveren yaratıcılığa ve yeni fikirleri dünyaya yaymaya odaklanır.


55- Home Design Board


Binlerce ilham verici ev tasarımörnekleri ve resimleri, mimar ve dekoratörler için ilham alacakları projelersunan bir web sitesi. Evdeki her oda için ilham!


56- Designcoholic


Türkçe içerik sunan sitelere rastlayınca daha çokseviniyorum. İşte dizayn konusunda güzel içerikler sunana bir web sitesi daha,mobilya ve aksesuarlar tasarımı sayfasında ilginç tasarımlar bulabilirsiniz.“Yapılar ve Mekanlar” sayfasında mimarlık ve ev dekorasyonu konusunda evinizinher odası için dekorasyon fikirleri ile dolu bir site iyi gezinmeler.


57- Architecture Lab


Sıraladığımız birçok web sitesini mimarlık öğrencileri veyamimarlık mesleğini sürdürenlerin mutlaka takip etmesi gerektiği sitelerden birde Architecture Lab. Bir sonraki sırada yer alan Evolo da gerçekten hermimarlık öğrencisinin takip etmesi gerekir.


58- Evolo


Evolo bir mimarlık dergisi ve özellikle her yıl düzenlediğigökdelen yarışmaları ile isminden söz ettiren bir içerik paylaşımcısı. En iyitasarlınmış gök delen yarışması sonuçlandıktan sonra birçok web sitesinde builginç tasarım gökdelenleri görebilirsiniz. Eğer bunları kim tasarladı diyemerak ediyorsan veya yarışmaya keşke bende katılsaydım diyorsan Evolo websitesini takip etmeyi ihmal etme. 2017 gökdelen yarışması başvuruları haladevam ediyor geç kalmayın. 2016 kazananları arasında Türkiye den bir proje yokneden 2017 de olmasın hadi mimarlık fakülteleri çizmeye başlayın.


59- Dezeen


Dezeen kendini dünyanın en etkileyici mimarlık, iç tasarımve dizayn dergisi olarak özetlemektedir. Dünyanın kısmı hariç diğer kısımlarakatılıyorum. Gerçekten her üç başlıkta da etkileyici içerikler sunuyor.


60- Architonic


Ağırlıklı olarak eşya tasarımı üzerine içerikler sunanaancak iç tasarım, mutfak ve Banyo ile ilgili sayfalarında zihin açıcı birçoktasarıma erişebilirsiniz. Mutfak sayfasına tıklayıp incelediğiniz de sizesadece mutfak tasarım örnekleri sunmuyor. Mutfakta bulunabilecek her eşya içinfarklı tasarımlar sunmaktadır. Site içerisinde gezinmek gerçekten kolay bubakımdan iyi tasarlanmış.


İyi içerik sunmasına karşı bazı siteleri buradan tavsiyeetmedim. Gerekçem gerçekten site içinde gezinirken beni sinir ediyor olmasıdır.Sinirlenirken herhangi bir konuda ilham alabileceğime inanmadığım için listedışı bıraktım.


Tavsiyeleriniz varsa yorum yazabilirsiniz.Ev dekorasyonuDekorasyonKonusunda Takip Etmeniz Gereken 5 İnstagram Hesabı


1- Restless.arch


İnstagram hesabı önerirken dikkat ettiğim en önemli kriterpaylaşım sayısı böylece çok sayıda yeni fikre kolayca ulaşabilirsiniz. Tabi,paylaşımın niteliği de çok önemli, restless.arch güzel paylaşımları ile bulistede kendine yer bulan hesaplar arasında.


2- Bookofdecor


İnstagram hesabının yanı sıra birde bloğa sahip olan buhesap ile ilginizi çekebilecek çok sayıda iç mamiri örneğine kolaycaerişebilirsiniz.


3- P.roduct


P.roduct isminden de anlaşıldığı gibiiç tasarım dan daha çok içi tasarımda kullanabileceğiniz tasarım harikasıbirçok ürünü paylaşıyor. İç tasarımın vazgeçilmezi olan bu eşya ve aksesuarlarınilginizi çekeceğini düşünüyorum.


4- Design_interior_homes


1 milyon takipçiye sahip bu instagram hesabı her gün ilgiçekici tasarım fikirleri paylaşmaktadır. Şimdiye kadar 3 bin gönderi paylaşmış.Yani size 3 bin taze fikir sunuyor. İncelemenizde yarar olabilir.


5- Kitchen_design_ideas


Sadece mutfak tasarım fikirleri sunana bir instagram hesabışimdiye kadar 2 bin den fazla gönderi paylaşmış. İçinde gerçekten ilgi çekicitasarımlar olan bir hesap yakın zamanda muftağınızı değiştirmeyi düşünüyorsanızbiraz incelemenizi tavsiye ederim.


60 en iyi dekorasyon sitesi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.