Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları ve Fiyatları

Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için bilmeniz gereken her şey. Nakliyat Firmaları, nakliyat tavsiyeleri ve örnek taşımalara ait fiyatlar…

Ülkemizin başkenti Ankara’ya veya Ankara’dan başka bir şehre taşınmaya karar verdiyseniz. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi burada bir araya getirdik.

Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için fiyat teklifi almak için teklif al formunu doldurarak hem boş dönüş araçları hemde sizin gittiğiniz şehre gidecek nakliyat firmalarından hızlıca fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Şehirlerarası evden eve nakliyat için en çok merak edilen detay nakliyat fiyatlarıdır. Ancak şunu unutmayın iyi bir nakliyat firması seçmediğiniz zaman nakliyat fiyatı taşınma başladıkta sonra yavaş yavaş artmaya başlayacaktır.

Sektördeki fiyatların çok altında verilen fiyatlara her zaman şüphe ile yaklaşın.

Gelin Enakliyat ile Ankara şehirlerarası nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin tercih ettikleri fiyat örneklerini inceleyelim.

Sizin için 10 adet Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat fiyat örneği hazırladık.

Ankara İstanbul evden eve nakliyat
Ankara Altındağ, İstanbul Şişli arası 3+1 ev eşyasının taşınması için onaylanan fiyat teklifi 4200

İstanbul Ankara arası nakliyat
İstanbul Eyüp, Ankara Yenimahalle arası 2+1 ev eşyasının taşınması için onaylanan fiyat 3000

Ankara İzmir nakliyat
Ankara  Keçiören, İzmir Konak arası 1+1 ev eşyasının taşınması için onaylanan fiyat 2200

Ankara Antalya evden eve nakliyat
Ankara Çankaya, Antalya Serik arası 3+1 ev eşyasının taşınması için onaylanan teklif 3250

Birçok nakliyat firmasından teklif almak için hemen teklif al formunu doldur , teklifleri kıyasla kolayca karar ver.

Ankara Bursa parça eşya taşıma
Ankara Çankaya, Bursa Nilüfer arası parça eşya taşıma  için onaylanan teklfi 900

Ankara İzmir parça eşya taşıma
Ankara Mamak, İzmir Karşıyaka arası parça eşya taşıma için onaylanan teklif 720

Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları


Ankara’ya veya Ankara’dan başka bir şehre yapılan taşımaları çoğunlukla üstlenen nakliyat firmalarından örnekler ve müşteri yorumlarından örnekler ile işinizi kolaylaştırmak istedik.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firması seçerken müşteri yorumlarını inceleyerek karar verin.

Ankara Tekin Evden Eve Nakliyat

Tekin Nakliyat Müşteri Yorumu:


Meltem Ülker
Mükemmel 10 - ANKARA - İZMİR

Daha önce 5 kez taşınmış biri olarak oldukça memnun kaldım. Firma, tam anlaştığımız saatte eşyalarımızı yüklemeye geldi ve en kısa sürede eşyalarımızı düzgün bir şekilde teslim etti. Firma çalışanları guleryuzlu ve iletişimi güçlüydü. Özellikle Okan Bey`in ev yerleştirme aşamasında tüm taleplerimizi içtenlikle gerceklestirmesi daha önceki tasinmalarimda görmediğim naziklikteydi. Yine Fuat Bey`in samimi kişiliği zorlu olan taşınma sürecini kolaylastiriciydi.
Ankara Yücel Nakliyat

Ankara Yücel Nakliyat Müşteri Yorumu:


Murat Zorba
Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Firma çalışanları son derece güler yüzlü ve işini iyi yapıyorlar. Tam söyledikleri saatte gelip evden eşyaları topladılar. Paketleme gayet iyiydi. Bir tek bulaşık makinemin kapağında hafif bir ezik oluştu o da böylesine bir taşıma için nazarlık olsun. Evinizi taşırken kesinlikle tercih edebilirsiniz. Teşekkürler.
Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat Müşteri Yorumu:


Haluk Özdemir
Mükemmel 9.7 - ANKARA - SAMSUN

Ankara`dan Yakakent-Samsuna yatak baza ve başlığı taşındı. Sorun yaşamadım. Taşıma sürecinde sürekli iletişim içerisinde bilgilendirme yapıldı.
Ekim Evden Eve Nakliyat


Ekim Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumu:


Kaya Ekinci
Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Çok teşekkür ediyorum, çok başarılı bir çalışma oldu. Bülent beyi ve ekibine teşekkür ederim, çok iyi firma. Tam zamanında geldiler ve çok güzel paketlediler, herkese tavsiye ediyorum. İstanbul Ankara taşınmamız.
Ankara Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri


Türkiye’de şehirlerarası evden eve nakliyat için en büyük problem, anlaştığınız nakliyat firmasının yerine başka bir firmanın gelip taşımayı yapmasıdır.

Birçok problemlerini nedeni bu durumdur. Çünkü hiç görüşmediğiniz ve istediğiniz hizmeti hiç anlatmadığınız bir nakliyat firması gelip taşımayı yapacak. Çoğunlukla gelen yeni firma vereceği hizmeti çok fazla önemsemez. Çünkü her durumda sizin ilk anlaştığınız nakliyat firmasını suçlayacaktır.

Peki, böyle bir durum ile karşılaşmamak için ne yapmak lazım:


1- Anlaştığınız nakliyat firmasına bu durumu söyleyin ve taşımaya gelecek kamyonun plakasını isteyin. Başka bir firmanın gelmesi durumunda kesinlikle taşınmayacağınızı net bir şekilde söyleyin.


2- Nakliyat firmanıza eğer taşınma için size başka bir firma gönderecekse taşınmadan önce gelecek nakliyat firması bilgilerini sizinle paylaşsın. Sizde yeni firma ile görüşün eğer içinize sinerse yeni firma gelsin taşımayı yapsın.


3- Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için çok uygun fiyatları çok iyi analiz edin. Birçok firma şehirlerarası evden eve nakliyat için düşük fiyatlar vererek son dakikaya kadar size bir firma bulmaya çalışır. Bulamazsa taşınmaya gelmeyeceğini son dakika da söyler.


4- Şehirlerarası nakliyat için seçeceğiniz nakliyat firmasının müşteri yorumlarını inceleyin. Seçim yaparken üçüncü bir hizmet verenden firmanın müşteri yorumlarını inceleyerek karar verin. Firmanın kendi sitesinde bulunan yorumlara değil.


Bu basit önlemleri almayı ihmal etmeyin.

Daha sonra nakliyat firması ile evden eve nakliyat hizmetine ait her bilgiyi paylaşın. Eşya resimleri, adresler, katlar, asansör var mı yok mu, hangi eşyaları kim paketleyecek, ne zaman taşınacak, ne zaman teslim edilecek, nakliyat kamyonu binalara ne kadar yanaşabilir, ev site içinde ise kamyon site içine girebiliyor mu, site taşınma saatleri ve kuralları nelerdir?

Bu detayların hepsini firma ile smsler şeklinde paylaşın ve yazılı hale getirin.

Böylece olası yanlış anlaşmaları veya taşınma günü öne sürülecek bahaneleri önlemiş olursunuz. 

Unutmayın anlaştığınız her detay yazılı olsun. Bu bizim en iyi şehirlerarası evden eve nakliyat tavsiyesidir.

Eşya Teslim Süresi


Şehirlerarası evden eve nakliyat için en önemli ve en fazla problem oluşturan aşamalardan biride eşyanın istenilen zamanlarda teslim edilmemesidir.

Ankara İstanbul arası taşındığımız varsayarsak, eşyamızın ertesi gün teslim edilmesini bekleriz.

Ancak hazırlığı ertesi gün için yapmanız önermiyoruz. Nakliyat firmasına eşyayı aldıktan sonra 24 saat süre tanıyın ve hazırlığınızı ona göre yapın.

Birçok nakliyat firması bu güzergahta ertesi gün eşyayı teslim ediyor. Ancak yaşanabilecek bazı ufak tefek durumlar ertesi gün eşya teslimatını imkansızlaştırabilir.

Örneklerle açıklamakta yarar olacağını düşünüyorum.

Şehirlerarası evden eve nakliyat için çok nadir sadece bir ev eşyası taşınır. Çoğunlukla aynı kamyonda birkaç farklı adresin eşyası bulunur.

Nakliyat firması her adımı doğru yapsa bile eşya teslim edeceği bir adreste bir aksilik olması durumunda bu eşyayı teslim etmeden o adresten ayrılamayacağı için taşınma zamanlamaları her zaman tutmuyor.

Bazen planlanan bir taşınma işi iptal olur. Bu durumda nakliyat firması boş kapasitesini değerlendirmek için yeni bir eşya arayışına girer. Bu durumda eşyanın teslim süresini geciktirir.

Bu nedenle Ankara İstanbul arasında taşınıyorsanız ertesi gün için değil de bir sonraki gün eşyanın teslim edilmesi için hazırlık yapın.

Banane kardeşim eşyamı aldıysa getirsin bana ne başka eşyadan sadece benim eşyam taşınsın derseniz de nakliyat fiyatı en az %50 oranında artacaktır.

Ankara istanbul arasında gelip giden bir nakliyat kamyonu sadece bir ev eşyası taşıdığını varsayarsak evden eve nakliyat firmasına maliyeti 3000’yi bulmaktadır. Ayrıca bu teslimat toplamda 4 gün sürer. Dört gün çaba sarf eden firmanın amaçladığı kar bu fiyata dahil değildir.

Tüm bu gerekçeler göz önüne alındığında eşya teslimatı için mesafe arttıkça nakliyat firmasına daha fazla süre tanımalı ve hazırlığı ona göre yapmalısınız. 

Burada yazılanları nakliyat firmaları pek söylemek istemez. Eğer size 24 saat sonra eşyanı teslim edebilirim derse sizin onu tercih etmeyeceğini düşünür. Ancak gerçekler bunlar...