Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
Ankara Evden Eve Nakliyat Destan Yazıyor

Ankara Evden Eve Nakliyat Destan Yazıyor


Enakliyat, Ankara içinde ve Ankara şehirlerarası evden eve nakliyat için verdiği hizmet kalitesi ile destan yazmaya devam ediyor.

Enakliyat müşteri memnuniyet oranı 2011 yılından beri tüm Türkiye için 10 üzerinden 9.3 iken Ankara evden eve nakliyat için bu oran 9.5’i geçiyor. Çok yakın zamanda başarı grafiğimizi 9.6’ya çekerek destan yazmaya devam edeceğiz.

Sizde müşteri memnuniyetine önem veren ve iyi müşteri yorumlarına sahip üye Ankara evden eve nakliyatfirmalarımızdan fiyat teklifleri alarak rahat bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Evden eve nakliyat sektöründe sadece Enakliyat ile satın alabileceğiniz Yükleme + Akratma + Boşaltma aşamalarındaki riskleride sigortalayan evden eve nakliyat sigortası ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan taşınabilirsiniz. Sigortalı evden eve nakliyatiçin detaylı bilgi sayfamızda bulabilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat fiyat teklifi al

Müşteri Memnuniyetini Nasıl Bu Kadar Yüksek Tutuyoruz?


Evden eve nakliyat için müşteri memnuniyetini her on müşterinin dokuzundan fazlasını memnun etmek gerçekten çaba ve iyi bir işbirliği istiyor.

Enakliyat bu süreci gerçekten sadece iyi hizmet verdiğine inandığı ve bunu müşteri yorumları ile sürekli denetleyerek sağlıyor. Bu aşamada firma üye alımları çok daha önemli bir yer alıyor.

Üye Firma Başvuru Onayları Sıkı Bir Denelemeden Geçiyor


Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Ankara evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Ankaralı üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz.

Tamam firmanın tüm belgeleri olabilir, ancak sektörde kötü üne sahip olup sürekli firma ismi değiştiren birçok nakliyeci var. Bunları en iyi tanıyanlar yine o piyasayı iyi bilen işinin ehli diğer nakliyecilerdir.

Bu aşamada nakliyat firmaları yeni üye için olumsuz görüş bildirirlerse üye alımı durduruluyor.

Bu çift denetim size sadece işini düzgün yapmaya hevesli nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almayı sağlıyor.

Enakliyat Taşınma Sürecini Takip Eden Taşınma Günü Müşterilerini Arayan Tek Platformdur


Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilcinizi sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Gelin alınan hizmetin müşterilerimizin yorumları ile tek tek inceleyelim.

Önce firmalarımızın profilinde yayınlanan müşteri yorumlarını, daha sonra müşterilerimizin Enakliyat hakkında yazdığı müşteri yorumlarını göreceğiz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları


Tüm bu müşteri yorumlarını Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren firmalarımızın profilinde bulabilirsiniz.
Duygu Gencay
Mükemmel 10 - MAMAK - ÇANKAYA

Nakiye aracı aradığımda, yorumların en çok olduğu Tekin Nakiyatı aradım, randevumuzu aldık ve o gün tam saatinde geldiler. Oldukça seri çalıştılar ve en çok da o kadar hoşgörülü ve yardımseverlerdi ki ben ilk defa taşınmanın aslında bu kadar kolay olabileceğini Tekin Nakliyat da gördüm. Gerçekten ekip mükemmel. En başta taşınma işinin en başından en sonuna kadar büyük bir titizlikle yürüten Yıldırım beye ve ekibine teşekkür ederiz.Mustafa Erhan Gökmen
Mükemmel 9 - ÇANKAYA - ÇANKAYA

Tekin nakliyat, işi bilen profesyonel bir ekip. Eşyaları temiz ve hızlı bir şekilde paketliyorlar. Zamanlamaları çok iyi. Fiyat biraz fazla olsa da içinizin rahat olmasına değer. Tekin nakliyatın sahibi Yıldırım bey, işi elimden geldiğince iyi yapmaya ve müşterisini memnun etmeye gayret eden birisi ancak yanında çalışan amcasını “işi yaparken biraz daha özenli yapması konusunda” uyarmalı. Tekrar taşınırsam kesinlikle bir daha tercih edebileceğim bir firma.Raşit
Mükemmel 9.4 - ANKARA - İZMİR

Eşyalarımı Ankara'dan İzmir'e çok uygun fiyat karşılığında taşıdılar. Tüm paketlemeyi kendim yapacağım şeklinde anlaşmamıza rağmen taşıma zamanına kadar tamamen yetiştirememiş olmam nedeniyle kalan eşyaların paketlenmesinde de epey destek oldular. Çok memnun kaldım, sağladıkları hizmetten memnun kalacağınızı düşünüyorum.Murat Dur
Mükemmel 10 - KEÇİÖREN - KEÇİÖREN

Aile şirketi olarak geldiler, gayet hızlı, pratik ve oldukça dikkatli bir şekilde taşındık. Çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.Hilal Erdoğan
Mükemmel 10 - ETİMESGUT - ETİMESGUT

Ellerinize sağlık, sorunsuz bir taşıma oldu. Hamza beye, Hanifi beye ve geri kalan bütün ekibe çok teşekkür ederizMurat Zorba
Mükemmel 10 - İSTANBUL - ANKARA

Firma çalışanları son derece güler yüzlü ve işini iyi yapıyorlar. Tam söyledikleri saatte gelip evden eşyaları topladılar. Paketleme gayet iyiydi. Bir tek bulaşık makinemin kapağında hafif bir ezik oluştu o da böylesine bir taşıma için nazarlık olsun. Evinizi taşırken kesinlikle tercih edebilirsiniz. Teşekkürler.Fatma Aslan
Mükemmel 10 - ANKARA - KONYA

Huzur Nakliyattan gerçekten çok memnun kaldım, işlerini profesyonelce yaptılar her eşyam sapa sağlam taşındı ve yerleştirildi, güler yüzlü insanlar, ☺️ fiyat konusunda çok iyiler.Ramazan bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum... Huzur nakliye firmasını huzurla seçebilirsiniz.Esteban Coombs
Mükemmel 10 - ANKARA - MARDİN

Ben taşınmaktan nefret eden biriyim, ama bu sefer çok daha az acı çektim diyebilirim. Ramazan bey ve çalışanları demontaj, paketleme, taşıma, ve montaj işleri özenle yaptılar. Eve saat 7:30ta geldiler ve saat 13e kadar işi bitirdiler. O saatte çıkıp Mardin'e 24 saat sonra vardılar. Arabayı ilk gördüğümde "eşyaları buraya sığmaz" düşündüm. Ramazan bey "boş yer kalır bile" dedi ve haklı çıktı. Fiyat gayet uygundu ve bazıların yaptığı gibi sürekli fazla para isteme gibi şeyler asla olmadı. Kendi yemekleri bile halletiler. Tereddüt etmeden tekliflerini kabul ediniz derim.İmral Güngör
Mükemmel 9 - MAMAK - ÇANKAYA

Merhaba, Aldığım hizmetten memnun kaldım.Zaman yönetimi ve taşınma süreci oldukça iyiydi.Eşyalarım da iyi bir şekilde taşındı.Ramazan Bey ve ekibine özverisinden dolayı teşekkür ediyorum ve taşınacaklara tavsiye ediyorum.Ahmad ELTURK
Mükemmel 9 - SAKARYA - ANKARA

Evi biz öncede paketlerin, kolilere koyduk eşyaları. Arkadaşlar geldi sabah 7:30'da şoför + 2 eleman ve taşımaya başladılar. Yatak odası söküldü ve 4.kattan arabaya 4 saat içinde her şeyi bitirdiler. Adapazarı'ndan Ankara'ya 5 saatte geldiler, eşya indirildi,montajları yapıldı ve arabadan zemin kata 1.5 saatte her şeyi bitirdiler. Paketleme ve eşyaları koruma konusunda biraz zayıflık var. Anlaştığımız para, zamanlama ve davranışları için numarasını kaydettim, sonra işim olursa ve iyi fiyat verirse kesin anlaşırım.Kemal Alakus
Mükemmel 9.4 - ANKARA - KOCAELİ

Şahinler nakliyat için fazla bir şey söylemeye gerek yok, her şeyi ile mükemmel olup, işini bilenlerle çalışmak çok güzel. Çalışan personelin saygıları ve davranışları harika. Eşyalara gösterdikleri önem görmeye değer. Hiç bir eşyam zarar görmediği gibi zamanlamaları da mükemmel. Şahinler nakliyat firmasına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Enakliyat Müşteri Yorumları


-Büyük bir boşluğu doldurdunuz. Teşekkür ederiz.

-Evimin Giresun'dan Ankara Yenimahalle'ye taşınmasını sağladılar. Ramazan bey tüm süreci yönetti, herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Rahat bir taşınmaydı.

-Önceki taşınmam sırasında sıklıkla arayarak süreci kontrol ediyorsunuz. Bu defa böyle olmadı. Taşınma tarihini erkene almam bu konuda bir etken miydi bilemiyorum.

-Enakliyat.com kesinlikle tavsiye ederim çok kolay nakliyeci buldum.

-Enakliyat.com.tr a ayrıca teşekkür ederim, telefonla arayıp bilgi aldılar. İşi takip ettiler.

-Kolay ve hızlı bir şekilde kaliteli firmalara ulaşım sağlıyor.

-Enakliyat her türlü güvenceyi sağlıyor bu konuda takdiri hakediyorlar teklif veren şirketle anlaşınca işimiz bitti demeden arayıp soruyorlar çok teşekkür ediyorum

-Size ne kadar teşekkür etsem azdır sayenizde muazzam. Bir nakliye buldum sorunsuz taşıma oldu.

-Çok memnun kaldım.Hem tavsiye edeceğim.Hem de yeniden taşınırsam kullanacağım.

-Sizlere de cok teşekkür ederim iyiki böyle bir hizmet veriyorsunuz iyiki böyle kaliteli nakliyatçıların var sayenizde ilk defa sorunsuz taşındık.

-Kuruluşunda emeği geçen tüm herkese ilgili olan tüm çalışanlardan Allah razı olsun iyiki varsınız.

-Çok faydalı bir site fiyat alip yorumlari okuyabiliyorsunuz bu 2. siteden tasinisim ikisindede memnun kaldim tesekkur ediyorum.

-Böyle kaliteli şirketlerle çalıştıkça yolunuz hep açık olur kalitelisini iki kaliteyle çalışıyorsunuz saygılar.

-Enakliyat sitesini iyi ve kötü nakliyat firmalarının birbirinden ayrılmasına yardımcı olduğu için çok etkili ve faydalı buluyorum ve enakliyat.com ekibine yürekten teşekkür ediyorum.

-Kesinlikle tavsiyede bulunacağım. İşi ehline vermek gerekiyormuş.

-Bu site sayesinde yasaklara rağmen taşınabildik.

-Enakliyat sitesi gerçekten işinde ehil firmalar ile çalışıyor. Belirli kriterlerdeki firmalar ile anlaşıp müşteri memnuniyeti ni ön planda tutan bir İnternet sitesi taşınma da bana çok büyük faydası oldu. Teşekkür ediyorum.

-Tekin nakliyat ve yıldırım beyle tanıştırdıkları için teşekkürler.

-İki defa aramanız da bizi ayrıca memnun etti. Teşekkürler.

-Enakliyat güvencesi altında bu hizmeti sunduğunuz için teşekkür ederim.


Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifleri Alın


Ankara evden eve nakliyat fiyat teklifi al